Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv
98-as 650 -es pegaso-hoz (rotax) keresek fesszabályzót
ha vkinek van ne tartsa magába
szia 650es pegasohoz nincsen plexid?
Megnyitott a BA-SZOM BONTÓ!
-----Kedvező és alacsony árakon és folyamatosan bővülő kínálatból!
-----APRILIA : AF1, SPORT PRO, SINTESI, TUAREG, FUTURA, EUROPA
-----ROTAX 122-123 Alkatrészek

- Komplett Blokkok és elemei
- Idomok
- Elektromos alkatrészek
- Kerekek, kipufogók
- Komplett gyújtások
- Vázak,segédvázak és sok egyéb alkatrészek...
------Postai úton vagy akár személyes átvétel is ( Hatvan, Gödöllő)
------Mobil: 30/423-06-74 , vagy 30/256-23-33
sztem ha nem ragad le és máskor amúgy se viselkedik rendellenesen a kuplung akkor nem az lesz.
A gumis cuccot meg lehet rendelni a neten de elég combos ára van. Majd 20 éves motor persze, hogy fogyó eszköz :)
Sziasztok!

A múlt hétvége tökéletes volt egy kis szántók közötti földutas motorozásra. Azt vettem észre, hogy ha nagyobb terheléssel indulok, pl dombnak felfelé, nyekergő-síró hang jön a kuplung felöl. Egyébként jól működik, kiemel rendesen, nem csúszik. Lamellák lehetnek kopottak? És arra van valakinek tippje, hogy honnan lehet szerezni a burkolathoz való gumiágyazású anyákat? Egyébként ez másnál is fogyóeszköz?

Köszi
nalam vannak bontott cuccok ha kell.
nekem van ha aktualis meg esetleg. :)
Rotax123 ÁLLÓRÉSZ ÉS LENDKERÉK eladó!

Állórész(alaplap): 15
Lendkerék: 10

Hibátlan, szép!

30/423-0674
sziasztok érdeklödnék aprilia rx 125 központi rugó milyen árban mozog,és van-e valakinek?jó állapotú érdekelne vagy milyen jó még bele pegaso, tuareg stb.elöre is köszönöm
sziasztok
Nektek a gázkar bowdenje a féktartály felett vagy alatta van elvezetve? Egyáltalán hogy van gyárilag?
szia
Na erre a válaszra vártam titokban. Köszönöm szépen a segítséget.
Nehogy cserélj blokk feleket, az a lyuk azért van ott hogyha a vizszivattyú szimering megadja magát, akkor ne a váltó olajba menjen hanem ki a szabadba! Lekell venni az oldaldeklit és tenni kell bele új szimeringeket a vizszivattyúba és akkor nem fog csöpögni!
Üdv
szia
köszönöm de jelenleg nem folyik már onnan semmi.
Majd ha december fele leteszem a motort akkor meglátom, hogy kicserélem e.
anak a juknak nem kéne ott lenei!
ha krl nekem van blokfelem az ára 6e/pár
tel:06307316232
nagyobb szélvédő plexije nincs valakinek?
Amúgy meg tolja még valaki ilyenkor is pegaval rajtam kívül?
Sziasztok! A képen látható motor bontásából alkatrészek eladók, blokk alkatrészek is vannak ! Érdeklődni: mopedes@citromail.hu-n lehet.
attila.hunter@gmail.com es megbeszeljuk a reszleteket. amugy felmennek a 125osre is igen.
Sziasztok.
A képen látható lyuk után érdeklődnék, hogy mi is az :) 3 napja melóból jövet nézem folyik a víz és azon a lyukon bugyogott ki. Azóta egy csepp se jön ki. És a tartályból meg a hűtőből se hiányzik víz. Egyáltalán minek van az ott, szabályos kör alakja van. Bár a képen nehezen kivehető. Rotax 123 ról van szó
Nekem van tanksapkám, tuareg rallyról, zárható 2db kulccsal eggyüt 4000Ft.ba vagy kulcs nélkülit is tudok 2000Ft-ert.
ha érdekel akkor keress meg:
patvaros87@gmail.com
06303207630
szia
a kézvédők mennyibe kerülnek? 125ösre is felmegy ügye?
heló
nekem van tanksapkám de az zárszetel együtt adom!(tanksapka,kukcs gyujtáskapcsolo,és 1 kis zár!
az ára 8e
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Aprilia Pegaso 650 1995-os evjaratu Rotax 655-s blokkos motorkerekpar bontott alkatreszei eladok. barmilyen alkatresz kell irj batran, kuldok kepet rola kulon, postazas megoldhato. erd: attila.hunter@gmail.com vagy 0670/5655856 (inkabb email ha lehetseges)
Nincs valakinek eladó óccsó tanksapija pegasora?
Multhéten sikeresen elhagytam az enyémet-.-'
úgy hívják h. láncvezető görgő...:D és itt van vacsi új megfizethető áron

http://italmondo.hu/index.php?...