Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Van rá indexem ha érdekel! p.zs.123@hotmail.com
hello! van 4 db eladó indexem ha érdekel! p.zs.123@hotmail.com
Küldtem emailt
Hello!
Nincs valakinek egy jó állapotú eladó APRILIA TUAREG RALLY 125 hátsó teleszkópja

E-mail:boston123@citromail.hu
sziasztok.
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok. Ez a motor generátoros vagy dinamós? Szivargyújtó bekötése lehetséges? Elbírná?
A segítséget előre is köszönöm
aprilia pegaso 125 idomok eladók
szacsomotor@freemail.hu
mrkevin!

engem lehet hogy érdekelne az az első teló...a teló alján kellene hogy legyen egy csavar amit ha kicsavarsz, letudod venni a teló "talpait" ha ilyened van akkor érdekel :)
Ezek biztos, hogy kellenek: Az első kép a hátsó index bal oldali, szemből nézve. A 2. és 3. kép az első indexek. Sima gázbovden. Gyújtásfedél(bal oldali dekli). Kormányra szerelhető szívató. Sportlégszűrő: 55-60-as Esetleg még eredeti kipufogó ha van! Holnap felhívlak telcsin!
szacsomotor@freemail.hu
06706447899
Index és visszapillantó tuti, hogy kellenek. a többit holnap megmondom. Ma szétkapom a blokkot és lefotózom. Esetleg e-mai vagy telcsiszámot adhatnál.
hali, van elérhetőséged?
gyári indexek(előre) 3eft/pár,olajszivattyú 4eft,karbi 5eft,visszapillantó 3eft/pár
új alkatrészek érkeztek!
van minden!
van rotax 123-hoz gyújtás( sem amal) lendkerék,főtengely,kuplung,blokk felek,deknik,olajpumpák,stb
akkor van még pár cuccom rotax 127-hoz is olcsón!
akkor van még aprilia af1 sport pro és af1 sintesi alkatrészeim is!
van sport pro idomgarnitúrám is!
van sintesi is! felnik is vannak lengőkarok hátsó lengéscsillapító is ! van még feszűltségszabályzóm is ! kábelkötegek!af1 gyári és arrow sport kipufogórendszer is végdobok is!af1 hűtő,ellső fék szívócsonkok is vannak membránok is rotax 123-as blokkhoz zsír új elő fogaskerekem is van ! af1 hátsó fogaskerkek gumiágy,műszerfalak olcsón!
stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Passz, mindig is a gyári híve voltam.
jó lenne, sportlégszűrőt hol lehet beszerezni?
Szerezzek?! OK, ha összejön a KP, veszek talán 1-2 bontósat...
olcsó volt városi futkosónak vettük, de kellene hozzá pár dolog. jaja Tuareg Wind elvileg, szerezhetnél alkatrészt
Szia! Fasza gép, honnan van?! Ez hány sebis?! Ez nem inkább Tuareg, mint Pegaso?! Ha van hozzá alkatrészed, érdekel, de csak a blokkohz. Üdv
sziasztok

szervíroztam olcsón egy apriliát 50ccm és kéne hozzá pár dolog:
-visszapillantó tükör 10 menettel
-sportlégszűrő 60-as
-irányjelzők előlre
illetve egy komplett kényszerólajzási rendszer(olajszivattyú-karburátor)
Ha valakinek van eladó esetleg, vagy tudja honnét lehet beszerezni azt megköszönném ha szólna
eladó aprilia sport pro alkatrészek!
van komplett rotax 123-as blokk fasza főtengellyel mindennel!
akkor van idomgarnitúrám is! (több féle színben!
van még rotax 127-es alkatrészim is!(olcsón)
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Sziasztok!

Ha valakit érdekel Pegaso 125 első teleszkóp kompletten, akkor írjon.
Jó állapotban van, de szerintem egy szimering csere nem ártana.
Sziasztok!

Az utolsó darabok a tartalék alkatrészeimből!

Az alkatrészek kompatibilisek: Aprilia Rx125, Tuareg Rally 125, Tuareg 125, Pegaso 125 ös motorokhoz, ROTAX 123 as blokkalkatrészek.

Tehát :

- VHSB 34-es Dellorto karbi+membrán+szívócsonk - 9000
-Rotax 123 blokkfél : közép és jobb oldali - 1900/db
- Komplett kuplung - 6800
-Hengerfej - 1600
- Víztérfedél -1500
- Vízpumpa - 2200
- Komplett váltóba fogaskerékrendszer - 7000
-váltókar,váltótengely, léptetővilla 2800
- Hátsó villán lévő láncvezető - 1000
- Első fékkar, első fékmunkahenger-fékcsövel-első féknyereggel,egyben van az egész csak fel kell rakni - 5000
- jobb oldali gyujtásburkolat 600Ft
- Tuareg rally benzincsap hibátlan állapotban : 1500
- Rotax 123 üzesjelző kapcsoló : 1000

insane5@freemail.hu
Aprilia Pegaso 125 bontott alkatrészei itt!

Email: bzoltan94@gmail.com
Tel: 0630-7255588

Tankidomok, ülés alatti idomok, faridom, csomagtartó, központi teleszkóp, tökéletes kerekek, tárcsafék rendszerek. (Első TÁRCSA már nincs meg) Továbbá ülés, tank, műszerfal, olajtartály, hűtő, kuplung kar konzollal, kormánykapcsolók és egyéb alkatrészek.
Szia! Nekem van hátsó lámpám, kompletten 3eFt-ért, ha érdekel. Üdv; Zoli
Szia! Igen, nekem van, 4000Ft-ért, nagyon jó állapotban van, jó vastag, nincs pereme. Ha érdekel, írj, vagy hívj fel:

bzoltan94@gmail.com
0630-7255588

De itt is írhatsz! ;) Üdv; Zoli