Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pegaso 650 alaktreszek eladok! hengerszett, felnik, hengerfej, fotengely, valto, blokkfelek, deklik, fekszettek, fektarcsak, elektronikak, bowdenek, spiralok, lampak, idomok, teleszkopok, felfuggesztes, stb stb.....

erd:

attila.hunter@gmail.com
06705655856
semmi
sziasztok mi a különbség a trapéz és a kereklámpás pegaso köszt?
uj aprilia akatrészek érkeztek!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
aprilia pegaso 125-re arro kipufogóvég eladó
ár 4eft
szacsomotor@freemail.hu
Hali!Segítséget kérnék!Van egy Pegasom és olyan problémám van hogy nagyon melegszik az ülés alatt található aluminium dobozka.Nem tudom miért de amikor indítani akarok az önindító csak kattog,de nem mozdul.Néha indít,néha meg csak kattog,ilyenkor melegszik ez a doboz,ki megy a bizti és a vezeték is melegszik!
A multkor levettem a lendkereket és mivel elég piszkos,poros volt penzines rongyal kitöröltem.Ekkor vettem észre,hogy a vas magok végei hol látszanak,hol meg nem!Volt amelyiknek a közepén csak egy csík látszott.Gondoltam a por rá van ragadva,és megcsiszoltam.Lehet,hogy hülyeséget csináltam?Lehet a jeladó helyét is megcsiszoltam egy kicsit!Lehet ez a problémám?Ha valaki tud kérem segítsen,küldjön egy képet a lendkerék belsejéről,hogy milyennek kell lennie!El akarom adni a mocit,de elöbb meg kell csinálnom!Várom a segítséget!Köszi!
Mail ment!
Szia
Igen, meg am azért nem vettem sajna nsr-t sem tőled mert nagy a táv! De azért köszönöm! :) Láttam a tied is elment még nyáron! Van már másik motorod?
Üdv:
Csaba
Szia!
Csak Pega? Gilera Siouxom lenne olcsón..
Üdv!

Keresek eladó 50-es pegaso-t! Lehet blokkhibás is!
E-mailbe várok képet és infót, aki tud:
bcsababathori@gmail.com
köszi
üdv:
Csaba
Eladó Gilera 125ccm-es blokk!

28as dellorto
cdi
trafó
fesszabi

mindennel együtt csak berakod és húzod a gázt, 60ezer ft
4db gyári index eladó!
sziasztok
a pegaso generátora mekkora többlet teljesítményt visel el?
97es geprol valo.
tul sok fajtaval nem szereltek ezeket.
de te tudod.
amilyet én keresek nemegészen így néz ki.
ez melyik évjárat?
gyari, bontott.
arat privatban inkabb...
bontott v új ?
tegyél légyszives képet fel,
mi az ára?
Köszönöm! Nekem tulajdonképpen a blokkban lévő összes csapágy és szimmering méret kellene. Valamint mennyi az alapmérete a hengernek, mert pontos értéket nem találtam.Köszi.
ird meg ide a forumra a problémádat a motorla kapcsolatba vagy msn vagy tel és segitek
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Sziasztok! Nemrég sikerült szert tennem egy Rotax 123 blokkos Aprilia Pegasora. Olyan kérésem lenne mindenki felé, hogy aki tud küldjön nekem legyen szíves szerelési útmutatót a blokkhoz, mert nem találok neten sehol. Esetleg még fizetnék is a leírásért. Esetleg a komplett motorra is érdekelne Service Manual. Előre is köszönöm! E-mail címem: davescooter@freemail.hu
Lánckerék+hardy hajtás eladó
Érd.: satellites88@gmail.com
nekem van feszszabom 650eshez. attila.hunter@gmail.com

sok mas cuccom is van akar.
sziasztok
Tudom egy kicsit ankara amit kérdezni fogok de hátha. Szóval mókolt már fel valaki a vasára ilyen plexit? Fillérekért jutottam, hozzá ezért gondoltam feltolom de menet közben rájöttem, hogy nem is olyan egyszerű. Azon filóztam levágom akkorára ami a gyári plexi és becsavarozom a helyére. Na de a plexit mivel vágja az ember?
Valakinek eladó 34es karbihoz szívócsonk?
Sajnos nincs