Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne bolondozz már!
ez a minimum h segít az ember ahol tud
főleg a mai világba ahol a 15ezret elkölthetjük másra is! amúgy igazából semmi bajod nem származna belőle ha világítani a check lámpa csak gondolom neked is bassza már a csőröd
amúgy mikori a mocid azt el is felejtettem megkérdezne?
A héten megcsinálom, nekilátnék már ma, de nincs kondi meg ellenállás a boltok meg zárva...
Igen, kaptam egy linket a kipufogó fórumon az ago motors-hoz, 15.000- Ez igen jó hasznot termel...
Úgyhogy már csak az ára miatt is köszönet, hogy ennyit megspóroltál nekem
Mikor csinalod? Majd varom a fejlemenyeket! Amugy agomotors oldalon lehet venni de tobb mint 10ezer ft. Viccc h egy 100ft-os dologbol ien arat csinalnak. Tuti h abba is ez lehet csak egy pici dobozba bepreselve. Bar ha valaki panelre csinalja meg hasonloan kis helyen megvalosithato :) amugy az az erdekes h nekem mikor elkezdte irni a hibakodot , szetszedtem a dobozt es a villanymotor mukodott! Szoval nem ertettem miert ir hibakodot! Nah mindegy ezzel megoldod! :) meg legalabb nem lesz az a hulye villanymotor hang se
Ok!
Köszönöm!
Igen! A feketet es a feheret osssze kell :)
Egy kérdés lenne
Az ellenálláshoz a feketét és a fehéret is oda kell forrasztani ugye?
Wow! Köszönöm nagyon szépen! Tényleg sokat segítettél! Nagyon-nagyon rendes tőled, hogy leírtad!
Köszönöm-köszönöm!
Motor eladása miatt megmaradt.Ha érdekel keresetek bizalommal.
YZF R6 03-05
12 PÉNZ
a rajzon ahova írtam h szervo motor az a fehér csatlakozó ahova dugod a csatit!
A lényeg!
kihúzod az szermo motorbol a csatlakozót! ienkor 17es hibakódot is fog írni mert nem érzékeli!
Leszereled az exup szervo motor dobozt. 2 csavar fogja!
kicsavarod a fedelének a csavarjait! 6 csavar fogja!
kinyitod a dobozt! látsz benne ien fogaskerekeket! kiszeded mindet elteszed egy dobozba ha netán 1szer még kellene neked!
kiveszed a motort! egyik végén van a fehér csatlakozó, a másikon a motor és van egy amin van 1 ien kis bizbasz
a kapcsolási rajz alapján odaforrasztod a megfelelőket amit írtam! a piros és zöldet szabadon kell hagyni! ha kész van a forrasztás akkor szigetelővel leragaszgatod és visszapakolod a dobozba! hátulja rá vissza a helyére csati rá és lám el is tűnik a hibakódod!

jah és ami kell hozzá!
egy 470uf 35V os kondenzátor és egy 4.7Kohm-os ellenállás, forrasztópáka, szigetelőszallag és kb fél óra
sok sikert!
Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan
ne vegyél exup kiktatót! 100ft ból összeforrasztod magadnak! holnap mellékelek egy kapcsolási rajzot! nekem tökéletesen működik
SEGÍTSETEK LÉGYSZI!
Hol tudok venni EXUP EMULATOR/ELIMINATOR-t
Acra Megaphone pipám van és kigyulladt a kis sárga lámpa 18-as hibakódot jelezve. EXUP servo motor is stuck. Az exup motor nem volt eddig levéve, hogy ne világítson a sárga lámpa, de most valószínű meghalt, ezért kellene az exup eliminator...
Íme pár kép én hogy alakitottam át a kipufogó rendszeremet , és hogy iktattam ki a pair rendszert , az első kollektor / Y / után el lett vágva a kipufogó és onnan lett folytatva , "hosszú" kollektorral , rugós össze csúszos rögzitéssel oldották meg a slip-on rögzitésést és egy lambda szonda helyett is elhelyeztek benne az átalakitást a Jano-dob csinálta 28pénz volt , előre lebontottam mindent , a exup motor a gyári helyén maradt bowdenenk eltávolitva. Kapott még egy pálya idom szettet kb 10-12kilóval lett könnyebb a motor de sokkal könnyebben irányitható lett ez azonnal érezhető lett. Azóta egy H.ringes pálya napon is voltunk ahol is 2 dolgot tapasztaltam szükségem van egy kormány lengéscsillapítóra , illetve 6-7ezer között lett benne egy lyuk egy egy elkotázott kanyar után ahol vissza esik a fordulat van egy pillanatnyi tétovázás benne :/
Isten ments...
Nem az én stílusom ... csak egyik ismerősöm ezt nézegeti
aztán hátha valaki felismeri h már eldobta 3szor...
Csak nem ilyet akarsz venni?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

ismerős ez a bicikli valakinek ?
Sziasztok! 2005-ös évjáratú Yamaha R6-hoz keresek hátsó ülést.... Szóval, ha van valakinek eladó, kérem írjon nekem egy üzenetet. Köszi! FeFe
sziasztok mit eredményez az ha leengedem a motor elejét (yamaha r6 03) 5-5 cm-el? hátulütő vagy előny esetleg igazából a gond az az h 3.ik ban még elég rendesen emeli az elejét és volt már hogy meglepett a dolog....
Mit? Nem. Melegviz.
Onnan, hogy írtam, hogy nézd meg a mail-jeid!
Írtam még egyet!
Nem tudod, relé kapcsolja?
Hőgomba? Akad.
:) :) Semmi baj,nyugalom ! Ha nem kaptam meg a mail-edet,honnan tudjam,hogy írtál? :)
Oksa írok egyet a citromodra most,de szólj ha nem kaptad meg ;) !
R6-ot keresek 25kw-os papírral.
Minden ajánlat érdekel!