Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok a gondom az az hogy 1ik napról a másikra elszállt a világításom (2003 R6)...mit tegyek az izzó jó és tényleg egyik este megjöttem vele még világított másnap reggel meg már nem....
A fehér rész öntapadó a sárvédőn,hajszárítóval le tudod húzni!
Jó rá,ugyan az! 10.000.- Debrecen de hogy ne kelljen postaköltséget fizetni,gyakran járok Pesten.
Akarom mondani 180-asban
Probald ki, nem banod meg. Meg dicserik nagyon a dunlop 211-est azt hiszem, nem tudom pontosan,de az nincs 190-asban.
Köszönöm a válaszod.
Nézegetem, hogy milyen gumit kéne vennem de nagyon a Pirelli felé hajlok.
ez felmegy a 2003-as modellre, mert a képen a régi változat van. Illetve mennyi lenne és helyileg hol van?
Ez megfelelne?
már a két csíklámpást keresnék. 2000 évjáratút szeretnék átalakítani a 2001-2000-re. (hátsó lámpát és a hátulját)
Milyet szeretnél?
2001-2002? milyen a farok idom meg a hátsó lámpája?
Sziasztok! A tompított fényszóróm valamiért eléggé gyenge, tudtok rá esetleg valamilyen kézenfekvő magyarázatot? (új izzó, feszkó megvan, 2005-ös vas) Köszi!
első sárvédő? Milyen színű milyen áron ?
98-2002 YZF R6 Bontódik!
Magyar papiros! 70/6321-829
Szevasztok! Milyen olajat ajánlotok 2008-as R6-ba ? Motul 300V factory line 4T mondják hogy jó de elég drága ? Kell ilyen drága olaj ? Motul 5100 ? Utcára kéne no pálya
Sziasztok!
Van valakinek eladó pályamotorja ami természetesen r6R mondjuk 2008 tól. ?
Ha tud valaki ilyet kérem ne tartsa magában az infót :-)

Üdv
Sziasztok...r6 osom van és olajzást szeretnék átalakítani:) Street Fighterezem és szerintetek hogy kéne?Az olajkartellben a kis szívó csonkot a legmélyebb pontra tegyem azaz átalakítva hátra tegyem hogy alulról is szívja az olajat ha kerekezem?köszi üdv
Szia. En probaltam. Elotte a gyari meret volt, es azt kell, h mondjam, eszreveheto a kulonbseg. Ugyanazin az utszakaszon hasonlitottam ossze a motor viselkedeset, es jobban ul a kanyarokban, a donthetoseg javult, a biztonsagerzet is. A /55-on nem volt majrecsik, ezen van, es ugyanugy dontottem a motort, sot talan jobban. Talan ez a meret nagyobb osszhangban van az elso gumival. Pirelli diablo volt, bridgestone is, utana probaltam a supercorsat ami 180/60 es azota csak azt hasznalok. Nem bantam meg.
R 6-hoz 2005-ös volna egy rendszámtartó indexel a gyári, a sárvédő nyúlvány,én szedtem le mert nem tetszett.érd.06-30-5081464
Sziasztok!

Keresek 2003-as R6hoz első sárvédőt, főleg ezüst vagy fekete színben.
Holnap körülnézek betudom-e szerezni. Kösz
Nekem gumi szíjas van, az fasza volt. Kb2mm vastag.
mikor mi? olajszűrő kulcs... csavarhúzó... de van h alapból kulcsos vegüt veszek
Na ja, mondjuk régen mentem 350-essel.
Hali. 2000es r6 olajszürőt mivel szoktátok leszedni? Láncos, meg az a fogaskerekes nem fér el! Lemezes elfér? Akkor olyat veszek..