Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bontodik még mindig a motorom!
elégé sok mindem megvan még és folyamatosan frisül a kinálat!
ja és még a papirok mindig eladóak! (11kw forgalomba van müszakis törzskönyv, forgalmi,rendszám,váz,blokfél,ja és átirathato egy az egy-be a nevemen van!)
msn:czegledi_zsolt@&freemail.hu
tel:06307316232
jobbos visszapillantója továbbra sincs senkinek?
Hali!
Van egy eladó első kerekem ha valakit érdekel!
pilu23@hotmail.com
DT-t vennék én is 125 be.
Hali!Nagyobbra váltás miatt eladóvá vált szeretett mocim!Teljesen fel lett újítva.Műszakis,2012.05,rendszámos,napi használatban van,garázsban tartott,keveset futott,gumik 90%-osak.125-ös,de adok hozzá egy 160-as Polini hengert is ajándékba!Ha valakit komolyan érdekel keressen meg!
Hali!Ha úgy döntesz,hogy Pegasot veszel nekem van egy tökéletes állapotú mocim.A télen teljesen fel lett újítva az utolsó csavarig!Rendszámos,műszaki 2012.05-ig!Ha gondolod keress meg!
Hali!Nekem van egy!Igaz tökéletesen münködik a télen teljesen fel lett újítva.Rendszámos,műszaki 2012.05-ig!
Sziasztok!

Bontott alkatrészek itt!
- Aprilia Pegaso 125
- Honda NSR 125 alkatrészek testvérem Vateráján!
- Honda MTX 50 80 125 olasz és japán alkatrészek (Japánhoz már nagyon kevés cucc.)
- Honda HM CRE 2002 Sm 50

Nézz szét a Vaterámon és ha érdekel valami, keress fel bátran! Nem minden alkatrész van meghirdetve még!

Érdeklődni:
- Email: honda4022@gmail.com
- Tel: 0630/7255588

Zoli
Ebben a kategóriában, köbcentiben ugyanott mozognak az árak. Egy japán motorhoz sem találsz olcsóbban alkatrészt, tehát ha nem egy leharcolt méh-telepre szánt szart veszel akkor jól jársz a pegasoval a környéken van még néhány 125-ös dt, én azt tudnám ajánlani...könnyebb mint a pegaso, elég magas is, de gyengébb
most egy Honda mb8-al motorozom, csak a magasságomnak nem megfelelő, túl kicsike a gép... tudom, hogy nem illik ilyet kérdezni, de javasoltok valamilyen gépet, mi lenne jobb befektetés?
szia.
Csak egyetérteni tudok, hogy nagyon le vannak harcolva ezek a gépek
Nekem is ez van már 2. éve ritka nagy szerencsével fogtam ki ezt a megkímélt példányt, amúgy nem vennék többet olasz motort. Nagyon finoman kell bánni velük, hogy ne keljen állandóan babrálni vele valamit. Ha rám hallgatsz japán gépet vegyél főleg ha terepezni is akarsz, ugyanis ez a gép csak "lájtos" terephasználatra jó.
Mindezek mellett nem akarom lehúzni a pegasot, mert nekem is ez van és sztem gyönyörű, azért is vadásztam egyet.
Hali!
Jól nézd meg mit veszel és általában számolj rá még jópár ezrest mielőtt megveszed, mert mindenki hazudik...én tavaly újítottam fel, bizonyítani is tudom, de hiába, mert mindenki azt hiszi, hogy én is kamuzok, így még mindig az enyém, pedig kéne a pénz, mert egyetemre megyek ősztől. Fogyasztása alattam 4,5-5liter mivel még most járatódik be, kb 1 tankot még ki kell motoroznom :). Terepen is elmegy szépen, egyszer jártam vele terepen mióta megvan, de vette az akadályokat (nem versenyenduro pályán persze :D). Alkatrészt bőven találsz hozzá, az árak pedig...mit mondjak...aki ilyen motort vesz, ne sokallja (dugattyúszett 20-25körül van, de találsz olcsóbban is, csak az kevésbé neves, kevésbé jó minőségű. Az enyém 32e volt, mert polini szettes és csak polinit szabad rakni bele)
Egyéb jó tanács: gyere el hozzám, nézd meg az enyémet, nem hazudgálok, sportmotor felhasználó vagyok már jó pár éve, nem foglak átverni, hidd el (árban megegyezünk . )
Széles utat!

Üdv,
ekk
szevasztok! Szeretnék venni egy pegaso-t, több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban. Mennyi a fogyasztása, terepre mennyire lehet menni vele, alkatrészek és ezek árai milyenek? Egyéb jó tanács vásárláskor?
Helló!

Eladó 125-ös Pegaso-t keresek bontásra! Törött is lehet!
E-mail: bcsababathori@gmail.com

Üdv:
Csaba
még vmi...:

kb mekkora főfúvóka kellene egy 24-es karbiba, illetve egy 32-esbe ? a 32-esbe most 120-ast rakok, majd meglátjuk mi lesz tőle...egyelőre nem tom mi baja van a gépnek, de nagyon bajos...amióta megvettem csak szívat :@:S hidegen kipörög majdhogynem tökéletesen, ám a felső fordulattartományban mintha leszabályozna:O ha meg bemelegszik, alacsonyabb fordulaton teszi ezt...nemtudom:S ha valakinek van ötlete, szívesen meghallgatnám:)
sziasztok

nem tudja valaki véletlen, az gáz ha a lendkerekemben a mágnes megvan repedve ? elég rendesen megvan, és valamennyit tud mozdulni kifelé...:S
kokesz65@gmail.com-ra.
Sziasztok!
Nekem Pegaso 50-hez kellene benzintank ill. benzincsapba tömítő gumi.
Ha tudtok valamit kérlek írjatok.
Előre is köszi!
Széles utat:)!
Ha '96-os Aprilia Pegaso 125-be nincs senkinek küllője, akkor érdekelne egészben egy '17-es hátsó kerék is!
itt az email cimem:
patvaros87@gmail.com
ird le hogy mi érdekelne
érdekel minden
ha még megvan a lendkerék lécci küld el
Jah, igen, és még az előzőhöz, hogy 30 fokban hajlított!
Hello! Lenne egy olyan problémám, hogy a hátsó kerekembe kellene egyetlen darab küllő, de a világon sehol sem találok, csak szettben. Ez egy 3,5x195 -ös méretű küllő, ha igaz ... ha valaki tud, legyen szíves segítsen!
Heló!
Egy 50-es pegaso első telóba mennyi olaj kell?
Előre is köszi