Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém is ledadogott.főleg mikor helyzetjelzőröl vilàgitàsra kapcsoltam.egyébkènt mivolt a gond?generàtor?
Én töltés nélkül akksiról hazamentem Gyöngyösről Érdere..... ott dadogott le, mert már kevés volt az áram a gyújtásnak. De ahogy érzed.
Holnap elviszem az aksit aksishoz megnézetem.de szerintem ha töltés gond lenne akkor nem tudtam volna elmenni 150km t.remélem aksit kell csak cserélni.az aksin làtszik hogy nem mostanâban lett véve. Bekell multimètert szereznem. Köszi a segitséget.
Valamiért nincs töltésed, vagy az akksi szakadt össze szerintem. Multiméterrel hamar rájöhetsz.
Rendben köszönöm!

Még egy segítséget kérnék mentem vétel után a motorral kb
150-200km t és egyszer csak elkezdett néha eltünni a kijelző néha visszajött! haza értem leállítottam majd ujra akartam indítani és semmi nem indul nem nagyon teker!néha csak kattog!Milehet a gond? az aksi adta volna meg magát? Töltés jelző az gondolom világítana ha nem lenne töltésem!? a motor 99évj r6

Sos köszönöm!
Én 5100-ast teszek bele, de 10W-50-el. Hibátlan, 2.200/liter.
nem kell sokat vissza olvasni kb. áprilisig...
ott eléggé jól fel van boncolva ez a téma...
Sziasztok!
van egy 99es r6om!
szeretnék benne olajat cserélni!valaki segítsen légyszi hogy miet tegyek bele?
márka ,típus,viszkozítás érdekelne!
Köszönöm
HELLÓ YAMAHÁSOK!
Van egy szett első vadonat új GYÁRI fékbetét garnitúrám! Radiális 4 dugós nyereghez, de sztem a korábbi nem radiálisokhoz is jó lehet. 20ezer ft-ot kérnék érte, tehát a 2 párért. (37ezer szalonban amúgy)
Üdv
Egyelőre úgy néz ki, hogy nincs probléma most vele de hát reméljük nem is lesz ezek után. Ha előfordul újra akkor viszem szerelőhöz aztán kiderül melyik alkatrész a ludas.

Köszönöm a segítséget!
Az lesz, hogy átnézem a csöveket. A hengerfejtömítés sajnos nekem is eszembe jutott. (habzó olaj és fehér gőz/füst egyáltalán nem volt) Mióta feltöltöttem újra hűtőfolyadékkal azóta nem tűnt el belőle pedig mentem vele jó pár száz km-t azóta.
KIcsi lesz az.....
Méret tekintetében inkább 929 rr, 954 rr, zx9r, thundercat. A 2000-es évek elejétől a motorok látványosan zanzásodtak, és 190 felett az ember fia egyszerűen hülyén néz ki a motoron - főleg a 600-asokon - és mintha gyerekbiciklin ülne, olyan érzés. Megértem, hogy a versenyzők apró termetűek, mert ott az számít, és az alapján készülnek az utcai sportmodellek, de ez az átlag fogyasztó számára nem jó, mert az átlagos magasság nem 158 cm.... az átlag feletti meg végképp lehetetlen helyzetben találja magát. Vegyél egy fasza 954-et, , hidd el, van olyan jó, mint egy R6..... én tudom.
Én is tapasztaltam már ilyet. A megoldás nálam egy laza bilincs volt. Mikor felmelegedett, és megemelkedett a nyomás a rendszerben, pont annyit szivárgott, ami a meleg felületen azonnal el is párolgott, így nyoma nem maradt, csak fogyott. Feladat: átnézni az összes csövet, főleg a bilincsek környéke és a más alkatrészekhez súrlódó felületek érdekesek. Esetleg kicserélgetni, új bilincsek. Általában ennyi a bajság.
DE: lehet a tágulási tartály sapi hibája, a hűtő sapka hibája, a hűtő hibája (lyukas), hengerfej tömítés hibája, vízpumpa hibája. Ezek így anyagi vonzat tekintetében emelkedő számsorrendben. HF tömítés hibája nem feltétlen észlelhető fehér füst (gőz) látványával vagy habzó olajból!
Várom a megoldást, ha kiderült, írd le légyszi, mi volt a baj.
Nem tudom a te légszűrőd (keret) milyen de az enyémet szét lehet szedni és csak a szivacsot cserélni. Van egy keret a tetején próbáld meg le venni. és akkor tudod csak a szivacsot cserélni.
Hali mindenkinek! Van egy 1999 R6-om rendeltem hozzà egy levegőszűrőt ès ami jött az csak egy szivacs...!Ami benne van az egybe van szegecselve egy műanyag kerettel...! Szerintetek kifúrjam ès össze rakjam újra vagy keret nèlkűl is bele tehetem...!? Amúgy szivacs lègszűrőről van szó!
Szia.
A hiba nem az én gépemben volt, csak tippeket adtam.
en a helyedben megneznem azt is, hogy a vizhutoben mennyi viz van...
Szia.
Megoldódott a probléma?
Légyszíves írj már erre az email-re, hogy mi volt a megoldás.
municht@hotmail.com
Szia.
Megoldódott a probléma?
Légyszíves írj már erre az email-re, hogy mi volt a megoldás.
municht@hotmail.com
Sziasztok!
Egy érdekes kérdéssel fordúlnék hozzátok.
Teljes idomgarnitúrát 08-as R6R en hogyan lehet a legolcsóbban cserélni?
Nem pályára kéne. A gyári ha jól tudom 700 ezer körül van kicsit sokallom . Neten találtam utángyártott idomokat kb 600 dolcsiért.
Van esetleg más megoldás?
Előre is köszönöm a választ
Szia,

http://en.wikipedia.org/wiki/Y...

2003-2005 R6 segedvazat keresek ...serult ,hajlott erdekel,,palyagepre,,

Udv,
Természetesen a lámpák, külső kinézet nem érdekel, inkább a műszaki tartalom. Pályamotornak kell.
Köszi.
Sziasztok,
Össze tudná foglalni valaki, mi a különbség a 2002-es és a 2003-as R6 között? A hátsó lengővilla és a befecskendezőn kívül?
Fékek, első villa ugyanaz?
Köszi.
Ukb.
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. 2003-as évjáratú R6-osom van.
Ma vettem észre, hogy a kiegyenlítő tartályomban nincs hűtőfolyadék. (Ezelőtt kb. a háromnegyedig volt töltve.) Műanyag lecsavar, kiegyenlítőtartály kupakja leszed belenézek.. nagyon az alján van csak hűtőfolyadék jóval a min jelzés alatt. Utánatöltök kb. a feléig.
Miután hazajövök a motorozásból észlelem, hogy a hűtőfolyadék az megint eltűnt a tartályból. De nem látnám azt, hogy valahonnan is folyna, csöpögne. Most újból utánatöltöttem de kíváncsi leszek eljátszódik-e ez a történet megint.

Aki tudna valami segítséget adni azt megköszönném. (a szívem szakadna meg ha komoly baja lenne)