Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek carbon termignoni vagy "sima" akra?
Eladó 99-02, 03-06 R6-ra összekötő és dobok. Bővebb információkért érdeklődj telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com
Helló!
Van több dob is ami felszerelhető. Ha valamelyik érdekel keress emailben vagy telefonon nyugodtan.
sportdob@gmail.com
hello!
2005-ös R6-hoz keresek megfizethető áron sportdobot.
Ha valaki tud jelezze légyszi.
Szia acservin köszi szépen érdekelne rámìrnál? fodortamas027@gmail.com üdv Tomi
Sziasztok.
Szia Tomi 027.
Nekem van egy 2000 -es évjáratú r6- os farok idomom.
Fekete szinu.
Reális áron elado.
Üdv Ervin
Sziasztok, a 99-es r6-mal van egy kis gond, mégpedig nincs áram vissza töltés az akkumulátorba. Az nagy szívesség lenne, hogy ha valaki leírná pontosan, hogy mekkora értékeket kéne kapjak a töltés relén. Elöre is köszönöm.
Ok, lehet hogy ez esetben en voltam a turelmetlen, sorry - es ha nem inged ne vedd magadra, sokan addig eljutnak hogy kerdeznek sokat, fenykepezd le ezt 3 kulonbozo szogbol, merd meg azt, stb; de a valasz utan mar azt se mondjak hogy fapapucs...
peace!
Hello.
A nagy hallgatás kb azt jelenti, hogy most tudtam csak megnézni az e-mailem, de köszönöm szépen nem kérem.
t-m.5889639 hivj fel,
Jaja
Igen r6r
R6R?
Helloka...
A nagy hallgatas gondolom kb az jelenti hogy 'dugjam fel magamnak'
Rendben, koszonom; tovabbi sok sikert a kerdezosgeteshez...
Sziasztok! Van egy 2007es r6-om olyat kezdett el csinálni hogy akkor indul be ha húzom a gázt ha elengedem leáll újra indítom 3-4percig húzva tartom a gázt és minden rendben akkor még olyat is csinált beindult hallom hogy furán jár minrha le akarna álni huzom a gázt és nem reagált rá és leált ,nem mindig van ilyen van úgy hogy simán beindul és kész nem tudom mi lehet vele tudnátok segíteni köszi!
Sziasztok!

Még mindig a légszűrőnél vagyok elakadva. Történt az, hogy elvittem a gépet szerelőhöz és rendeltek bele légszűrőbetétet. Alvázszám alapján ment a rendelés csak gyárit. Aztán jött a bökkenő, hogy valami nem stimmel mert nem illik bele. (fingom nincs, hogy történhetett)
Böngészem a netet főleg az e-bay-t hát ha találok valamit, de ritka mint a fehér zorro.
Nincs esetleg valakinek tippje, vagy fényképe egy eredeti szűrőbetétről vagy hogy egyáltalán, hogy keressem a neten?
Vagy ez hány részből is áll, mert ez elméletileg egy szivacs.
Már félek berendelni e-bay-ről is hát ha jön valami és nem stimmel bele.

Természetesen sportszűrőből annyit találok mint a rossebb, gyári szűrő az meg sehol semmi. Jelenleg bmc szűrő van a gépezetbe.
Csak a bmc formájával megegyező gyári szűrőt meg sehol se találok egyszerűen.
Motul 7100 10W40, én ezt ajánlom :) Kizárólag Motul legyen! Esetleg, ha ezt drágának találod, akkor az 5100-as is megteszi!
esetleg ha valaki 1 megbizható R6-ost akarna venni :)

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok Yamaha r6 os 99-02.-es évjárathoz kellene nekem farokidom esetleg ha tud valaki akkor azt megköszönném üdv nektek:))
Sziasztok!

2003-as injektoros R6-ba milyen olajat és szűrőt javasoltok? 20w50 vagy Yamalube 20w40?

Üdv

Gábor
eladó yamaha r6 99-02 köztiekhez a képeken látható benzintank. ára 12 eft. 0620/992-4528 gödöllő
1-2 R1 R6 eladó holmi hátha valakinek megtetszik...
http://www.kepesmotor.hu/motor...
csak gyári van, nincs más!
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy honnét tudnék 2003-as R6-hoz gyári légszűrőbetétet beszerezni?
Jelenleg sportlégszűrő van benne de szeretném leváltani gyárira. (már eleve így vettem a vasat)
Böngészgettem a neten de a 99-02 évjáratúakhoz lehet találni viszont a 2003-2005-ös szériákhoz csak sportszűrőket találok.
Gyári az meg negatív mindenhol.

Ha valaki tudna esetleg segíteni vagy némi infót adni azt megköszönném!
Sziasztok!

Egy jó barátom vett egy 2000es r6-ot és érdeklődnék, hogy mennyire fordul elő a típusnál, hogy csörög a vezérműlánc rajta és elvileg meghúzás után rövid idővel újra kilazul és csörög újra..
Én úgy tudom, hogy ez elő szokott fordulni ezeknél az évjáratoknál.......
Km 31000
Illetve van-e valakinek tapasztalata hogy ennek a helyreállítása kb mennyi kp?

Aki tud okosat írni annak örülnék!

Köszönöm!