Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne pár alkatrészem amitől meg válnék.
R6 09-02:
-Arrow full rendszer E szériás szép állapotban!
-LSL bukógomba és távtartó (szinte új)
-Első hátsó tengely gomba.
-2 db Gyújtótrafó
-Új kormány csapágy
-Pár db vízcső
-Gyári kuplung és fékkar
-Eloxált állítható kuplung és fékkar
-Átlátszó Plexi
-Első ülés huzat kék színű vagy 09-02-re vagy 03-06-ra

Valakinek esetleg valamit?
mond meg a méretét ... veszek neked holnap és bebaszom egy borítékba és elküldöm , ha kell ...
Három autósboltban voltam és sehol nem volt. Azt mondták ilyet még nem láttak. Mondom ez vicc... A Yamaha-nál van, csak még az árát nem tudom...
illetve van egy olajszivattyúm , meg hasidomom R6-hoz , amit eladnék/elcserélnék....
R6 hátsó rugóstag nincs véletlen valakinek elfekvőben ? kutyacsonttal ha lehet ...
kb 4Ft-ért vettem darabját egy autósboltban ....
Lehet felétek is van ...
Sziasztok! '03 r6 40000 km-es szervize ha mindent megcsinálnak a szervizkönyv szerint kb mennyibe fáj? Érdemes ilyenkor márkaszervizbe vinni vagy tudtok ajánlani mást? Előre is köszi
Ilyen! A hasidomra! Pici!
Milyenhovamekkoramommmegmááá!
Hali!

Valakinek nincs lemezanya elfekvőben?
Sziasztok. Esetleg van valakinek olyan rajza, amin a műszerfal csatlakozójának kiosztása van (R6S 2005), a sebesség, és fordulatszám vezeték színe érdekelne. Köszi!
Sziasztok.
Az index kapcsolom belsejében eltört az a kis műanyag, amit a kapcsolo mozgat. van valakinek ilyen feleslegben? megvenném.
köszönöm

üdv: Reity
Helló!
Tudnál nekem egy méretet mondani? Mert az enyémen elég egyedi lábtartó van. Milyen hosszú a váltórúd? Köszi.
Sziasztok!

2004-es R6-hoz gyári matrica szettet hol tudnék beszerezni?

Farok, fejidom illetve bal oldal és hasidom érdekel még, ha van valakinek jó állapotú eladó.

Köszönöm!

Üdv:
Norbi
De van.
kuplungkarod nincs?
Sziasztok!
Most állok a 30.000-s nagyszervíz előtt az R46-tal.

Azon gondolkozok, hogy maradjak a gyári áttételnél (elöl 16-os, hátul 48-as lánckerék) vagy érdemes felrakni előre egy 15-t?
Tapasztalat valaki?
Sziasztok! Írtam már párszor hogy eladnám "25KW-os" R6 omat. Akit érdekel az alábbi linken megtalálja.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok!

Sajnos sikerült kicsit átrendeznem a motorom bal oldalát.
Szükségem lenne pár alkatrészre. Ha van valakinek a következő alkatrészekből olyan, amire már nincs szüksége, és eladná, kérem írjon.
2004-es R6-ról van szó.

Amire szükségem lenne:
- bal oldali kormány csutka
- bal oldali komplett lábtartó
- fejidom tartó konzol
- fejidom és komplett bal oldali idomszett
- farok idom
- fék és kuplung kar

Előre is köszönöm!
Sziasztok! Tud valaki segíteni ilyen beszerzésében?
yamaha r6 knee grip
Vadi új bekötőcső ! Viper kipufogókhoz volt anno ! Dob már nincs, csak a bekötőcső ! Amihez jó :

Yamaha R6 1999-2002
Eladó egy Yamaha R6 Arrow Full rendszerrel és rengeteg extrákkal.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_arrow_full_re
ndszerel-8158279
kalincis13@gmail.com
Bocsi erről akartam írni.
Konkrétan azt úgy külön nem akartam el adni hanem valamivel együtt oda adni, de ha így mondod nem is hülyeség
Amúgy csak azokat soroltam fel ami ki marat, meg maradt, vagy meg fog maradni.