Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Generátornak nincs köze az indításhoz, nélküle is megy. A hibakódot a merült akksi miatt is hozhatja. Tehát a hibakód már lehet hogy a sok indítózás következménye.
Hibajelenség: Le lett rakva a motor december végén.... Semmi gond nem volt vele. Párszor inditottam is. A héten akartam menni vele és semmit nem csinál! Akksi hajtja az önindítót 1000-el de cssak párat pöffen és semmi. Addig pöffen amíg hajt az indító? Szervíz azt mondja tünet alapján hogy fuvóka dugulás.... Kedden elviszem. Nem tudok mást csinálni! Ha a generátor a baj akkor az csak cserével orvosolható? Az kb mennyibe kerül?
a 46-os hibakód azt jelenti hogy az áramellátás az injektor felé nem megfelelő.

le tudnád írni mi volt a hibajelenség?
szerintem generátor baj! nincs rendesen töltés! nekem már volt bajom vele csak 2006os r6r-nél!
A 61-es menüben 46-os hiba kódot ír! Tudtok benne segíteni mi az?
Üdv!

Van egy szép nagy "kolbásztöltő" egy '04-es R6-on, Leo Vince gyártmány... Mivel nem tetszik, hogy ilyen hosszú, rövidebbre akarom szabni... Tudom nagyobb lesz a hangja, nem is baj!
Viszont egy valamit nem tudok: nyomaték, illetve LE milyen mértékben változik?
Köszönöm a segitséget! Holnap meglesem és este irok!
a diagnosztikai menüt úgy tudod előhozni hogy a vészleállító kikapcsolva RESET és SELECT egyszerre megnyomod ráadod a gyújtást, nyomva tartod amíg bejön a menü ott tudsz választani a CO és a DIAG között. Rámész a DIAGRA. RESET és SELECT egyszerre benyomva 2 másodpercig. Ott pedig 1-70-ig vannak kódok. A 61-es a hibakódlista ott 0-nak kell lenni ha van érték akkor valami nem jó a motornál. Ha esetleg van hibakód akkor tudok segíteni hogy mi lehet a gond.
Benzint leszívtam, tettem bele 5liter frisset. Nem indul, próbáltuk betolni.... Egy két pöffenés. A diagnosztikai teszthez nem értek. Benzin szűrője van valahol? Haver r1-ese 2002-es az is ugyanezt csinálja...Úgy néz ki a szerviznek jó napja lesz....
Köszi, de már megrendeltem és amúgy is Erdélyben lakok. :)
Tudok adni gyàrit ha érdekel. 70/6321-829
mielőtt elviszed a szervizbe egy diagnosztikát megpróbálhatsz, hátha hoz valamilyen hibakódot utána lehet tudok segíteni mi baja lehet.
Szép motor.... Meglestem.
Kaposváron vállalkozó az előző tulaj.... S6-os audi meg minden... Futotta neki márkaszervizre....
Véletlenül nem egy pincér srácé volt? Semmi rosszat nem tudok róla mielőtt félre értés lenne, csak lehet már találkoztam vele De amit én ismerek az azt hiszem Dombóvári volt. Yamaha Hilcznél vásárolva
Nekem igen, 2006 , megtudod nézni az adatlapomon van fotó.
Nektek is r6-os van? Mikori? Dobtok fel képet?
Sokat nem láthattad.... Nálam van az összes műszaki papirjai, km-óra állása utobbi 4 évben 500km-t futott! Minden évben rendszeresen olajat cserélt a gazdája. Yamahánál le informáltam.
Reménykedek... Kaposvári a motor. Első tulaj ott is vette, ott is lakik...
szerintem friss benzinnel sem lesz jobb inkább injector tisztító

Ez a motor véletlenül nem Dombóvár környékéről származik ?
Igen az nem árt, ha heti 1-2 elindítod és járatod 10 - 15 percet legalább....szerintem friss benzinnel indulni fog, de majd kiderül.

Amúgy , nagyon szép a gép.
Jó, megpróbálom! Ha nem jön be megy szervizbe.... Ha lesz bent új benzin és mondjuk ki is lesz tisztítva akkor hogy ne járjak így hetente indítsam el? Sajnos még 1-2hónapot pihen a gép mire jó idő lesz!
Szerintem nem, próbáld friss benzinnel...
Pont mol-os van benne... Esetleg a betolás nem segítene? Azt nem próbáltuk.... Haver r1-ese is alig indult el. Akksi 2-szer lemerült mire beindult. Én annyit nem nyektettem.
kb 2 hét alatt megrohadt a molos benzin a motoromban