Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küldj mailt (az rajt van az adatlapomon) képekkel, aztán ha van miről majd beszélünk
Nem akarsz annyit várni még megnézem? Csak előbb írtam a csövekre mint te, de ha meg vagy érte feszülve nem versengek
Amúgy nem volt cserélve mostanába az olaj? Elvileg lehet olyan is h nem megfelelő az olaj más a viszkozitása és ezért hidegen szar, de ha meleg akkor meg "jó" - ami persze így nem jó. De nem vagyok szaki :)
De előfordulhat egy kuplung csere is..
Az is van, meg egy y is. Agy egy teló számot és holnap fel hívlak a méretekkel.
Nekem is fém van fent, csak fekete mivel így vettem.. egy cserébe benne vagyok én is,de holnapra többet tudok mondani mert lemérem!
Amúgy csak az első kettő van és a hátsó nincs?
de ugye nem arra a gumipittypangra gondoltál a galériádban
csak mert olyan van nékem is pár kiló
ha hosszabb ennél még az is lehet
Tekertem de már csak két menet tart és mégis csinálja...! Kuplungot kellesz cserélnem hamarosan vagy csak nem elég meleg a rendszer és azért csinálja?Vagy az is lehet a baj,h sokat állt?
Gyári jó érte cserébe?
Fingom nincs mibe fáj egy ilyen cucc, mert egy tábla csokiért nem adom, akkor inkább fentebb csinálok neki közösítőt. De a legjobb az lenne ha kapnék cserébe kicsivel hosszabbat.

Szóval nem fogok kapkodni az eladással, nem kenyérre kell a zsé.
próbálj tekerni a kuplungon..szerintem itt lesz a bibi..aztán lehet hogy már nem tudsz rajta
Üdv! Lehetne egy kérdésem? :) Mi lehet a problem..? Pöccre indul a motor,bemelegedett,szivató visszatolva alapjáraton "ketyeg" a gép behúzom a kuplungot beteszem 1-esbe és ahogy bevette a sebességet rögtön lefull mint ha gyorsan és rosszul engednéd ki a kuplungot(pedig még be van húzva)...! Ha "sokkal" nagyobb fordulaton teszem sebességbe akkor okés,de ennek nem igy kéne-szerintem- viselkednie...! Alapjáraton behúzott kuplunggal se lenne szabad le fulladnia-szerintem...! Köszi a választ előre is!
Mennyibe fájna? Nem tudom nekem hány cm a f.sza, de nekem csak "optikai" tuning miatta tetszene :) Holnap lemérem R6 on mennyi az annyi(de ha valaki most tudja le is írhatja).
Azért mondj rá valami árat! Köszi.
Fém fékcső kell valakinek?
A nyergekkel kaptam, de nem nem jó a hossza. Ezek 70cm hosszú, nekem olyan 80cm-es kellene.
Jelenled Külföldön vagyok,de jövúre feltétlen...! :) Meg nézem az oldalt!
Nem, én s.péteri ha esetleg van kedved társaságban motorozni környékbeliekkel, nézz be ide: mimok.hu
Jaja! :) Miért Te is Szikszói vagy? :)
lakhely: Xixo- a BAZ megyei?
Szivesen.
Köszi,rendes vagy! :)
Picit eltero lehet. Figyeld az olajszintet miutan feltoltotted es jart a motor legalabb 5-10 percig. Meleg allapotban, leallitas utan 1 perccel.
10W-30 2,7 liter
Hali! Nekem egy 1999-es R6-om van...! Szted mennyi olaj kell bele? Mert qrvára nem találok róla ilyen irást...! Köszi előre is a válaszod!
ddt500,

Ő..:(
Az ő volt? Azt a kurva! Esküszöm gondoltam rá de mondom csak nem. Sok volt a 186 paci keréken.