Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

piros nincs?
Valakinek kell ez a dob? Karcos, horpadt. A krómos záróvég karcmentes, az használható róla.
Írtam
van több mindenem keres meg emailben ha gondolod.
Veszprém! Milyen cserére gondolsz?
Helyileg mere van? Csere esetleg érdekel?
Keres meg emailbe és meg beszéljük.
mdaniel9112@gmail.com
Lehet hülye kèrdès de nagy baj,ha nem àllvànyon àll a gèp hosszabb ideig?Mi baja lehet a guminak?Amúgy màr a nappalit èkesíti a gèp jövő tavaszig...!
Sztem nagy ràm...!Az M-est mèg bevàllaltam volna,de azèrt köxi!
Ha nekem írtad válaszolok :D L-es méret enyhe horzsolás van rajta ami nem feltűnő. 6000 ér odadom. Üdv Gyuri
Adjon isten!Ha jó az àr lehet èrdekelne!Szóval mennyi az annyi? :)
Üdv!Èrdekelne a mèret ès az àr! Köszi előre is!
Sziasztok!
Érdeklődnék nincs e valaki látókörébe kormánylengés csillapító ? 2003-2005 ig lenne jó, és elsősorban öhlins vagy hyperpro érdekelne! Köszi előre is.
Üdv! Ha érdekelne valakit egy r6 kabát jelezzen.
Van egy gyári Stema motor szállító futóm, 2006-os, keveset használt, anno én is pálya végett vettem. 180-ért eladó.
Van egy Arrow és egy Akrapovic full rendszerem (Akráról nincs még képem) 99-02-es R6-ra. Egyiktől meg válnék, kit melyik érdekel?
Azóta sikerült megcsináltatni Dúzs Péter szépen visszajavította és fekete fehér fényezést kapott.
Nem tőlem vetted. Anno eladtam egy tapolcai ismerősnek (Krisztiánnak), te pedig tőle vetted meg. Anno pedig ide tettél fel egy képet a pályaidomról, és kérdezted, hogy véletlenül nincs-e a kivàgott lámpadarab...
Szia!
Most nézem a képeidet és ez a pályaidom nálam kötött ki. Nem emlékszem, hogy tőled vettem-e. Nagyon hiányzik nekem még a lábtartó! Kérlek szólj mindenképpen. Vagy tedd rá a gyárit és én megveszem ezt tőled.

Üdv
Igen, úgy néz ki, hogy kellene. :)
Menyibe kerül a blokk mert lehet engem is érdekel. Köszi!
Van bowdenem.
Nemlehet..... De van blokkom ha kell......
.....
Csürgess meg, van....
Csáó! Egyenlőre nem akarom megbontani, ha esetleg elkel a motor nélküle, mindenképpen megkereslek majd!