Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia tomi velem beszéltél..........az af1 fórumban megtalálod trakee felhasználót ő elég ügyes ilyen dolgokban---vagy lehet hogy az rs 125 fórumban fogod megtalálni..nézd meg az adatlapját hogy van e mobilja és felhivhatod akkor---
a másik srác ZSOLT0403 felhasználó ő is sok mocit bontott már apriliát lehet hogy helyből megmondja neked hogy mivan...sok sikert
sziasztok tamás vagyok egy kis segitségre lenne szükségem .ki lopták a kulcsot a motor bol az ut szélén. meg kerestem hova megy a kábel belöle és szét huztam. és össze zártam.be is indult el indultam hazza 30 méter után füst szag és le állt a motor segitenétek mit égethettem le elöre is köszönöm.
eladó 80LC2 dt blokk nem valami jó szét van szedve és egy vadiúj mitas gumi van hátul mi 13 ezer volt így egyben 40 ért eladó
Szia! Nekem van idomom, itt a link: http://auto-motor.vatera.hu/al...

Ha érdekel, írj emailt vagy hívj:

honda4022@gmail.com
0630-7255588

Féktárcsám már nincs, de Attilát ismerem, itt lakik pár utcára, ha veszel tőle is valamit, mehet egy csomagban. Üdv
VAn nekem, keress meg!
Üdv
hello! rx hátsó féknyereg kellene
ha lemered a fektarcsat hogy milyen kell meglesem, lehet van elfekvoben. akar par tarcsam. :D
aprilia pegaso bal ules alati idom erdekelne eshatso fektarcsa!
A képen látható utolsó pár cucc AKCIÓS áron elvihető!
Érd: insane5@freemail.hu ( mától 1 hétig nyaralni vagyok, akit érdekel addig jelentkezhet e-mailben)
köszi szépen----gondolj bele ha itt nem árulnánk akkor ,a fórum arról szólna kb hogy nem e tudja valaki hogy hol lehet ezt venni meg azt venni------így hogy van cucc dögivel így most az a téma általában hogy hogyna lehet ezt megcsinálni meg azt megcsinálni meg beállítani---segíttünk mi árusok akin csak tudunk..tudod---
Engedd meg,hogy gratu láljak ehhez a kis vásárhoz:)
Szép munka!
persze minnyá csinálom is..
szia képet tudnál küldeni? makaveli@vipmail.hu
szia nekem is van picike fehér-ezüst színben 4 db ---4000 ért....30 605 6883
helló
nekem van 4 db tökéletes ledes! adom a 4 db-t + az index relét egybe 10 e!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Van 4 darabom, gyári tuareg rally a 4-et adom 5000Ft-ba. Ha érdekel küldj emailt:
patvaros87@gmail.com
hi
4db irányjelzője nincs valakinek? nem feltétlen kell gyári
értem csak gondoltam ha van egyszerűbb módja akkor nem fogok a kezembe hegesztőt, meg flexet:D először azon gondolkodtam veszek egy bondott hidat de amikor megláttam az árakat akkor rájöttem h. marad a b verzióxD
nekem is aa híd jutott eszem,be először csak azlért nem mertem mondani mert abból indultam ki hogy fórumon kérdeztél meg iylen dolgot hogy lehet e rakni rá endúrósárvédőt---holott ott van előtted agép tiéd amotor mérd ki stb--érted?
tuareges van... de megoldottam 6 centivel lentebb kellett neki csinálni egy hidat... most tökéletes^^
akkor azt ajánlom hogy rakjál rá tuareg ralli elsősárvédőt énis azt tervezema drz-m re.
nem jó mert fejidom miatt nem fér el... próbáltam-.-
Ha érdekel ezt tudom adni, tükéletesen passzol a pegasora is, olcsón adom, adatlapomon lévő elérhetőség valamelyikén elérsz
rotax 123 alkatrészek--- 30 605 6883 óccson odaadok mindent....
szia--veszel egy sárvédőt és rárakod--ennyi! ez a legegyszerűbb