Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg valakinek kell valami?
eladó yamaha r6 , 99-02 köztiekhez a képeken látható tank. (fényezni kell ) nem rozsdás belül. ára 12 eft. 0620/992-4528 aszód. csak személyes átvétellel!
Köszi, mindenképp ki fogom próbálni. A környéken nincs most ilyen eladó, ezért írtam ide a fórumba.
Több mint 20cm-rel kisebb vagyok tőled, de szerintem jó lenne neked. Azonos évjáratú 600RR-től nagyobb és kényelmesebb. Viszont az a biztos, ha kipróbálsz egyet.
Sziasztok!

Sportmotor vásárlására adtam a fejem. Egy 2004-es R6-ost néztem ki. 193 cm vagyok. A kérdésem az lenne, hasonló magassággal rendelkező illetőnek van e tapasztalata ilyen géppel, illetve mit ajánlana ha ezt nem. CBR 600RR-t próbáltam, de rémálom volt. A kormány szinte a gyomromban volt, nem volt túl jó érzés. :)

Köszi
Érdekel?
Valószínűleg igen, de mi kellet volna még?
Hali! Csak blokkod lesz?
Előre láthatólag valószínűleg télen lesz egy 99-02-es R6 blokkom bontásra. Esetleg valakinek kell majd valami belőle? Természetesen nem csillagászati árakon.
harmic,harmincnyolchuszonnégy,nullakilenven4
Szia,
Nekem van.
Aksinál plusz minuszra rárakod a multimétert(ACV-be rakni),a motor jár így kb 14-14,4 V kell kapni. Ha ez alatt van tuti töltés gondod lesz. Lehet több is, de akkor lehet egy fesz.szabályzó gondod is..
Szevasztok srácok. Nekem valószinuleg toltés problámaim vannak az R6-al. Meg tudja nekem valaki irni, vagy belinkelni, hogy hol van az elternator kivezetese, vagy hogy pontosan mit kell mernem ? koszonom
Sziasztok!
Nem tud véletlen valaki 07es r6rhez gyári farokidomot? (Lehetőleg fehér-piros) Köszi!
:D Annyira azért nem vagyok balfax :P ! Vissza persze!
Sziasztok! Tudnátok-e abban segíteni hogy a 2004-es és a 2001-es R6 tankja mennyire különbözik? Konkrétan egy 2004-esre való bőr borítás hogy állna a 2001-esen? A segítséget előre is köszönöm!
Ezek után kérdés ,hogy visszatolod-e a szivatót?
Előfordulhat, de nem biztos. De gondolom úgyis szerelő csinálja és ne úgy vidd oda h karbi szinkron, hanem h az alapjárattal valamit kezdjen :D

Bár láttam írtad pár sorral lejjebb, hogy nem olcsó mulatság arra fele..
Mielőtt bármit is csinálnak rajta kérdezd meg h kb. mennyit fognak elkérni..az a biztos!
Amúgy melegen mièrt mehet el az alapjàrat szted?Karbit kène szinkronizàlni akkor jó lenne?
Nem èr röhögni... :) ! A nagyobb furdulat alatt 3 ezer körül èrtettem ès ha nehezen is de csak-csak bevette,bàr nem tetszett neki :( ! De többet nem leszek balfax ennyire...
Mondjuk erre én is gondoltam addig amíg odáig nem olvastam a történetet, hogy sokkal nagyobb fordulaton rakod egyesbe akkor okés.. Most akkor hogy is van ez? :D

Én még nem próbáltam enyémet 14 ezernél egyesbe rakni úgy hogy lent van a sztender,de szerintem akkor is lefullad.. :D A tiéd meg nem?
Csak,h egy kis mosolyt csaljak az orcátokra... :D ! Még magamon is röhögök...! Egy balfax vagyok,h erre nem gondoltam,bár ez az első nagy gépem...!Irkálok itt,h adjatok tanácsot,majd még egy Amerikában élő és motorszerelőként dolgozó magyart is felhivtam,h van egy bajom,h megfull a motor amikor sebességbe teszem behúzott kuplungnál...! És Én hülye eszembe sem jutott,h azért full meg a motor mert a sztender ki volt hajtva... ! Nem akartam elindulni csak kiváncsi voltam,hogy hogy veszi a sebességet...!
De viszont ha felmelegedett a gép akkor baxaxik az alapjárat és mivel Hollandban vagyok 350 eurót akarnak elkérni egy karbi tisztitásért/szinkronért,400-at egy full átnézásért (bár azt irták,h ebben benne van minden,csak az a kérdés mi minden?)...! Na széles utat és jó időt Magyarországon mert itt nincs állandóan fos idő van...
Köszi a választ Ago motors.

Aksi nem tudom mikori lehet. Mérjek rá indításkor mennyire esik vissza?
Van egy olyan gondom, hogy a hűtő ventilátort nem kapcsolja magától, így kapott egy kapcsolót, amivel én kapcsolom magamnak manuálisan. És mikor kapcsolom, főleg sötétben látszik, hogy a világítás is egy pillanatra halványabb lesz. Szóval lehet az aksi is ludas.
Délután rámérek indításkor mennyire esik vissza a fesz.

Köszi mindent!

Üdv:
ReityR6
:) Marad a kontroll és majd elválik akkor...
Azt nem gondolom, hogy súlyos blokkhiba lenne. Valszeg az üzemanyag-ellátás körül lehet a bibi. De ezzel csak a nyilvánvalót mondtam ki.