Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legfőbb probléma a fék szerintem...
Még nem használtam, de most vettem és fogom is használni. Rally-s ismerős ajánlotta, ott többen is használják, aztmondják bevált.
Mivel nem vagy megelégedve?
Ez így van, bár annyira nem lett kifinomult a technika! Lett volna még mit javítani!
Engem is, mivel cserés lesz a hűtőfolyadék.
Tudom, de mindenki tudja, hogy a 350-es Jawa-ból lett kifejlesztve az R6! Szóval....
Ilyet használsz? Érdekelne tapasztalat.
Hogy érteném én, hisz mondom, nincs R6-om!
Irónia...Britton biztos érti...
Nem kötekedés, de majd ha a szervizestől is megkérdezed, milyen motorod van, akkor majd releváns lesz hogy aki tanácsot ad neki milyen van.... Én is repsolt használok, semmi gond nincs vele. Az uriember csak arra akart kitérni, hogy tehetsz bármit bele, ha a gyáritól űberfaszább meg 4x annyiba kerül, akkor sem lesz jobb tőle pl a melegedés, vagy a kenés. Belsőégésű motor, ez melegszik fogadd el. Itt egy link ezekről, művelődjetek: http://www.castrol.com/liveass...
350-es Jawa van a tulajdonában, én megfogadnám a tanácsát...
Helló!
Van egy eladó Leo dob összekötővel ha esetleg valakit érdekel. 99-02, 03-06 hoz is.
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki használ/használt-e 180/60 méretű gumit?
Idén gumicsere lesz a gépen és azon agyalok, hogy a gyári 180/55-ös helyett érdemesebb lenne-e feltenni 180/60-ast?
Mivel jobb illetve mivel rosszabb? Pro, kontra. Valakinek van esetleg valami tapasztalata?

Köszönöm!
Heló!
Szerintem mindenkinek melegszik a gépe a városban főleg ha rohadt meleg van. Autók mögött, sorban állva, araszolva meg aztán pláne. De ez természetes. Én 300V factory line-t használtam és ugyanúgy felmegy a víz hőmérséklete nem hinném, hogy befolyásolná.
olaj nem befolyásolja h felmelegszik-e vagy sem...
Helló! Sajnos nálam is ez a helyzet. Tudom közhely, de ez van. Talán a Motul 300v Factory Line olaj. Azt versenyre találták ki.
Sziasztok!
R6 2004 Olajcsere előtt állok! Nyáron lassú tempónál,városban már kb 5 km megtétele után is 100 fok feletti a hűtőfolyadék hőmérséklete.
Van esetleg valami más olaj ami kevésbé viszi ezt fel?
10W-40 van benn Repsol!
Ti mit javasoltok?

Köszönöm!
Néger
Thx! Ez így akkor nem sokat ér...
Valakinek nincs eladó R6 hátsó ülése 2003-as modellhez?
Én semmit, az asszony szedi a teletabit, nehogy baj legyen!
Nincs R6-om, csak okoskodok!
Te mit használsz? Csak érdekelne mi a jó bele, mik a tapasztalatok.
És a 98-as benzin? Remélem érted...
És a 7100-as?