Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

99-02 R6 bontódik. Ezen kivül 03-05 blokk alkatrészek is. 70/6321-829
Mennyiért adod és hol lehet átvenni?
Szia nekem van....
R6 (2000) benzinpumpa, nincs valakinek eladó?
Igen
Tudok.
Te hirdeted a ZX10est?
Sziasztok,
Ha valakit érdekel van egy Wieres 46-os alu lánckerék 520-as lánchoz!R6R-hez vettem.kb 1000km futott!
http://www.wieres.de/Modul/Onl...
:D gondoltam rá, de nemcsak zsírban szedtem fel, azt meg nem akarom leadni
fogyókúra? :D
Esetleg ha érdekelne titeket egy hibátlan egyrészes ruha, rám sajna már nem jó Egyrészes bőrrruha
A probléma megoldódott a jeladó csatlakozójánál volt valami érintkezési hiba.Olaj nyomást meg mértem (készítettem egy merő egységet),kb.1300 r/min-80 kpa ,6000 r/min-240 kpa ,üzem meleg motornál,gyári értékek!
Szia! Ha meg van még a plexi írj rám! berebora@citromail.hu
Ha esetleg érdekelne valakit

http://olx.hu/hirdetes/120-60-...
Szevasztok!Van egy nagy gondom a motorommal ,Yamaha Yzf R6,. Ma jöttem hazafele és az egyik kereszteződésben már otthon az egyik haver intett,erre én húztam neki egy kövéret,ez után kivillant az olaj kanna kis ikon és a piros led is világit,a kis olaj kanna szimbólum villog.Innentől kb.1,5 km-tert mentem hazáig.Az olajszint fullon van.Kb 1 hónapja volt olajcsere.Help!
Tudsz küldeni egy elérhetőséget? Alkudozzunk ott:D
Hello! 8000ért örökbe a tiéd...
9000ft a lánckerék :)))
Sziasztok...eladnám yamaha r6 os hátsó lánckerekem kifogástalan állapotban 50 fogas 99-02 évj
Egy műszaki erejéig kéne csak, természetesen vmi kaució megoldható, vagy ha nagyon olcsó akkor meg is venném
Köszi előre is.
Mit szeretnél? Meg kell keresnem!
Hello. Nem lehetne kibérelni a gyári dobot?
Sziasztok !
Yamaha R6 1999-2002-ig
hasidom eladó... jobbos balos...10000.- a kettő együtt
Sziasztok !

Eladó egy JTF580 - 16 fogas első és egy 54 fogas hátsó lánckerék...
az első újszerű, a hátsó az teljesen új , csak felpróbálva lett a motorra ....

15000 a kettő együtt...
Sziasztok! Yamaha R6 2004-hez keresek első lánckerék anyát,vagy az anya és a tengely pontos mérete is nagy segítség lenne!
Ha valaki tud kérem segítsen! köszönöm
Laci