Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Nem tud valaki aprilia pegasora cross első sárvédőt? esetleg valaki megvalósított e már ilyen ötletet, tapasztalatot stb?:D
túraplexije nincs valakinek?
Hy! A gumi az a hardy elvileg. A fém nem tudom mi, nekem már nincs meg. Üdv
az kiraly akkor. egy kis paszta mindent megold.
holnap vagyok pont szabad. irni is akartam.
Bekened egy kis FBS-el és már megy is.

Am mikor vagy otthon?
hm.
csabito az a tomitesgarnitura. a hengertalptomites is hasznalt mar? jo lenne ha az is le lenne probalva mar 1x leg hogy nem fuj e ki.
sziasztok
ilyen védő takarót vagy nemtudom minek hívják hol lehet kapni? illetve akkor mi is ennek a pontos neve? http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_pegaso_650_ie-4979606

esetleg valakinek valami tapasztalat róla ér valamit?
köszi
rozsdás felni csak egy első van, amiből hiányzik 3 küllő, de ha gondolod meg tudom dobni az bizniszt egy használt simson tömítés szettel. A blokkközép tömítés CSAK 2 helyen van szakadva.
hat a hizo az a baj elfogy hamar. a mangalicat nem csipem. de a simson cucc az kiraly. ha lenne leg 2 talicska+2 rozsdas felni akkor sima ugy minden.
Attól függ, hogy hány cm magas vagy és mekkora ccm-ben gondolkodsz. A pegaso elég magas, de ha könnyebb endurot akarsz, akkor dt, vagy crm.
Sziasztok!

Maradt még pár 125-ös Rx alkatrészem, OLCSÓN vigyétek akinek kell.

Ár megegyezés szerint!BARÁTI ÁRON!

- Váltótengely mindeféle hozzá tartozó cuccal rugó,váltókar stb...
- Komplett hibátlan kuplung EGYBEN :kosár,lamellák,rugók stb..
- Komplett első fékrendszer fékkar, fékm.henger,féknyereg,fékcső szétszedetlenül olaj is van benne
- Közép és jobboldali blokkfél

Kopatiblisek , Rotax123, RX,Tuareg,Pegaso,Tuareg Rally

ÉRD: insane5@freemail.hu vagy itt!
Ő a szomszédom, csak viccből írtam neki. Köszi, de nem köl.
nekem van nikacilos hegerem ha kel!
A nicasilos hengerért, meg a trafóért adnék cserébe 2 hízót, 1 mangalicát meg egy talicska simó alkatrészt. Na?
Szia !
A tank meg van még?
Pegaso 50-esre való?
Sziasztok!
Aprilia Pegaso 50-hez keresek Üzemanyag Tankot.
Ha tudok kérlek jelezzétek.
Tel 06-30-861-4650
e-mail:kokesz65@gmail.com
Köszi!
eladó tartalekalkatreszek tomkelege.
nicasilos henger asso werke dugoval hibatlan allapotban, gyujtas, lendkerek, trafo, power, bendix, onindito, feszszab, idomok, kerekek, fekszettek, tarcsak, kulpung, bklokkcuccok, muszerfal, karbi, berugoszerkezet, es meg rengetek hibatlan cucc.
valakit nem érdkle 1 160-as polini heger olcson?
Elkészült a pegaso-m, henger perselyezve,fúrva,hónolva, új dugó,gyűrű,szimeringek, ha valakit érdekel, gombokért eladnám. kispeet@gmail.com 06-30-731-71-99 90e ft-ért vihető!
ó köszi szépen clinton:) kezdek ráérezni a dologra:DD
540 száranként szerintem sok én 450-480ml-t tettem, a rugósba a kevesebbet. De szerintem nem baj, ha több. Jah, és még puhulni fog, ha bejáródik rendesen.
sziasztok

megtudná nekem mondani vki hogy az első telókba mennyi olaj kell ? olvastam már itt a fórumon olyat hogy 540 ml száranként...biztos hogy mindkét szárba kell olaj ? nem értek hozzá az a helyzet, de még mindig jobb mintha szakszírvízbe viszem ahol a melóra 4 ezret számolnak óránként pff :S ja amúgy feltöltöttem a két szárat de olyan kemény lett hogy alig megy le:DD vki egy okos tippet tudna adni ?:)
125ccm aprilia tuareg wind alkatrészek, az idomokon kivül szinte minden ugyan az mint a pegaso!
Érdeklődni lehet:
patvaros87@gmail.com
06303207630
roszul irtam az smsn cimem! msn:czegledi_zsolt@freemail.hu