Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert a gyárban a kis japók hülyék voltak, hogy azt oda tették, ki kell kötni a picsába biztos semmi értelme ...
Pair vagy másodlagos levegő rendszer, elvileg csak friss levegőt kever a kipufogó gazhoz az emisszió miatt
Terveim közt szerepel egy slip-on és a katalizatort meg a közép dobot is szeretném eltavolitani, ezek után pedig, egy PcVvel megfejelni. A padolaskor amúgy is kikotik akkor már végleg uzom . Nincs kessem komplett rendszerre...
Yamahán mi ennek a pontos neve, mert a suzukié a pair, vagy tévedek?
Ugyse tudja magyarul leirni.
miért kötötted ki a pair rendszert ?
Ennyi? Ülj le... Egyes!
Én vagy 20-al...
Affene, akkor ezek tényleg időzített bombák?
Mivel közeledik a szezon ezért kicsit gatyába akarom rázni a motorom sajnos tavalyi és tavaly előtti problémákat is csak most orvoslok . Az elmúlt 2000km-ren egy Kínai lánc volt fent konkrétan Quan huan Sajna az O gyürűk elkezdtek potyogni belőle ezért kap most egy új Rk520Gbxw-t , a régi O gyürűk egy részét vicces módon megtaláltam . Fék folyadék tartóm és a tartály valami olcsó kínai volt ezért atixtól beszereztem egy-egy gyári yamahát ( aztán később rájöttem h a tartó az 2007-2008 R1) , ha már ki kellett cserélni kicseréltem a fék folyadékot is ebből Liqui moly-t vettem sima Dot 4-est (285C) , vettem a motorhoz TRW CRQ betéteket de mikor kivettem a régi CRQ-kat szembesültem a ténnyel hogy 80%sak. Annyira bele lendültem hogy kivettem a légszűröt is egy tisztitásra bár csak 2000km van benne , és ha már ott jártam akkor kiköttötem a Pair rendszert a légszürő házra egy csövet és egy csavart raktam 2 awab bilincs segitségével , a szelepfedélre vágtam rombusz mintás aluminium lemezt , illetve a légszürő ház alsó takaró muanyagját légmentesen tömitetem FBS-sel . Nem bírtam megálni ezért elkezdtem a szelephézag állitást is de előtte leveszem a hütőt mert külömben nem jönn le a szelepfedél de a mai nap is véges sajnos.
Az elmúlt években legalább 2-3mmal találkoztam :( fotók is meg vannak... sajna
Sziasztok!
atix segítségével most cserélek blokkot '99-es R6-osomban, az előző ugyanis megrepedt és a kompresziónak legalább a fele elszivárgott belőle. Most tapasztalatokat gyűjtök, ezért körkérdést intézek hozzátok: sokatoknak volt már olyan baja a motorjával, hogy megrepedt a blokkja?
70/6321-829
Gyárit tudok adni. 70/ 6321-829
Sziasztok.
2004 es R6 hoz keresek 1 db dugatyut.
Elore is koszonom.
Udv Ervin.
Sziasztok! Bocsi, hogy zavarlak titeket, de valaki nemtudja A2-es jogsival lehet-e vezetni 35kw-ra folytott R6-ot? Esetleg rendőr nem baszogatna érte vagy valami?
Halihó!Van valakinek egy használható fesszabályzó 2000-es r6 yamahához?Köszi
Örülök ha tudtam segíteni! Jó motorozást!
70/6321-829
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Hol található 2004-es yamaha r6-on a színkód? Köszönöm!
És mennyiért kapható, illetve mit lehet tudni róla?
1
atix: komplett blokkod is van? Az enyém meg mindig repedt... :(
Köszönöm szépen a választ a csatlakozó volt kilazulva/leesve :D
Ha van biztije, (ülés alatt szokott lenni, akksi környékén) nézd meg, nincs-e kiolvadva, ha ki van annak oka van. A bal első telónál, idom megbontásával nézd meg milyen a csatlakozó állapota.