Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem van egy pár, ami tökéletes. 4500Ft-ért mehet? Képet tudok csinálni. Üdv, Zoli
a forditott telos tuareg wind-e ugyanaz.ezt tudom. nagyobb pegake nem tudom jo lehet e.
köszönöm de nem élnék a lehetőséggel :(
Abban nem tudnál segíteni, hogy más típus vagy esetleg a 650es pegaso- é nem jó a 125-ös re?
ime par kep rola. jol latszik a tores. ha erdekel kiegyezunk rajta.
szia. Egy kép érdekelne. Nekem pont a felső kéne.
az also vagy a felso a fontos?
nekem van kompletten, de a felsonek a bal szarat tarto fule el van torve. az also tokeletes. kerdes neked melyik resze kene. :) ha erdekel csinalok kepet. aproert odaadom ha kell esetleg.
villatartó kifli egész pontosan.
sziasztok.
első villatartót keresnék akad valakinél?
rotax 123 és 127-es alkatrészek eladók!
van blokkfelek váltók kuplungok rotax 123 főtengely deknik stb. van 1 zsír új dellorto 28-as karbim is olcson!
van valamennyi 127-es blokcuc is olcsón!
akkor vannak még vázallaktrészeim is!
felnik hátcsóvilla bovdenek,müszerfalak kipufogók,
idomok ! vannak sintesit idomok és van 1 komplet sport pro idomgarniturám is futura fejidom is lámpák fék stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
hm ?
Hali!Mennyién nyomod?
mrkevin@freemail.hu
Dobj egy levelet és elküldöm a számom.
egy elérhetőséget had kérjek már:)
Ja még annyi, hogy olaj nincs benne, mert pár hete leengedtem és kitisztítottam az egészet.
A két szár kompletten 9000.-
Ha kell a befogó is (befogó alatt azt a részt értem, ami befogja a szárakat a vázba) akkor az + 2000 csapágyak és csavarok nélkül (mert azok sajna nincsenek hozzá)
tehát a 2 szár...talpakkal együtt
kompletten az egész:S
csak a szárak kellenek vagy a befogó is?
mrkevin-nek szólt...:D:D
azt megköszönném okés:) de nagyon vszínű h ez kell nekem:):) mennyibe passzolnád el ?:)
Lefényképezem neked.
Egész pontosan hol van az a csavar?
Ennek mind a kettőnek az alján van belül egy - egy imbusz.
Az egyik nagyobb a másik kisebb.
heló nekem van 1 zsír új fasza karbim ved meg ezt!
a tiedet meg ad el!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali!

Aprilia Pegasokon szokott bal oldalon lenni az első tárcsafék ?

Mert a km meghajtót felrakva visszafelé menne a sebességmérő. és ránézésre ugyanaz mint az eredeti, ami rajta volt nekem.
Valaki valami tanácsot tud adni ?
Valaki tudna segíteni,hogy a Dellorto PHBH 28 RD karbiba hányas fúvókák vannak gyárilag?
Hali!Én csak cserélni akartam a hengert azért írtam az indexet meg a többit!Te is cserélni akarsz?Nem tudod véletlenül,hogy a Dellorto PHBH 28RD karbiba hányas fuvokák vannak gyárilag?