Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Motor vásárlás előtt állok és az R6-on gondolkodok.Esetleg tudnátok róla írni pár dolgot,vélemény,tapasztalat,típushiba,mire érdemes oda figyelni?
Előre is köszi a segítséget.
Szia már közbe vettem egyet,köszi esetleg hátsó farokidomja valakinek lenne?üdv és mégegyszer köszönöm a segítséget
szia...
van egy JTF580 - 16 fogas lánckerekem....jó állapotban
nekem van ...

06 70 6155160
persze...

mondjuk 2000....
3 hónapja nyeli a pénzem, de remélem meghálálja. Ha van valakinek egy jó állapotú láncvédőburkolata, arra vevő lennék. Még gyári fúvókákat keresek meg tps szenzort, mert az előző gazdája pályázni akart vele(csak közbe esett egy szépet és nem ült vissza) és picit felpöckölte, ami érezhető is, de sajnos az alapjárat bizonytalan...
Szia! Bal hátsó lábtartó elvihető külön? Mennyi lenne? Köszönöm!
"Elsőlánckeréktakaróidom"!

de ha kell első lánckerék , azt is megtudom nézni Neked holnap , mert lehet hogy maradt ...
üdv
Szia első lánckereked hány fogas 16?és 520 as lánchoz való?üdv
kép:
Sziasztok ...megmaradt pár alkatrészem R6-hoz amit eladnék ...
1 pár fekete hasidom,önindító,vízpumpa,olajszivattyú,első lánckerék takaró idom,olajteknő,hátsó lábtartók...
egyben 35 pénz lenne az egész, vagy valami értelmes csere is érdekel , mert csak kerülgetem itt ezeket...
Sziasztok.
2004-es R6 hoz keresek 1db dugatyut.
Udv Ervin.
Hali.
2001-es R6-hoz szükségem lenne generátor-dechni tömítésre. Hol tudnám beszerezni?
Köszi.
eladó még
Hol tudnálak megkeresni ? takacs.l83@gmail.com
Szia 02 R6 volt,hogy mire jó még azt nem tudom .
Szevasz. 2005-osre elso lámpa ?
Szevasz, ez milyen evjaratú R6 -ra jó ?
Nálam. És 2000 ft
70/6321-829
1,5-nél többet nem ér. Szerintem.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_rj12-7825094

N
em kötözködésből, hanem nagy fokú kíváncsiságból szeretném meg kérdezni, hogy hogy lehet egy 2006os gyártású 40 000km-es R6R-ért még ha szép állapotú is elkérni 2,2 millió forintot. Nem tudom hogy hívják de tudom hogy regisztrálva van ez a srác itt.

A motor eurotax ára 1,4 1,5 millió forint ennyi kilóméterrel. Az extrákat meg senki se fogja megfizetni a használt piacon. CSak gondoltam segítek neki kicsit eladni a motort. Mert így nem fogja
Sziasztok olyan gondom lenne, hogy R6 oson a váltó rudazat eltörőtt hol és mennyiért lehetne beszerezni?
Szevasztok!Most veszek egy 2006 os R6 ot!Milyen olajat szeret,és mennyinként kell szelephézagot állítani? Papíron 25000 van benne!
h szuperál a gép? régen amúgy nekem is akra megaphone volt rajta
Igen-igen, idegesítő az a sárga lámpa...
2006-os fehér-piros mint a tiéd