Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó sötét bubis versenyplexi Yamaha R6 (2003-2005)
Teljesen új! Képet kérésre küldök! Postát állom! (6000 Ft )
Érd: 06-70-615-9136
n.misi.tt@gmail.com
Szevasz. A gyari lampat mennyiert adod ? E-mail:takacs.l83@gmail.com
köszönöm szépen. széles utat...
sziasztok. valaki tudja hogy lehet a köridömérőt kezelni nullázni-inditani 2008 yamaha yzfr6r-nél. előre is köszönöm a segítséget..
99-02-eshez Bukógomba valakinek?
Valakinek kel esetleg egy teljesen új 99-02-es szériára üléspúp? ez nem csak sima üléstakaró, hanem + tároló helyet ad.
Köszi a segítséget. Igazából mind kettőre gyanakszom egy ideje, mind ha nem működnének tökéletesen. Majd akkor kicsit bele mászom a motorba. Köszi még egyszer.
nekem R6R-nél volt 46-os kódom! nekem generátor problémám volt nem töltött rendesen! egy multiméterrel mérj rá járó motornál az aksira h mit mutat. ha esik le a feszültség akkor generátor bajod lesz! de lehet h csak az aksi sarujait kell megmozgatni vagy az aksit feltölteni!
link Itt azt írják hogy, lehet az üzemanyag befecskendező rendszerrel lehet valami, vagy akkumulátor gond. Szóval ilyen elektromos probléma lehet
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Egy 2005 ös R6 om van. Ebben a nagy melegben kicsit felmelegedett pontosan 106 fokot mutatott. Ahogy hűtöttem úgy felvillant a motor hiba lámpa, és ki írt egy hiba kódot 46 os számot. Gondolom én hogy a hőfok miatt írta ki, de valaki meg tudná mondani biztosra, hogy mit is takar ez a 46 os szám kód ?
Szevasztok. Van észrevehető, érezhető különbség egy 2003-as R6 és egy 2005-ös(fordított telós) között?
2003-86kw- 117Le
2005- 88Kw- 120Le
A motorjuk ugyan az nem ? Csak a 2005-ön kicsit finomíthattak rajta, onnan a +3Le ? Bocs ha hülyeséget kérdezek
Szia Istvan.

Szelep hezag allitasrol, ill vezermulanc es feszito csererol nincs hasonlo videod mint a szenzos takaritasrol? Vagy esetleg gyertya csererol, de ez annyira nem fontos... szerintem egy gyertya csere azert remelem nem fog meg.

Esetleg ha valaki tud segiteni, megkoszonnem.
yzf r6 2003

udv:
ReityR6
Sajnos akkor még amikor ez kellett nem volt más lehetőség városunkban.
ezt meg sem láttam ... :D
Én vettem YTZ10-BS a Bárdinál,azzal megoldodott a probléma.
Nem soha nem volt még lemerülve, de már az akksi se mai gyerek
Azt nem tudom,csak azt hogy nekem ezzel oldódott meg. 1 év után jöttem rá. Milyen az aksid állapota? Volt lemerülve teljesen?
Feszültség esés lehet a probléma ?
Szia,
Nekem aksi cserével oldódott meg.
Sziasztok!

Van egy kb 3000km-t használt, eladó r6-r1-es füstszínű plexim 98-2002-es modellekhez baráti áron. Egy 2002-es R6oson volt, de nem sokáig, mert vettem egy dupla bubist hozzá és azzal használom.

Írhattok vagy hívhattok is ha érdekel valakit : vpeti90@hotmail.com 06302767720
Szerintetek hol tudnék beszerezni láncvezetőt a motoromhoz? Nemrég vettem észre, h hiányzik róla. A kódszáma: 5SL-22151-00-00. Vagy valami bontot tudnáétok ajanlani?
Üdv ReityR6

Ma beléptem a Diag menüve. Rögtön a diag01-nél az érték az 17 volt. Megmondom őszintén nagyon nem nyúlkáltam bele. Egyébként ma egyszer csinált olyat, hogy puff leállt de utána indult.
Szerintem holnap nekiesek én is ennek a TPS szenzor átvizsgálásnak.

Üdv: Tamás
Sziasztok ! Remélem tudtok segíteni :( .
Egy 2006-os R6R-em van. Az alábbi problémával szembeültem nem olyan régen. Megyek a motorral minden fa**a, egyszercsak gondol egyet a gép, leesik a fordulat és megáll a motor....
Utána ha újra beszeretném indítani van hogy azonnal pöcc-röff beindul, viszont van hogy beindul azonnal leesik a fordult és megint leáll....

Valaki találkozott már ilyen problémával?
Köszi előre is.
Szia Novee!

r-istván jól leírta a megoldást. Nézd meg az értéket a diag menü 1-es pontjában.
Nekem is így kezdte... Elösször csak leesett az alapjárat, azután már meg-meg állt, de nem mindig. Végül már mindig mikor felmelegedett, teljesen leállt.

Nekem eddig úgy néz ki megoldódott.

Üdv:
Norbi