Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!
A pegaso 50-es kerekei bele mennek egy pegaso 125-be?
Előre is köszönöm.
am nézegettem a tied az adatlapodon nagyon jó vétel volt, legalábbis így ránézésre nagyon patent állapotban van, majdnem szalon.
jaaa igen 127, igazad van a fekete blokkos még mert asszem a 123 as már nincs festve és szürke, 2 éve adtam el a gépet vagy 4 hónapot volt nálam kb 1000km -t mentem vele annyi volt ugye hogy beszart, felújítottam komplett kívül belül és el is adtam én hülye. mondjuk 125 ért vettem 180 ba volt benne és 200 ért adtam el, nyertem rajta egy 20 ast de volt benne vagy 300 munkaórám.
hat vagy 127es vagy 123as blokkodnak kellett hogy legyen a 125os gepben mert csak olyanok vannak. :D a tuareg 125 az a tipusa.es 2 fele blokkal szereltek. a nagyobb pegasoknal is vannak ugye a 650e pegasok, amiben nekem pl rotax 655os blokk van. de nem tudom a fiatalabb evjaratokban is ugyanez a blokk van e vagy varialtak e vmit vele...
a cube az egy tipusjelzo. az a teliidomosat jeloli...a cube verziok idomosabbak mint a sima. nekem nem cubom van.
Fúú semmit sem tudok ezekről a blokkokról, annyit tudok hogy rotax 125 ös blokkom volt a tuaregben még nem is 123 as. Egyáltalán mit jelent a cube? vagy van sima is?
nekem mar volt japan is, de eddig javareszt az olaszoknal voksoltam en is.akarki akarmit is mond hogy milyenek, szerintem igenis jo gepek. hat en is befizetnek egy multistradara az tuti.csak ugye tenylegesen eleg magasak az arak meg. vagyis a fizetes alacsony inkabb mondjuk ugy en is nezegettem a cube-okat, de nekem ez a kasztni jobban bejon vmiert, a hatulja nem tetszik az ujabbaknak+azok mar sima telosak is elm.. a blokk meg lenyegeben ugyanaz. mennyire vagy otthon a rotax blokkokban? a rotax 655-os blokkon kivul hany masik verzio van? es miben masak kb? gondolok itt alkatresz kompatibilitasra fokent.
Én csak olasz gépet fogok venni, ducati lenne a legjobb egy multistrada mert ugye v2 és még túrázni is lehet vele, de drágák nagyon még egy leharcolt szar is 600e ft, és már 20 éves úgyhogy marad addig a cube célnak, moto guzzikat is nézegetem de nagyon nem tetszenek design ra, pedig azt mondják nem rosszak, am az mv agusta -t is imádom láttam most a héten 1 et, ducatinak a gyújtását szeretem nagyon, semmihez nem hasonlítható a hangja jó kis termignonival, meg az a legjobb hogy nem nép motor mert nézegettem a v strom okat is de baszzus egy évben csak itt miskolcon 80 db ot adnak el belőle itt egy nap ha bemegyek a városba 10 motorból 3 tuti mindig vstrom.
igazan nincs mit, barmiben segitek ha tudok. ez igy van ahogy mondtad, a hasznalt motor vasarlas az mindig zsakbamacska, akarki akarmit mond. sose tudod leellenorizni hogy tenyleg benne van e amit mond, en azt szoktam erre mondani, hogy vagy elhiszed amit mondanak vagy nem...ennyi...ebben 100%-ban biztos vagyok hogy az allitolagos felujitott motorok 85% egy leharcolt szar... en tudom mibe van egy felujitas...aki azt rakolti az nem adja el utana 150ert mikor neki 300ba van.......mert egy igazi felujitas nem 3000 ft ugye...lehet 20bol is teljes generalt csinalni...1000 km-re..de utana garantaltan szet is megy minden benne de ez ilyen sajnos...akinek nincs penze uj motorra az felteszi rulettre a kis sporolt penzet motorvasarlasnal es vagy bejon vagy nem... nekem az elozo motoromnal bejott nagyon. a mostanit meg nem jarattam annyit hogy igazan kideruljon hosszutavra megerte-e... de amugy sok maik gepem volt papir nelkuli es hat mit ne mondjak lattam mar erdekes dolgokat....talalekonyak az emberek
akkor latom te is csiped az olaszokat.en egyszer egy 600as vagy 900 monster-t akarok. de hat az nem egy kimondott turagep..jelenleg meg inkabb turazunk..es vhova pakolni is kell
hello

az arat priviben beszeljuk inkabb ha lehet. amugy van bowden is hozza akar ha kell. attila.hunter@gmail.com irj es megbeszelunk mindent.
Hali!Mennyiért tudnád adni a karbit?Gáz és szivató bovdened nincs hozzá?
Köszi szépen a segítséged.
Ez a meghallgatás is olyan hogy a tuaregemnek is jó hangja volt meg ment rendesen mégis szétesett.
úgyakarom hogy most kaptam egy tel számot elvileg nagyon jó motorszerelő és vele átnéztem de hát az összes ilyen használt motor vásárlás szerintem necces, legalábbis nem bízok benne hogy jól járatta be az előző tulaj vagy aki vette a szalonból annó, meg mindegyik motorhirdetéshez oda van írva hogy óóóó most lett felújítva, motor generál, olajcsere, tököm, de szerintem a fele sem igaz, legszívesebben egy 750 es dorsodurot vennék de hát az nem 500e ft hitelt meg nem akarok semmiképpen felvenni.
hello

