Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy 2005-ös R6-hoz milyen hátsó fékbetétet ajánlanátok (csak utcai használatra). Továbbá hogy a MOTUL 7100-as olajról mi a véleményetek.
Szia,
Exup szelepet hagyd benne,mert alsó tartományban szarabb lesz. Persze ha közúton használod. Nem lehet finom hangolást csinálni,csak Power Commanderrel.
Igen, arra tippelek.
Akkor esetleg egy karmantyú vagy porvédő csere megoldja?
Az nem valószínű, hogy a levegő miatt. Attól csak puha a fékkar. Nekem a hondán, a dugattyú körüli porvédő van tönkre, szorul is a fék.
Akkor teljesen szedjem ki őket?Mert az megvolt hogy megjárattam őket féktisztítóval befújtam megtörölgettem ronggyal,de mondjuk teljesen nem cseréltem le a fékolajat szerintetek lehet az hogy a levegő buborék mivel levegős esetleg a rendszer nyomja kifele őket?üdv
Első körben, pucold fényesre a dugattyúkat. Féktisztítóval és ronggyal. Aztán kicsit járasd meg, visszatolod őket egy szorítóval, és fékkarral megint ki. Érdemes fékolajat is cserélni.
Ha nem segít akkor darabokra szedni, és kicserélni a gumi alkatrészeket benne.
Megint csak sziasztok....Van gondom az r6 osom fékrendszerével a dugattyúim szorítják a tárcsát és ezáltal a kereket szerintetek?amikor kivettem megnézni befújni visszanyomva a dugattyúkat egyszer csak maguktól elkezdtek fogni...Hogy is van ez? és nem fogtam be a féket:SSSSSS
Szia mondjuk nekem ez van a blokkon 5eb00 akkor lehet hogy 2000 es évjárat nem?:............Nekem egy Honda cbr 600f1 esem volt és most lett meg ez a paripa szerintem nagyon jó motor ez az r6.Stunt motor...szerintetek át kéne variálni az olajzást vagy több olajat tenni bele és akkor nem lesz gond...félek nehogy hajtókarcsapágyas legyen :D a cbr az lett...ja és amúgy 525 ös vagy 520 as lánca van?Köszi a válaszokat üdv Tomi
kikövetkeztetni ki lehet a faridomból is ...
Úgy emlélkszem a 2001-es R6-on a hátsó ülés alatt volt feltüntetve a tipuskód. (5eb) Ebből lehet következtetni az évjáratra is. R6
akkor sehogy ...
sehol
Sziasztok honnan tudom megállapítani hogy az r6 os Yamahám hányas évjárat? Nincs alvázszámom hozzá....üdv
Még megvan, gyári betétgarnitúra, ÚJ, 20ezerFt a szett:
Sziasztok! Egy 2006os R6R em van. Szeretném lecserélni a kipufogót de csak a dobot. Szükséges ehhez márkaszervizbe vinni? Kell valamit " finomhangolni " utána ?

Ugyanitt:

http://www.kepesmotor.hu/korma...
Semmi köze hozzá....
hali! a gyártási év hol van jelölve az r6okon?
akkor mindegy nem vagyok enne biztos hogy jó lenne így meg pénzt nem merek érte ki adni.
de, készpénzre !
Semmire?
köszönöm de nem
csere esetleg érdekel?
Eladó 2000 es R1 ről, szerintem jó R6 ra is, ár 5000 Ft
Köszönöm! Megtaláltam, valóban húzós, de sajna kell....