Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Sajnos ReityR6 nem egyedül van ezzel a problémával. A mai napon az enyém is meghülyült (megint). Miközben elérte szépen az 50-55 fokot a motor az alapjáratom nagyon leesett. Éppen, hogy le nem fulladt.
Aztán már amikor rendesen felmelegedett és elindultam vele a városba a gép úgy döntött, hogy a pirosnál megadja magát. Persze az után nem nagyon volt hajlandó beindulni. (Kellemes pillanat volt)
Miután beindult többször már nem állt le azután semmi probléma nem volt vele. De több alkalommal előjött sajnos ez a jelenség nekem is. Csak úgy mint a lejjebb linkelt videóban.
ezt nem tudom megmondani. esetleg bontóból vagy gyári alkatrész.
Szia.

Még egy kérdés...
Hol és mennyiért tudok ilyen TPS szenzort venni, ha szeretném kicserélni?
Gondolom nem olcsó :(

Köszi

Üdv:
ReityR6
Szívesen segítettem. Remélem jól fog működni.
Üdv.: István
Köszönöm István!

szétkaptam, kitakarítottam es beállítottam. 18 es 96 közé sikerült belőnöm. picit még ingadozik az alapjárat, de mar csak +- 100rpm-et. 1500 körül. Lehet még valamit finomítani kéne... De amég szerelő nem látja, addig legalább igy tudom használni :)

Köszi! Isten vagy!

Üdv:
ReityR6
Köszi, de nekem ez per pillanat sok, szétnézek bontókban még hátha...
Szia! nem gondoltam semmire. 20 forint az ára párban!
Üdv
az értékeknek 17-97(98) között kell lennie. Szerintem azt be kellene állítani erre az értékre.
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/
watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

ezeket nézd végig és csináld meg itt be tudod állítani. ha akkor sem lesz jó akkor valószínűleg ki kell cserélni de akkor már jobb ha megnézi egy szerelő.
szia bocsi de nem tudlak hívni, egyébként ár függő a dolog. Mennyire gondoltál?
Szia!

Van hozzá csutkám párban.
Csörögj ha aktuális. 70/6321-829
Szia István.

Akár az en motoromrol is készülhetett volna a videó, amit kilinkeltél. Ugyan ezt csinálja az enyém is.
csak talán konnyebben beindul, miután leállitotta magát.
Megneztem a diac-ban az 1-es menuben az ertekeket:
17 es 95 gaz-nál.
szerinted ez a baj? kell vagy lehet ezen valamit allitani?

köszi

üdv:
ReityR6
ha valami ilyesmi a hiba http://youtu.be/eMl6hidxZ8M akkor TPS szenzor problémája van. Az 1-es diagnosztikai menüben meg kellene nézni hogy milyen számot ír ki megjegyzed majd ráhúzod a gázt és azt a számot is megjegyzed 18 és 97 között kellene elvileg lennie.
Szia r-istvan.

töltöttem fel egy videot a hibárol. Ha van egy kis időd kérlek nézd meg. Mikor videóztam nem sikerult előidéznem,hogy teljesen le is áljon,de sajnos ha már kellően felmelegszik a motor, meg is áll...

videa.hu/videok/jarmuvek/yamaha-yzf-r6-alapjarat-hiba-motor-sportmotor-
nUY8sfUZyLXF8J3R
Dúzs Péter 06 20 9427240 ---- 5.000.-
Még mindig nem tudtam megnézetni miért nincs alapjáratom :'( Már nagyon idegesít :((( Talán szombaton fény derül a hibára....
valakinek esetleg otthon elfekvőben 99-02 R6 első sárvédője?
keresek 2003 r6-hoz gyári kormányt!párban
Repsol Moto Racing 10W40
sziasztok! olaj kérdés...ki milyet használ? vegyes körülmények között(város,országút,túrázás stb... normál használatra)
Tökéletes városban is annak, aki a sportmotorokat szereti :)

Y
sajnos a hiba megmaradt, de hibakod nincs. nem ad uj hibakodot, de ugyan ugy mint eddig ingadozik az alapjarat, majd megall. marad a szerelo :'(
koszi a segitsegedet

udv:
ReityR6
gyertya csere ill légszűrő tisztítás az "nem kerül semmibe" mert ha kicsit is igényes vagy cseréled és innentől fogva tudod h mikor volt utoljára aztán ha nem segítenek akkor mehetsz tovább szinkron stb stb...
Szia r-istvan.

Tavasszal vettem a motort. Több mint valószínű, hogy járt pályán a gép. és az is 100% hogy nem a gyári kipufogó volt rajt. Lehetséges, hogy a légszűrő is valami sport cucc lehetett. Szerintem eladás elött visszapakoltak minden gyári cuccot a motorra. Lehetséges, hogy valamit vissza kellene szinkronizálni a gyári cuccokhoz?
Meg tudod mondani, hogy ahol a hiba kódot olvastuk ki, ott a többi szám milyen menüpontokat takar?
A szinkronizálást hol érdemes megcsináltatni esetleg Szolnok környékén?

Köszönöm elöre is mindenki segítségét

Üdv:
ReityR6
lehet gyertya hiba is de ezt így nem lehet megmondani. szoktak szinkronizálást végezni.