Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a lendkereket megveszem
Sziasztok! Kellene nekem egy alkatrész, de eddig sehol sem találtam használtan és az új elég drága lenne :S. Szóval van a hátsó kerékben a fogaskerék alatt egy ilyen fém karika szerűség alatta pedig egy gumi karika, nem tudom a pontos nevét, nekem ez a fém karika kellene! Ha van valakinek eladó írjon! E-mail: b.bazso@freemail.hu
Előre is köszi!
helo
nekem van öninditom!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
A lendkerék érdekel amal sem ? önindítós rotax aprilia 123 pegaso?
Mennyibe kerül a lendkerék érdekel
15ezer ft
Heló!
Érdekelne hátsó lánckerék és hátsó tengely.
Msn/Email:farkasgyorgy4@freemail.hu
06302265808
szia.
Túrára sztem megfelelő választás. Kollégáim városban használják futárkodásra, Emiatt a fogyasztása elég magas és gyakran kell szervizelni is. De mondom normális használat mellett és túrákra sztem ideális.
SZIASZTOK!
Motor vásárlás előtt állok és érdekelne hogy Pegaso 650 1992-es évjáratról mit lehet tudni.

Megbizhatóság, fogyasztás?
Főleg turázásra használnám.


köszönöm a válaszokat!
aprilia rotax 123 pegaso ehhez lendkerék amal sem alendkerék fogakszáma 63 az ára mennyibe kerül
Sziasztok! '96-os Aprilia Pegaso 125-be, első teleszkópba, működőképes jobb villaszár érdekelne! Sajnos az enyémen úgy megvan ragadva a felső (22-es) csavar, hogy halál, az alsó imbusz (8-as) pedig elforog, így nem tudom szétszedni, tehát sajnos kuka. ... :(
hali!

van , mailben a többit

orozoli2002@yahoo.com
a lendkerék érdekelne
érdekel a lendkerék aprilia 123 rotax pegaso ha a lendkerék amal sem
érdekelne a lendkerék aprilia rotax 123 pegaso a lendkerék amal sem sweden a fogaskeréken 63 fok van van ilyen
Heló!
Érdekelne pegasohoz hátsó lánckerék és hátsó tengely anyával.
Hy!

Fékcső kellene Pegasóra előre! Van valakinek esetleg?
sziasztok.
jobb első visszapillantót vagy tükörlapot illetve jobb első indexet vagy búrát keresek.
Báthori Zolit keresd meg, talán neki van. (bzoli94 vagymi)
Sziasztok!

Már csak ez a pár apróságom van eladó, hamar kifogyott a többi :
Kompatibilisek ROtax 123 blokkos : RX125,Tuareg125,Pegaso125,Tuareg Rally 125

- Rotax 123-as közép és jobboldali dekni 1900/db
- Komplett első fékrendszer: Első fékkar, első fékmunkahenger-fékcsövel-első féknyereggel,egyben van az egész csak fel kell rakni, fékbetétek kopottak benne. 4900
- Rotax 123-as komplett kuplung! 5800
- Rotax 123, Váltótengely+váltókar+váltódob+tengelyrugók= 2000

Akit érdekel írjon!
bikerfranky@freemail.hu

ÜDV!
sziasztok!
van valakinek alkatresze pegaso 125-hoz?
a hatso lanckerek korul ami van az a gumi kellene ha jo allapotu es ez a gyuru ami a kepeken van
Sziasztok! Volna egy aprilia pegasóm, 125-ös rotax blokkos, egyben eladnám bontásra, vagy újra éleszteni ha kell valakinek, hengert levettem róla,kb két hét,amíg megperselyezik, új dugót kap. Ennyi az össz baja, mindene működött, de kompresszió hiányos volt,ezért szedtem szét. Az ára: 80.000ft kp, a henger felújítva, jár a mocihoz,de az két hét......, nekem viszont most kéne kp. Hívjatok,vagy írjatok ha érdekel valakit. : kispeet@gmail.com 06-30-731-71-99 Baranya megye
Köszi nem kell már találtam.
Hali!
Kéne 50-es pegasohoz a fék!A hátsó fék munkahengerestől kéne.
Akinek van írjon.
elbontom a motorm
kinek mi kel belőle irjon!
vannak papirok is 11kw-osak!
( dendszám váz blokfleke)
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232