Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Érdekelne a verseny lábtartó. Eladod külön? Ára?
írtam emailt
Yamaha R6 ELADÓ! 2004. 6. havi, első tulajdonostól eladó, valós 64.000 km-rel. Rengeteg extrával: Yoshimura RS-3 kipufogódob összekötőcsővel, Öhlins kormánygátló, emelt sport lábtartók, LSL bukógomba, integrált ledes hátsó lámpa, süllyesztett első ledes indexek, emelt plexi, fém fékcsővek elől hátul, valódi gyári carbon első-hátsó sárvédő, carbon váz és lengőkar védő burkolat, carbon dekni és kuplungvédő, emelőszem... Extrák értéke anno meghaladta a motor mostani eladási árát! Összes gyári alkatrész megvan, vezetett szervízkönyv kb 30ezer km-ig, összes gyári papírja. Nagyon jó állapotú gumikkal, friss olajcserével, gyertyákban-levegőszűrők tavasszal lettek cserélve. Műszaki 2015. áprilisig. Ára fix 850.000 Ft. 0630/9797-391 vagy david46@vipmail.hu
Hello! gyári kipufogóm van eladó 2003-2005 öshöz...ha esetleg valakit érdekel..
Van valakinek 2001 - 02 komplett hátulja? Ha valaki lezúzta az elejét és szétárulja, az gondolhatna rám, a dupla kerek lámpás hátulja cakli-pakli érdekelne! fuzesierik@gmail.hu
Üzemanyagcső elvág, X cm-es darab kivág, szűrő betesz, örül, indul, brümmőg!
Sziasztok!
2004-s R6 utángyártott segédvázzal találkozott már valaki?
Ez az alu öntvény iszonyat drága még bontóban is.
Pályamotorra kellene, elég egy rövidített verzió is, csak az akksinak, meg az ülésnek legyen hely.
bármilyen univerzális benzin előszűrő jó hozzááá
nem egy nagy truváj...
Sziasztok! Vennék a motoromhoz (r6 00') üzemanyagszűrőt de sehol nem találok. Ha van is horror árat kérnek érte. Tudtok valami jó helyet, jó árral? Köszönöm
keres meg emailben:
mdaniel9112@gmail.com
Igen érdekel!
Engem csere nem érdekel de ha eladtad, van 2 kisebb dobom is ha gondolod.
Hali R6 fanok! Van egy Finster sport dobom amit leszeretném cserélni egy kisebbre ! 2004 r6-on van rajta összekötő csővel bilinccsel és rúgóval! 50000 ért hirdetem de tudok engedni belőle akit érdekel de ésszerű határokon belül! Bármi kérdésre szívesen válaszolok! Csere is érdekel tri oval elönybe!
A Dob már nincs meg! de van egy másik ilyen Dobom. Az hosszabb és a palástja már nem eredeti így nem fekete. Képeket rakok majd fel hamarosan.
Sziasztok!
Beleszaladtam egy überszívásba: pár hónapja vette egy 1999-es R6-ost, amiről kiderült, hogy alig maradt már benne kompresszió. A szerelőm teljes blokkcserét javasol, de hiába telefonálgattam, sehol nem találtam eladó motorblokkot. Végső esetben mondjuk egy hasonló évjáratú YZF600-as blokkját szerintetek bele lehet építeni az R6-os vázába? Köszi!
Elsőnek nézd meg milyen állapotban van a ház, ha jó nincs meg törve sehol akkor sokkal olcsóbban kijössz egy felújító készlettel. Némi kézügyességet igényel az összerakása. Ha nem mersz belevágni akkor keres valakit aki ért hozzá és megcsinálja neked, még ha pénzért is jobban jársz mintha veszel egy komplett új bovdent.
Sziasztok!
03-as R6-ba keresek kuplung bowdent, mert bár nem látszik, valószínűleg ki van szőrösödve. Lehet kishazánkban kapni hozzá újat, vagy csináltatni valahol?
50-be mennek használtan én ennél olcsóban oda adnám. DB killert nincs sajnos, de ha nagyon kell tudok csináltatni hozzá de az 5000 volt utóljára mikor kérdeztem. Videóm nincs amit fel tudnák rakni mert a hang mindig el torzul, valószínűleg a telefon mikrofonja a szar. Van még valami kérdésed?
dB killered van hozzá? Kb ár mire gondolsz ?
esetleg egy vidi h mennyire sikítós?
Elég betyárul néz ki
ez egy 99-02-re épített gép nem?
Szépen összehozták!
Eladóvá vált Bódis dobom.
Hossza: 340 mm
csatlakozó 54 mm
Belső felén enyhe esztétikai hiba de nem látszik, nem vészes.
Most lett direkt eladás előtt a végek felpolírozva, és gyapot cserélve benne. Ár megegyezés tárgyát képezi.
15.ooo akartam de ha neked elég az 5....