Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ledes van és sokkal jobban világít, mint a gyári, igaz nem ebayes...
Akkor konstatálom, tehát nem jó. Azért köszönöm a választ!
Ráadásul relét is kell cserélned, mert a gyárival gyorsan fog villogni. Vagy vásárolhatsz hozzá ellenállásokat.
-Abból az E-bayes LED-es sz**ból nem fog látszani semmi nyáron. Ne csodálkozz ha beléd megy valaki miatta.
Nem, a kolega .
ok, akkor tekintsunk el az izlesbeli kulonbsegektol...

ha a gyari 'kificcent' (ami eleg meglepo, hacsak nem barkacsolt /serult a gyari index/foglalat, vagy rosszul volt osszerakva) akkor ez megjobban 'ki fog ficcenni' a faluban (hacsak nem vagsz ki kazanlemezbol valami csinos alatetet, hogy a gyari foglalat es az utangyartott index atmerobeli kulonbseget athidald)
Csak a felfogatás miatt linkeltem, szinte mindegyiknek ilyen amiket nézegettem. A gyári meg szerintem ocsmány, nem a formája miatt, hanem eléggé nagy az én izlésemhez, illetve eléggé rezonál, főleg amikor faluban közlekedem, és a hátsó már emiatt ki is ficcent egyszer...
marmint en...?
Szerintem is hagyd meg a gyárit, esetleg rendelj hozzá átlátszó búrákat.
szia

szerintem az elsohoz is kell, nem fog megmaradni az idomban.
En igazabol nem is ertem miert cserelned ki, a gyari index (mar az ujabb, nem a szogletes hanem a csepp alaku,) szep formaju, sokkal szebb es jobb minosegu mint ez a kinai sz@r, amit belinkeltel.
Légyszi, valaki segítsen, mert már szeretném megrendelni őket, hogy szezonra biztosan megérkezzenek..
Értem. És akkor gondolom még padra is kell vinni ahol mindezt beállítják. Ami plussz zseton Azt hiszem lehet marad mégis a gyári rendszer. Köszi az infót.

VIK-001
Köszi!
Power Commander nélkül sokkal gyengébb lesz a motorod nyitott rendszerrel,mivel más üzemanyag és levegő összetételt igényel a motor.
Szia,

tipusa: Nissin
vastagsaga: 6mm
ara: 6e, a nyereggel egyutt odaadom 10e-ert.
-- power commander topicban megkapod a pontos korrekt választ....
én nem akarok okoskodni
Sziasztok, kérdésem annyi lenne hogy a linken található index-ek jók lesznek-e a vasamhoz ('05 R6), vagy kell valamilyen konzol még pluszban? (én arra tippelek hogy a hátsóhoz valszeg kell)
Előre is köszi!

http://www.ebay.co.uk/itm/Fron...
Köszi! De ajánlott vagy kell ? Ha nem rakom bele akkor mivan ?
erősen ajánlott
Sziasztok! Szeretnék a vasmra kipuf rendszert tenni, mert a sima slip on dob semmit nem ér a katalizátor miatt, de cca 300k.-ból nem nagyon lehet megúszni. Ami elég nagy baj. Aztán utána néztem a neten és rá találtam egy olcsóbb megoldásra:
hogy motorom gyári kipufogó rendszeréből a katalizátort ki szeretném iktatni(levágni), és egy külön kapható összekötő csővel helyettesíteni(MJS mid pipe) amire aztán egy sport dob kerülne. Kvázi egy nyitott rendszert létrehozva. Csak a leömlő maradna a gyári. Ehhez a módosításhoz is kellene a power commander?
Köszi! :)
Szia

este megnezem + lefotozom, aztan irok tipust / pontos vastagsagot / arat. Egyebkent lehet hogy Nissin a betet (vagy legalabbis mintha az is lenne)
Mehetsz! 24 év a határ.
Sziasztok! Előre is elnèzèst a tudatlansàgomèrt...! Szàmos oldalt megnèztem màr a neten s nem igazàn tiszta,hogy mi a feltètele az "A"-korlàtlan jogsi megszerzèsènek! 26 èves vagyok ès semmi jogsival nem rendelkezem...! Így mehetek A-korlàtlan jogsit csinàlni?Köszi a segítsèget előre is...! Üdv MINDENKINEK!
milyen fajta fékbetét. Láttam ehhez a típushoz brembot meg ferodot de nem tudom melyik a jobb melyik a tartósabb. Mit jelent az hogy szinte új és mennyibe kerülne?
Ha a gyari mellett dontesz van egy par szinte uj betetem