Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VIK-001,

Az a legjobb kombináció! Akkor csak utalj át 5.000HUF-ot...
AGO nekem sem Exup szelep se szervo motor az is jó? :D
Keresünk teszteléshez R6-ot, aminek a kipufogó rendszer miatt nincs benne a kipufogó szelep, de az exup motorja benne van még:
Holnap össze nézem hogy mi is kellene a kiszemelthez.Mindene dobozban van, és keresni foglak.
Yamahát el hagyni ? Az nem nagyon működik.
nekem van pár cuccom. Keres meg emailbe:
mdaniel9112@gmailcom
Visszatértél közénk? Jó, hülye kérdés, nyilván. Sajnos segíteni nem tudok, de biztos lesz majd valaki...
Keresnék 98-02 -g Yamaha R6 alkatrészeket,főleg idomok lámpák,konzol,idom csavarok kellenének. esetleges csere miatt bontósok meg keresését is örömmel veszem ! Van egy gyakorlatilag hiánytalan,pár hónapja még működő képes 2004-es bontásra szánt GSX 1300 R Hayabusám. Ami a csere tárgyát képezhetné. Elérhetőség az adatlapomon.
Valakinek esetleg egy 10-esbe bukógomba szett?
99-02-ig Új bukógomba+LSL távtartó
A tőltés hiba kijavítva az r6on !

megégett az egyik tekercs!
találtam bontottan generátort!
mostmár jó ,van tőltésem világítással is szépen pici gázra 13,3 !

Lehet motorozni!
köszi mindenkinek a segítségeket!

Üdv
Üdv!

Motorok téli tárolására van lehetőség.
Érden, fűtött garázs, 0-24 óráig őrzése!
Októbertől-áprilisig, 10.000Ft-ért.
További infó : 30/474-0470
motortarolas@totalcar.hu
íme...
sziasztok! 06-07-es R6R hez van egy kék bubus plexi ha esetleg valakit érdekel... 2 motorozást volt fent és ment vissza a füst színű....az on-board-miatt..
Isten hozott
Gratula!
örülünk h megjött az eszed.. :)
Sziasztok!

Sok év SUZUKIzás és KTM-ezés után, én is R6 tulaj lettem!

hihi
Sziasztok!

R6Rhez!
www.kepesmotor.hu/idomok_plexi...

06306800653


Üdv!
Hàt akkor ha kisüt(ne) a nap akkor bele is kapaszkodok... :) ! Nem akartam bunkó lenni èn sem "aya"-val csak a hajam tèptem,hogy nem tudom leszedni azt a xart...! Nem gondoltam volna,h egy gyertya csere miatt szèt kell bontani "mindent" s főleg ilyen nehezen...! Bocsi meg egyszer.. :) !
Nem viccel Attix, tényleg kapaszkodj bele, és húzd le. Azaz fel.

Aya meg csak poénkodott sztem, nem akart bunkó lenni, csak gondolta, kisimítja kicsit a ráncokat a homlokodon..... na.
Màr majdnem ott jàrtam...
Köszi,meg is nèzem jobban..! :)
Szuper, mennyiben kerül?még nem derült ki pontosan miabaj holnap már okos leszek!ha véletlen azkell akkor szólok!

Esetleg generátor?
és az ára?

Köszönöm!