esetleg nagyon picivel masabb nem jo? mukodesben semmi kulonbseg a 2 kozott..ez meg jobb is mert ez fem uszohazas es nem a muanyagos..
http://www.vatera.hu/dellorto_...
vateran kivul picit olcsobban is meg tudunk egyezni akar ha erdekel.
Van. Af1 es rs fórumba ma raktam fel a hirdetest, nézd meg.
Udv
Hali!Dellorto PHBH28RD karburátort keresek!Van valakinek?Reális áron!
ezert mondtam en is hogy nagyon szidjak a szabadonfutot hogy draga meg szar stb...de nem 2 naponta kell cserelni...es mas motorra se olcsobbak a cuccok amugy ha barmi kell...es azokra is kell vmi ugy is 20e km alatt... a lenyeg hogy erdemes egy jol karbantartottat venni sztem. ezek amiket linkeltel egesz jol neznek ki kulsore. a blokkot meg meg kell hallgatni ugy is hogy milyen, meg kiprobalni es utana erzodik hogy milyen. elsore nem tunnek rossz vetelnek. sztem egyikkel se jarnal rosszul akar.
köszi a segítséget
az a 25 e ft a szabadon futóért nem is olyan sok, a tuareghez is annyi volt kb annó

konkrétan ezt néztem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_pegaso_650i-5
037498
eléggé rendben van
meg ezt
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rw_pegaso_650-505024
4
mi a véleményed róla?
az injektorosra hallottam par panaszt en is jobban, de ugye lehet kifogtak 1-1 szart eppen a sok 1000bol...tudod milyen ez a hasznaltmotor vetel akkor... nekem is volt elotte 125os wind tuareg, patent gyari allapotban es azota is jar az uj gazdaja vele gond nelkul... ha rendbe van teve vagy gyarilag jo meg akkor nincs gond veluk, ha kokany akkor mind1 hogy rotax vagy honda vagy akarmi akkor ugy is szar mar erted... 25e egy uj szabadonfuto a 650eshez amugy.20.000 km-t kibir boven elm. kineztel mar amugy neten esetleg? en nezegettem eleg sokat mikor kerestem, nagyjabol tudom milyeneket arulnak azert kerdezem...
hát akkor szerintem ha karbisat veszek az nem gáz, meg am a tuareggel jártam annó úgy hogy képzeljétek elmentem megnéztem kipróbáltam direkt odafigyeltem mindenre hogy nem csörög szépen jár, óóóó nagyon patent volt.... haza jöttem 3 nap múlva szétment a sonka meg a hajtókar közti réztömítés a beömlő meg a dugó közé beakadt, végigmarta a falát a hengernek a dugót is szétbaszta.... a szervízben azt mondták hogy 120 e ft a javítás mondom ne csesszenek már ki most vettem 3 napja ennyiért de inkább vettem bele kompletten 40 ért egy af1 blokkját és kész utána el is adtam rögtön, de megbántam mert 2 éve nyúzza a mostani tulaj és semmi baja azon kívül hogy néha elszakad a bovden de ha 650 esből karbisat veszek akkor nagybajom nem lehet bár azt hallottam hogy amit az önindító meghajt, szabadon futó vagy hogy hívják az kegyetlen sokba kerül ha elbaszódik. köszi am a kommentet sokat segített, mostmár van némi rálátásom
volt igen egy 125 ös tuaregem de az t2 meg 88 as évjárat volt szóval ugyan az de mégis teljesen más, értem itt a ccm meg a t4 et meg a 2004 es évjáratot köszi szépen a segítséget, hallottam hogy ezeknek az előélete is némelyiknek vicces mert sokat hoztak be olaszból.
igen sajnos nincs 650es topic, de nekem is az van amugy. igaz nekem picit oregebb ennel meg de a blokk lenyegeben majdnem ugyanaz, csak ez meg karburatoros ez meg mar injektoros. a mindig emlitett hibaja a blokknak hogy 20.000-25.000 km alatt elkopik az onindtioszabadonfuto, mint minden blokkban kb...csak ezeknel nagyon kiemelik vmiert. :D de ezen kivul nincs kulonosebb tipushiba szerintem, en is nemreg vettem es eleg jol korbeolvastam elotte, sok dicseretet kaptam olyanoktol akiknek volt ilyen motorja evekig. volt par negativ is de tudom milyen mikor kifog az ember egy lelakott hulladekot, utana szidja az egesz markat ha olyan az ember.... en batran ajanlom, nekem nagyon bevallt eddig. en pont ezert szeretem mert aprilia es mert ROTAX. amugy ahogy eszrevettem a rotaxot vagy imadjak vagy gyulolik.
fogyasztasa nem veszes, design-ban 5os, kenyelemben is, megbizhato is, es az aruk is megfizetheto, alkatresz is van ha kell akar...
szia
A rotaxot tudnond kéne milyen hisz volt neked nem? Az IE ről hamar lebeszélik az embert, mert állítólag a befecskendező rendszere beszokott szarni. Illetve kevesebbet kéne fogyasztani és közben mégse.
Aztán ezek mennyire igazak vagy csak ez is olyan, mint a rotax blokk, hogy 1-2 ember kifogott egy hulladékot és mindenkinek úgy meséli, hogy mekkora trágya blokk ez......
Mindenesetre ami igaz, hogy agyon nem dicsérik magazinos teszteken és a neten az áruk is elég alacsony
Sziasztok, nem találtam külön topicot a 650ie nek szóval ide írok hátha tudtok segíteni. A rotax blokkról lenne szó, hogy mik az előnyei hátrányai. Köszi a segítséget előre is.
sziasztok
kézvédője van valakinek eladó?
fekete trafót keresek normális áron.tud valaki segíteni?
köszönöm szépen