Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha Motul, akkor 5100 10w40, bőven elég!
Aklor szerinted mi a jó bele?
fölösleges azt az olajat beletenni...a deknire pedig rávan írva , hogy mennyi kell bele, szűrő cserével még + 3 deci kb.....
Valaki esetleg?
azt hogy a motor felborult vagy eldőlt. ez nem jelent nagy gondot, ha akarod akkor kitörölheted.
Szia!

Nekem a 30-as kódot írja ki Ez mit jelent?
Szia!

Én is lecseréltem tavaly, nem nehéz. Vedd le a radiátor (hűtő) kupakját amikor a motor hideg.
Jobb oldalt lennt van egy asszem réz csavar amit ki kell csavarni (leírás). Én a csöveket is lehúztam. Érdemes 1x-2x ioncserélt vízzel átmosni a rendszert, úgyhogy én nem fagyállót tennék bele először. Ha kifolyt, akkor a csöveket és a csavart rakd vissza. A hűtőbe annyit tegyél, hogy fullon legyen. Érdemes a kiegyenlítő tartályt is leszedni, átmosni, kiüríteni. Ha kész felmelegíted üzemi hőmérsékletre, majd megvárod amíg lehűl. Aztán mehet bele az 50-50% etilén-glikol ioncserélt keverék. További szép estét!
Sziasztok!

2003-as R6-ba szeretnék olajat cserélni. Szerintetek jó választás a Motul 300V Factory Line 10w40?

Mennyit kell beleönteni? A könyvem sajnos nincs, saccolni meg nem akarok. Köszi!
Sziasztok ! Segítségeteket szeretném kérni. 2006-os R6R-re nem tudom feltenni a kormánystabilizátoromat mert a kormányközépcsavar menete kb. a felénél meg van szakadva. Hogy miert abba most ne menjünk bele. Kérdés, hogy milyen lehetőségek vannak ennek a hibának az orvoslására. Ilyen alátétes dolgok nem segítenek. ( Nem akarom a villaszárhoz rögzíteni a stabit ... ) Előre is köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólását.
Hali!
Nekem van igaz, 2003-ashoz de nem sokba különbözik.
Adsz egy mail címet elküldöm.
'99 első sárvédőd nincs?
Van. 70/6321-829
70/6321-829
Van hozzá bontott alkatrészem.
Hello. Valaki nem tudja hol tudok 2005-ös R6-hoz magyar "kézikönyvet" szerezni?
Sziasztok!
03-as R6-osomban hűtővizet szeretnék cserélni, de a service manual leírása nem egyértelmű. Tudtok segíteni, hogy mennyit kellene beletöltenem egy leengedés után?
Heló! Ha bontóból nem tudod beszerezni őket akkor marad az e-bay. Ezek a dolgok ott megtalálhatóak :)
Ma voltam márkaszervizben.... A gyertya volt a gond. 4-ből 3 kinyiffant! Benne az új gyertya most már tökéletes. Szerencsére semmi dugulás! A gyertyák még gyáriak voltak. Szerencsére nem is húzott le a márkaszervíz. Minden fasza:)
Bázzeg ez eszembe se jutott :( hülyefejem..
pedig ha nem férsz hozzá , akkor ki kell...akkor sem férsz hozzá , ha előre tolod a kereket ?
Sziasztok!
Sajnálatos dolog történt,így hozzátok fordulok alkatrészek ügyében. Amiket nem tudtam beszerezni 2004-es R6-ra: baloldali tükör,jobb-bal vázvédő,kormánysúly,kuplungkar,első fékolajtartály. Ezekből ha valakinek van,vagy tudna eladót kérem jelezzétek felém!
Köszönöm!
Sziasztok ! 2006-os R6R nél szeretném a láncvédő műanyagot leszedni de az istenért nem férek hozzá a kerék felöli imbuszhoz. Valaki ötlete lenne esetleg. ( Nem akarom kiszedni a kereket :( )
valószínű a dugulás. azért is írhatta ki a 46-ost injektor problémára. azt esetleg megpróbálhatod hogy a benzint leengeded és friss benzint öntesz bele egy kis spurival vagy más injektor tisztítóval. hátha segít rajta.
Helló!
Keresek 2001-2002 R6 hátsólámpát meg kerék járati takaró részt. Van valakinek?
Azt hiszem a legutolsót abban tárolja.
Végülis akkor irta ki mikor az akksi már elég gyenge lett! Akkor ujrafel lett töltve.... Az alap kijelzőről el is tünt a 46-os kód! De bementem a diag menübe és a 61-es pontban még irja a 46-ost!