Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kizárt hogy a 1.5 hónap alatt beledöglött a benzin, akár 3-4 hét alatt is csodákat tud művelni...esetleg engedd le és próbáld meg friss benzinnel, vagy pedig tölcsérről, hátha....ha mégsem akkor vidd be , valami csillagászati összegért majd megcsinálják neked, a gyertyákat kétlem, hogy azok döglöttek volna be...
Injektoros!
Most akkor karbis, vagy injektoros? :)
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Vettem novemberben egy 2003-as r6-ost! Nagyon gondos gazdától kevés kilométeres teljesen újszerű és gyári!Mentem vele mióta megvan, 200km-t mikor jó idő volt! Kb 1,5-2hét után elinditom, pöcre indul mikor hideg is van. Most állt 1,5 hónapot, akksi csepptöltőn full tele.... Indítani akarom és nem indul. Addig próbáltam amig akksi majdnem lemerült! Kicsit pöfög amíg hajt az önnidító és ennyi! Friss olaj, szűrők meg minden ami kell. Tank tele.... Kipuffogó le volt dugózva! Gyertya csere még nem volt! 11ezer km van benne! Márkaszervizet hívtam ahová a tulaj hordta és vette... Ők azt mondják fuvóka dugulás lehet a benzintől! Be kell vigyem és kipucolják, aztán injektor szinkron.... Tényleg ez lehet a baj? Köszönöm a segítséget!
Sziasztok
Kérdés csak annyi, hogy sport vagy gyári levegőszűrőt rakjak bele?Mert gondoltam azt veszem meg amelyik éppen van az adott boltban!
Gyárilag 10w30 van írva....pályára tegyél full szintetikus 10w50et vagy 10w40-et....motulnak van a 300v olaja, szerintem az tökéletes pályára.
Üdv. mindenkinek !
Pályahasználat mellé milyen olaj ajánlott az R6R-hez? Ha jól olvastam a Yamaha gyárilag félszintetikus olajat ajánl hozzá,méghozzá 10w40-et. Jó lesz ez pályára is? Én csak abból indulok ki,hogy az R6R már eleve egy versenypályára orientált motor,de legyen szíves aki tud valami hasznosat,az ne tartsa magában! Előre is köszönöm !
Szia!
Van egy Finster dobom eladó összekötőcsővel rugóval meg mindennel! 2004 R6 van rajta elég szép hangja van kisebb vásárlása miatt szeretném eladni! Most még fenn van motoron meg is tudod hallgatni! Írj ha érdekel trobee7@citromail.hu
Bontottat vettem.
köszi, hát megpróbálom, de te eredetit vettél vagy te is egy ilyesmi utángyártott valamit?
Akár jó is lehet, ha nem valami hamisítvány. Nekem is elpukkant benne. Használtan vettem egy 10-esért vagy 4 éve.
Eladó egy gyári plexi r-6-ra, 2005-ösre. az ár 6000 ezer forint, a plexi füst színű.érdeklődni 06 30 2457045.Taki
legtöbben úgy ismerhetik h rectifier vagy feszúltségszabályozó.
Sziasztok, kell vegyek egy egyenirányítót a 99-es r6-ba. Az enyém így nézz ki (SH 650A-12):
http://images10.okr.ro/serve/a...

De kaptam egy ilyet is ami elvileg jó kéne legyen bele (SH 640D-12):
http://www.ebay.com/itm/Motorc...|Model%3AYZF&hash=item19e4a
61783&vxp=mtr

A második az eredeti árának a fele, szerintetek érdemes ezt megvenni? Vagy valaki vett már és tudna mutatni egy linket ahol lehet jót kapni olcsón? Előre is köszönöm.
Valakinek nincs elfekvőben 99-02-ig tükör párja?
Esetleg valaki tudja a 03-06-ig modellnek a tüköre fel szerelhető a 99-02-es re?
Köszönöm!
Heló! Ha tudom akkor visszavarázsolom gyárira mert ahogy a bmc szűrőt nézegettem elég vékony a szűrőrétege és én szerintem legalábbis elég sok kisebb port vagy bogarat átenged és tutira nem fog annyit mint a gyári szivacs. (Tisztítom és olajozom ettől függetlenül)
Megvan már a gyári szivacsbetét is. Annyi, hogy ki kell mosnom. (A szervízkönyv szerint ki lehet)
Szia. nekem is bmc szuro volt benne, de ne keress ugyanolan formaju gyarit, mert az mashogy nez ki. inkabb hasonlit a k&n altal gyartott megoldasra. a kezepe felfele pupos.
Heló!
Így van ez az. Sikerült beszereznem már, csak közben kiderül, hogy a légszűrőházban van egy gyári keret ahova a szűrőbetét ráhelyeződik.
Nekem ez ki lett véve (sajnos nem is lett meg) és valószínű emiatt nem volt jó a gyári szűrő bele. De megoldottam
Őszintén szólva a bmc szűrő ami nekem benne van annyira vékony, hogy nem nagyon bízok meg benne. Gyári lesz benne.
Szia, én most takarítottam ki az enyémet (2005), pontosan ilyen volt.
Elvileg a tiédbe is ez kell, mondjuk nem igazán olcsó, de hát ha gyárit akarsz...
http://www.ebay.co.uk/itm/STAN...
Túrára nem mentem akkor még vele. Elég hangos dob ha nincs benne db killer akkor szerintem sokakat idegesítene.
Kedves mdaniel, köszönöm a választ, valahogy sejtettem, hogy nem E jelzéses. Még annyit kérdeznék, hogy ha hosszabb útra mentél, mennyire akartál eret vágni az erős hangtól?
Helló!
Én ilyennel vettem a motort és az előző gazda azzal használta ő nem panaszkodott hogy baj lett volna vele (Szerintem ha lett volna akkor se mondta volna, nem akart volna elriasztani). Én egy darabig használtam ezzel a dobbal a motort de nekem nem szóltak érte. Nem E jelzésű dob tehát ha nagyon akarnak piszkálni meg tudják tenni. Brutális hanggal rendelkezik csak ajánlani tudom!
Van még esetleg valami kérdésed?
Sziasztok, szerintetek a linken található Danmoto GP-t lehet kishazánkban mindenféle gumibot vazelinozás nélkül használni?

http://www.dan-moto.com/DM_INT...