Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ! Igazad van,h alap...! Csak hallani szeretném,hogy pár percig "duruzsol" ! Lesz nagy szerviz addig nem megyek vele sehová :) :( !
ddt500,

hallottad, hogy a BMW-s tegnap összecsukta a vasat?!
Vele nem volt halálfélelmem. Csak egyszer amikor lejött a kormánygátló.
És igen én egy nagy szervizzel kezdeném. Olaj, gyertya, légszűrő, benzinszűrő csere. Karbiszinkron stb. Tisztázatlan előéletű motornál ez alap.
ddt500,

Az ezredessel meg két hét alatt..:)))
Mert sok a 600-as első motornak. Féltucat halálközeli élményem volt vele 8 hónap alatt.
Hmm,lehet hülye kérdés de mi a sok?
Akkor bontassak,tisztittassak...? Látom neked az yzf 600 anno rossz 5let volt...!? Miért látod annak? Csak azért mert nekem is ez az első...! Külsőre tetszik de magát a motort még nem nagyon ismerem...
Akkor bontassak,tisztitassak...?
Ha annyit állt, hogy 15mp után megáll az már sok.
Hmm,lehet hülye kérdés de mi a sok?
ha sokat állt karbi tisztítás&szinkron gyertya csere
Sziasztok!

Egy kérdés...! Vettem a napokban egy 1999-es Yamaha R6-ost...! Vettem bele egy új aksik mert a "régi" K.O. lett...! Nem tudom meddig vagy mióta állt a motor (egy külföldi kaukción sikerőlt meg vennem)de nem nagyon akar beindulni...! Amúgy már beindult(sokadik próba után),kb. 15 mp-ig járt majd lefulladt...! Olvastam valahol,h 25 fok alatt szivatóval KELL(!) inditani...! Próba "2" : Félig "behúzott" szivató kis gáz és újra beindult s pár másodperc után megállt...! Aztán Inditgattam-inditgattam és kezdett az "aksi lassulni"...! Mst feltettem töltőre az aksit holnap reggeig...! Holnap délután nekiugorjak még 1x az inditásnak?Vagy mit ajánlotok? Köszi előre is!
Michelin pilot road2; 3. De nem olcsó. Közepe kevésbé kopik, gyárilag nagy a profilmélysége széle jól tapad. Nekem road 2 volt hátul az R6-on, meg voltam vele elégedve.
Érdekelne hogy az elsölámpa milyen árban van?
szia! Én is most vettem r6 2004 K&n olajszűrőt vettem bele és ENI AGIP street & tourning I-Ride 10W-40 olajat és K&N sport légszűrőt a gyárit szűrőt 18 ért akarták adni azt sajna 6000 km után ki kell dobnom ez meg 28 szezon kezdete előtt majd ki kell takarítani mindig és örök lesz ! Itt meg találsz mindent ami kell hozzá! széles utat! :D :D
http://motoralkatresz.eu/motorok/yamaha/600/191/
hello az idén hozzá jutottam egy r6-hoz 2004 milyen hátsó gumit vegyek rá lassan cserés lesz! mivel még csak most vettem nem nagyon vagyok még lapon de szerintem már az új gumival közel leszek hozzá!:) Amire használom Mátra és túra semmi pálya! Jelenleg egy conti van fenn road attak 180/55 ! :D :D várom tanácsokat és köszönöm mindenkinek! :D :D széles utat!
Sziasztok

Hatso feknyereg szinte uj gyari Nissin betettel meglepoen jo aron elviheto (esetleg kulon-kulon is)
ÚJ! Yamaha R6R 06-07 GYÁRI generátorfedél + tömítés

http://www.kepesmotor.hu/motor...
ezekről nem tudok videót a gyertya csere az nem annyira bonyolult.
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. nem rég vásároltam egy 2004-es R6-ost.
Tudnátok tanácsot adni abban hogy milyen olajat és olajszűrőt érdemes hozzá venni? Illetve, hogy a légszűrők közül melyiket érdemes.

Itt találtam:
http://www.biker-world.hu/kate...(RJ091)&hivo_cat_id=29&h_h
ivoszint_id=3&h_cat_id=29&path_marka=Yamaha&path_tipus=YZF-R6&path_evja
rat=2004%20(RJ091)

A meiwa az jó?

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Márkakereskedés, vagy pedig GeorgeDesign?! Korrekt, gyors, megbízható, segítőkész...
Sziasztok! 2004-es kék-fehér R6-hoz keresek gyári farok idom és tankmatricát! Valaki tudna segíteni? honnan tudok ilyet beszerezni? Köszönöm!
hát szinte zsír új nekem 28-ba volt. én olyan 20 körül gondoltam, te menyit adnál érte?
Szia! Mennyi az ár a púpnak? Köszönöm