Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15
Szia farokidom mennyi lenne?üdv
Enegem lehet hogy érdekel. Ez nem radiális főfékmunkahengerhez való ugye?
Ezt lefelejtettem: 2003-2005 közötti R6-ra!
Sziasztok!
Eladó egy, a képen látható fék- és kuplungkar szett mai hivatalos árfolyamon, 6695 Ft-ért. Kettőt küldött a kici kínai, nem tervezem mindet felhasználni, ezért megválok tőle.
Személyes átvétel Heves, Hatvan és Gyöngyös körzetében!
Yoshi hibátlan, Gianelli hátulján pici sérülés...
99-02 R6
70/6321-829
Oda adta volna ingyen, mert ő ilyen jó szívű!
Hello! Szuper hír, mindenképpen kellene!
Ma reggel rendeltem meg! Nem tudtam várni. Mennyiért váltál volna meg tőle? (had kapjak infarktust)
Szia

Fekete szinben van egy felesleges.

Udv
Szia

Van egy tartalekba.

Udv
Sziasztok!'05-ös R6-hoz üléspúpja nincs valakinek elfekvőben illetve hol keressem?Köszi
Sziasztok! 2003as r6-hoz keresek jobb oldali deknit ami a vezérmüláncot fedi. Sajna már csak ez hiányzik, hogy végre mehessek ebben a jó időben :( Ha valaki tud vagy haverja ismerősének a munkatársának van elfekvőben bontott blokkbol vagy akármi légyszi szóljatok! előre is köszi!
most itt van Pécsen, gondolkodtam rajta de, sokallom a 2 M,érte, mert más oldalakon látok olcsoban is
Ez a motor banki vissza vett volt 1.699.000-ért volt kint a motoradban tavaly nyár elejétől onnan került át budaörsre folyt az egyik gátlója meg aszem az egyik fejdom karcos volt , le is szervizelték a radban féket , első gátlókat meg kapot olajat ha jól emlékszem.
06 R6R- hez hűtője valakinek elfekvőben?
sziasztok, szerintetek a képen látható motorért sok a 2M ft, 2008-as, 10000 km .el. köszönöm
A Leo Vince elkelt.
Már csak a Yoshimura van meg!
06 30 635 9305
Az apróban a kipufogók között megtalálod.
Szia, hogy adod ? Ha ugy adodna elmennek erte szemelyesen megnezni. takacs.l83@gmail.com
Nem veszem rossz néven , szeretheti is a friss levegőt a polcon mint amint írtam szeretném eltávolitani a rendszerből , a slip-on közben meg érkezet tehát az uj lánccal és egy szinkron után elviszem lepadoljuk , aztán át alakitatom a kipufogot , és utána is meg méretem aztán veszek egy rakalap zsepit hogy ki sírhasam magam hogy mennyivel gynegébb lett majd holnap rakok fel pár képet , érdekes a szivó az alsó határ értékre mászott le viszont a kipufogó 0.03al határ érték alá
Eladó!
Hát emisszió, igen. Viszont amíg a katalizátor benne van én nem kötöttem volna ki. Szereti a katalizátor a friss levegőt :) Nem szerettem volna beleszólni mielőtt rossz néven veszed