Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek ez megér ennyit? Ja, azért keresek Németországban, mert most költöztem ide.
tudom ...
nekem is 99-es volt és ilyenre csináltam meg a hátulját ...
Szia! Csak a segge nem 99-es amúgy 99-es évjárat...
Sziasztok!
Télen eladtam a 600as CBR F4i-met (2004es), most valami újabbat és kicsit keményebbet (na és persze szebbet) szeretnék.
Eddig valahogy kihagytam a Yamahákat a keresésből, de tegnap láttam egy 2007-es R6ot, és nagyon megtetszett! (CBR 600RR-t akartam először, de nem tetszik pl. az ülés alatt vezetett kipufogó.)
Szóval 2006-2008-as R6ot fogok szerintem venni, a piros-fehér fekete verzió nagyon bejön...
Olvastam hogy a motor karakterisztikája másabb, mint a CBR-é, sokkal feljebb kel életre, ezzel együtt tudnék élni, na de mik az egyedi tulajdonságai a mindennapi használatban?
Tudnátok mesélni pár mondatban a motorotokról? (Egy link is megteszi ha valahol már leírtátok)
Előre is nagyon köszönöm!
Sziasztok motor eladás miatt megmaradt sport lábtartóm eladó 99-02 Ha valakit érdekel keressen bizalommal.
MOL Dynamic. A legjobb!
De van... 70/6321-829
Hali srácok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy olyan láncspray sokkal jobban rátapadna a láncra mert ez nagyon szana-szét szentel. Chain lube tipusú van most.
Mit tudtok ajánlani! Úgy is próbáltam már hogy melegen fújtam rá meg hogy hidegen, csak keveset de szét verte! Köszönöm a segítséget előre is!

Nem rég csatlakoztam a R6 népes táborához ha az év folyamán lesz olyan esemény ahol nagyobb létszámba megjelentek nagyon szívesen el megyek! Fórumot nem minden nap nézem de emailt minden nap. trobee7@citromail.hu

Minden jót nektek és széles utat!
Ez nem 99-es , legalábbis a hátulja biztos hogy 2001-es vagy 2-es
sziasztok megmaradt alkatrészek eladók leömlö hibátlan 18000
Csaba
06209238057
Hali. 2000 -es évjáratú r6 kuplungbowden használt is , jó állapotú nincs valakinek?
Meg lett a hiba oka?
50
De elvittek 2 nap mulva...
Hali! Mennyiért adod amúgy?
Létezik olyan,hogy nincs motorszám a gépen? Amúgy köszi a segitséget,én is ott (is) kerestem...!
A blokk hátsó részén a hátsó teleszkóp előtt. Nekem a 2005-ös évjáratnál ott van.
Még egy kérdés...! A kpm szerintetek dumál ezért ha egy kicsit belelóg a rendszámtábla tartó az indexbe..? A motorszámot hol találom tudja vki?HELP!
Hali! Vinném első magyar vizsgára a vasat a "kpm"-be (yzf r6 1999) de sehol nem találom a qva motorszámot..! Hol van,hol keressem valaki tudja? HELP !
Kép kellene róla és telefonos elérhetőség az emailemre: vina28@freemail.hu és már mehet is a biznisz :)
Köszi.
Sziasztok!
Üléspúp megoldódott.Viszont égetően szükségem lenne műszerfal alatti takaró panelekre(a beömlőket és a vezetékeket takarja),jobbos,balos.Ha valakinek van vagy tudja hogy hol juthatok hozzá ne habozzon!
Sziasztok!

Szeretném kicserélni a hátsó rendszámtábla tartómat valami kicsire, és leszedni a nagy sárvédő nyúlványt. Valamint az indexeimet kis ledesre.
2003-as évjáratú a gépem. Milyen index relé a jó hozzá? Olyan létezik, amit be tudok tenni a gyári helyére?

Rendszámtábla trató melyik megy szépen föl a gyári helyett? Ne keljen átalakítanom. Univerzális állítható jó rá? Az se lenne hátrány, ha "állítható" lenne.

Esetleg meg lehetne azt csinálni, hogy a hátsó lámpába beépíteni az irányjelzőt?

Linkeket küldhettek privátban is, ne csináljunk itt reklámot :)
norbi110@freemail.hu

Köszönöm!

Üdv:
ReityR6
Szia.

10 plusz posta!

Udv
Szia! Engem érdekelne az az üléspúp (R6 '05).