Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyomtass egy vinyettát....
Vicc az egész. Külföldön megfelelt, itthon meg ilyenekkel buziskodnak.
Sima vinyetta oszt csá.....
megmaradt két db hasidomom 99-03-as R6-hoz 10-ért eladnám a kettőt ...
Ezt lehet hogy nem egy nyilvános fórumon reklámoznám.
Könyörgök hozzátok,SEGÍTSETEK!
Ha valakinek van 99-es évjáratú Yamaha R6-osa küldjön már nekem egy fotót az adattáblájáról mert sajnos nem tudom,hogy néz ki...! Az adatokat a képről nyugodtan ki törölheti aki küldene nekem képet csak arra vagyok kíváncsi,hogy néz ki valójában...!
Meg ha kérhetném egy pontos tolómérővel lemért hosszúságot és szélességet is szeretnék...! Le akarom gyártatni de fingom nincs,hogy néz ki és a motor mely adatai vannak rajta milyen sorrendben...!
Itt áll a gép patika egyben de nem vizsgázhat enélkül!
Ha van valakinek 99-es évjáratú R6-os az ismeretségi körében segítsen már nekem mert besírok...
Az e-mailcímem ahova várnám a képet és méretet:
boby7979@freemail.hu
vagy:
bobyoazis@gmail.com
SEGÍTSETE
K KÉRLEK TITEKET !
Köszönöm előre is! SZÉLES UTAT !
Sziasztok!

Tipustáblát (adattáblát) hol tudok intézni a mocimra tudja valaki?
Vizsgára FULL KÉSZ a vas és enélkül nem engedik vizsgázni!
Itt a jó idő,itt a gép én meg szopo* a fa*zt egy ilyen apróság miatt!
Ha valaki tud vmit ez ügyben SEGÍTSEN!
Köszönöm !
Hatalmas köszönet a Revolutionmotor.hu-nak idén másodszor vásároltam tőlük, gyorsak, precízek és maxi segítőkészek :)
Hatalmas köszönet a Revolutionmotor.hu-nak idén másodszor vásároltam tőlük, gyorsak, precízek és maxi segítőkészek :)
Akkor kb ekkora kell.
Holnap megyek érte.
123 cm. De azt hozzá kell tenni, hogy én gyártottam.
Hali, mégsem kell, már szereztem, és köszi mindenkinek a segítséget!
Szia, kivettem a relét, bemértem, (hál' istennek) rossz!
Nagyon remélem hogy csak ez volt a baja, ill az a rengeteg oxidácó ami a sarukon volt. Mennyiért vagy hajlandó megválni a relédtől, esetleg pest közeli vagy, mert akkor elmennék érte!? Köszi!
Hali!

Nekem is ugyanez volt a bajom,de beraktunk inkább egy kapcsolót,mert valami 40 papírt mondtak a javításra....A computeren keresztül kapja a jelet,hogy kapcsoljon a ventilátor,ott megy tönkre valami,nem a relé,de ha gondolod,nekem van egy jó.
Bal oldali "lámpatakaró" alatt nézd meg a reléjét.
Okok!
Hali.
Holnap megmérem.
Szia,
Ma taliztunk.
Lemérnéd pontosan mekkora?
Találtam kapcsolási rajzot, ezek szerint 1 db van, és az Thermistor, és bemegy szépen a computerbe, szóval annak jónak kell lenni, mert írja az értéket, még megnézem hogy hol van a relé, remélem csak az ment tönkre...
A külföldi fórumokon olvasgattam közben, és nem igazán értem, mert ott arról beszélnek hogy szar a szenzor. Ha rossz lenne akkor valszeg a kijelző (ill computer) sem tudná hogy mennyi is az annyi. Vagy lehetséges hogy két külön szenzor van, és az egyik skálázott, a másik meg csak átbillen 102 foknál? És egy relén keresztül kapcsolja a ventiket? Ha ezt tudnám, meg hogy hol van a szenzor, akkor multi méterrel legalább kimérném... Előre is köszi a segítséget! (így azért nem indulnék neki a nyárnak ha lehet... :) )
Azon már lehet hogy a számítógép adja ki a parancsot a relének. Kell egy kapcs rajz, service manual. Holnap megpróbálok keríteni, és segíteni.
247 fahrenheit (sacc 120°C) volt a legtöbb, de már villog a piros visszajelző is... :(
hány fokig megy fel ?
Hopp az kimaradt, hogy 2005-ös a bicikli!
Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni!
Sajnos valamiért nem kapcsol be a hűtés ha túlmelegedik araszolásnál a vas. Biztosítékok ok, a ventilátorokat kipróbáltam működnek, de nem tudom hol van a hőjeladó ami kapcsolná őket, vagy egyáltalán a relét sem lelem. Valaki segítene merre keressem, illetve mi szokott lenni a hiba ilyenkor?
Előre is köszönöm!
LPHELPHELP,SEGÍTSETEK!Olaszból hozott R6- ról lenne szó...! Minden papír meg van(adásv.,törzskönyv,forgalmi,biztositás,stb) de nincs rajta a motoron az adat tábla...!HOL A FASZBA TUDOK ILYET CSINÁLTATNI RÁ? 99-es évjáratról van szó..! Valaki megáldana egy fotóval a sajátjáról (adatokat nem kérem,hogy rajta legyenek nehogy azt higyje vki,hogy vissza akarok élni az övével),hogy legalább fingom legyen róla,hogy néz ki...! ENÉLKÜL NEM TUDOM LEVIZSGÁZTATNI ÉS FORGALOMBA HELYEZTETNI A VASAT...!Elvileg yamaha márkaképviseletben tudnak infót adni erről de a csicska Miskolcon már nincs ilyen (se)...!Ha vki tud vmit SEGÍTSEN legyen szíves ! Köszi szépen előre is !
HELPHELPHELP,SEGÍTSETEK!
Olaszból hozott R6- ról lenne szó...! Minden papír meg van(adásv.,törzskönyv,forgalmi,biztositás,stb) de nincs rajta a motoron az adat tábla...!
HOL A FASZBA TUDOK ILYET CSINÁLTATNI RÁ? 99-es évjáratról van szó..! Valaki megáldana egy fotóval a sajátjáról (adatokat nem kérem,hogy rajta legyenek nehogy azt higyje vki,hogy vissza akarok élni az övével),hogy legalább fingom legyen róla,hogy néz ki...! ENÉLKÜL NEM TUDOM LEVIZSGÁZTATNI ÉS FORGALOMBA HELYEZTETNI A VASAT...!
Elvileg yamaha márkaképviseletben tudnak infót adni erről de a csicska Miskolcon már nincs ilyen (se)...!
Ha vki tud vmit SEGÍTSEN legyen szíves ! Köszi szépen előre is !