Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebay.com -ra
Szia.
Ebayra ha beütöd, hogy yamaha r6 oem fairing akkor az első oldalon 2-3 darabot ki is dob. Így találtam én is az enyémre, bár elég húzós az ára, de a kényszer nagy úr

Ha véletlenül nem találnád meg dobj egy üzit és küldök linket!
Sziasztok, keresnék 05-ös R6-ra a képen megjelölt tank előtti burkolatokat. Ha nincs senkinek, legalább ha tudtok abban segítsetek, hogy megmondjátok mi a neve külföldi oldalakon. Előre is köszi!
Helló!
Érdeklődni szeretnék valakinek nincs esetleg eladó 99-02 R6 blokja? vagy esetleg Henger sora?
Köszi!
üdv. eladó yamaha r6 99-02 köztiekhez a képeken látható benzintank.tökéletes belsővel. ár 12 eft. 0620/992-4528 aszód. (kellemes ünnepeket !)
Boldog Karit Mindenkinek...nemsoká tavasz van....
Boldog karácsonyt! cimborák
Szia Nekem egy 2004 r6-m van kézi könyvébe 16/48 kereket ír meg az is van még fenn is! Van nekem egy eladó finster sport dobom! Minden tartozékkal rugó bilincs öszekötőcső! Elég szép hanggal! Írj ha érdekel!
Kellemes ünnepeket! :)
Túra kormányhoz vagy fighter építéséhez eladó Yamaha FZS1000 (2005) alsó-felső villahíd. Párban 8000Ft.
Már elkelt a kabát! üdv
Szia hányas méret és mennyi lenne?üdv
helló!
ha valaki esetleg tudna R6 2003-2005 közötti öhlins kormányteló konzolt kérem ne tartsa magában! köszönöm!
2006-2007 R6R hez bubis Plexi /kék/ eladó!
ajándék posta!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hello!

Köszi a választ! :)
Nekem furcsa volt az FZR után,de akkor ez normális.
Még egyszer Köszönöm!
A generátor olajban fürdik üzemszerűen. Elképzelhető, hogy megállt az olaj a dekliben.
Helló!
Nekem vannak dobjaim ha gondolod.
Sziasztok
Valaki meg tudná mondani, hogy a 2005-ös R6-nak mekkora a gyári áttétele?
Illetve van valakinek gyári rendszerre sportdobja?
Köszi
Hellosztok!

Lehet hülye kérdés, de haveromnak leszedtük a generátor deklit mondván "karcos" le kéne festeni.
Amint lejött 3-4 dl olaj folyt ki onnan. 2004-es r6-os.
Ezeknél ez normális?
Nekem egy FZR 600-om van annál nem volt ilyen.
Válaszotok előre is köszönöm!

Üdv!
hali srácok! Gondoskodj a karácsonyi ajándékról a motorodnak is!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Még mindig van egy garnitúra gyári első fékbetétem radiális nyergekbe való. 20.000Ft
Szia!Nagyon szépen köszönöm a választ!
Szia!Nagyon szépen köszönöm a választ!
Eladó Leo Vince SBK Karácsonyi akcióban
R6 99-02-es összekötővel szép állapotban frissen polírozva.

Karácsonyi akció!
5000 Ft-os kedvezmény Akrapovic, Leo Vince carbon, és Leo Vince SBK dobokra december 24-ig.

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
2005-ös (forditott telós) yzf R6 szép gyári állapotu bontodik. Ugyanitt 99-2005 R6 alkatrészek. 70/6321-829
Az egyik egy évvel fiatalabb :)

Viccet félre téve, nincs lényegi különbség. Úgy tudom 2008-2009 között csak új színek vannak. Max 1-2 apróság.

Olyan mint a 2006-2007-es széria. ugyanaz.

2010-től már nagyobb a kipufogó....ami szembetűnő. Technikai dolgokról nem tudok nyilatkozni.

Nagyon nem is láttam 2009-es gépet eladót, mert szinte ugyanaz volt mint a 2008-as. Gondolom a nagy gazdasági dübörgés miatt nem vettek sokan más színvilág miatt új R6R-t.