Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
keresek villahidat illetve jobbos visszapillantót.
Heló mindenkinek!
Érdekelne pegaso 50 hez lngővilla,első villaszárak kormánykiflikkel mindennel és központi teleszkóp.
Ha valakinek van valamelik alkatrészből kérem jelezze.
Msn/Email:farkasgyorgy4@freemail.hu
Sziasztok, az alábbi megmaradt tartalék alkatrészeim eladóak.

ROTAX 123 Közép és jobboldali dekni együtt -RX 125 - 4000
ROTAX 123 Komplett váltó, Rx,Tuareg,Pegaso125 -re - 6500
ROTAX 123 Komplett kuplung!RX TUAREG PEGASO - 5000
ROTAX 123 hengerfej+víztérfedél RX TUAREG PEGASO - 2500
Komplett első fékrendszer Aprilia RX125,Tuareg stb – 4800

Érd: insane5@freemail.hu
Vagy itt a fórumban!
Köszi zoli!
Villatartó kifliket keresnék, S.O.S
A kormányt most adtam el 2500-ba a súlyokkal. Az indexre számolhatsz 1500Ft-ot/db-ra, a kézvédő meg attól függ. Egy alja kategóriás, 2 ponton csatlakoztatott is legalább 5eFt. Szerintem 10eFt-ot legalább mondj úgy mindenre, de a helyzetet nem ismerem... Üdv; Zoli
Kurva fasza megint csinálhatom a motoromat mert 1 kis hülye gyerek fel lökte és kell rá kormány index kézvédő árakat szeretnék kérdezni h menyit hajtsak be az apján
sziasztok.
Létezik, hogy különböző hűtő van egy régebbi és egy újabb pegasoban?
A héten már elég nehéz lenne.
deniweit@gmail.com de az adatlapon ott van
am Miskolci vagyok
szia
elérhetőséget tudsz adni? A héten gondolom már nem tudjuk lerendezni. Én pest környéki vagyok.
Üdv!

Van eladó irányjelzőm 1700Ft/db hibátlanok
Komplett műszeregység kábelekkel, tartóval 6000Ft
és egy hűtőtakaró idom repedésmentes 2500Ft

Csere érdekel 18-as 19-es gumira és 50-es Pegaso alkatrészekre
gyujtasom nincs mar sajnos.
gyujtás alaplapod van e
sziasztok.
Már csak jobb első index illetve jobb visszapillantó tükör kellene.
Akad valakinél?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx125sr-4785855
Sziasztok!

Segítsen valaki:S sürgősen kellene óccsóér egy hibátlan gyújtás alaplap:( aki tud az nyugodtan bombázhatja ezt a számot : 30/346 08 46 ;)
aprilia pegaso 125 alkatrészek eladók:fejidom,tankidom,ülés alatti idom,tank,műszerfalkeret,hátsó kapaszkodó
szacsomotor@freemail.hu
Szia!

Nekem van 125-ös villatartóm, ha még aktuális.
Email: mrkevin@freemail.hu
Köszi,de eladni akarom!
Aprilia Pegaso 125 alkatrészei eladók! Ennyi van fent Vaterán, de ennél több cucc van!

Érdeklődni:

Tel: 0630-7255588
Email: bzoltan94@gmail.com
Szép motor!

Ha kell cucc, írj: bzoltan94@gmail.com
Eladó!90-es évjáratú Aprilia Pegaso 125.18000km,télen teljesen felújítva,(blokk csere,henger,dugattyú csere,csapágyak,görgők,tömítések,csavarok,olaj,stb)Váz feketére szinterezve,csak az idomok festése maradt el!Műszaki 2012.10.
Nagyobbra váltás miatt adnám el,bár fáj a szívem érte.Nagyon megbízható kis motor viszonylag kis fogyasztással!Adok hozzá még egy Pollini 160-as hengert amit hónolni kell és már be is rakható,meg tömítés készletet.Ha valakit komolyan érdekel keressen meg!
rotax 123 blokk (hianyos) egyben vagy bontva is. sok mas cuccom is van af1, tuareg, ....(vazak, idomok, kerekek, fekek, elektronika, index, tank, lanckerek, lanc, hutok, blokkfelek, valtok, kuplung, deklik, stb stb) 0670/5655856 vagy attila.hunter@gmail.com
bzoltan94@gmail.com
szia. Érdekelne. Az e-mailod az amit megadtál a profilodba?