Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az sajnos nagyon messze van akkor nem lesz rá próbálva...
Így már én is jártam.... a Louisból lehet rendelni, csak keret nélkül adják!
Győr
Hova valósi vagy?
Szia!

Kifejezetten 2003-2005 évjáratúhoz készült, úgyhogy szerintem nem.
Hallottam anno olyan infót, hogy talán a korábbi évjáraté bele tehető, de nem mertem kipróbálni. Amúgy konkrétan a 03-05 -höz tényleg nincs csak sport, vagy Yamaha szalonból tudnak gyárit hozni huszonpárezerért.....
Amúgy a BMC-nek már van 10 körül, sztem azt nyugostan beleteheted ha van rá keret. A injektor még elbánik vele, baja nem lesz tőle.
Nem tudod az üléspúp jó a 2000-res modellre is? Mennyi volna az ára? Helyileg hol van?
Köszi!
Sziasztok!

Az alábbi alkatrészeim eladóak egy 2003- R6-ból:

1 db gyári plexi, 8000
1 db gyári kipufogó 15000
4 db komplett index, eredeti gyári 8000
1 db utángyártott kék üléstakaró 6000
1 db akksi GT9B4 GS márka 5000
1 db Lazer LZ6 M-es sisak 8000

Érdeklődn emailben és telefonon is lehet! Az árak irányárak.
Eladó új bukógomba adapterrel 99-02-es ig
x-bike---- lsl
Sziasztok!

2004-es R6-ra szeretnek masik kormanyt tenni. Olyan Naked Bike-ossat
Honnét tudék hozza beszerezni dolgokat? Esetleg ötletek,hogy hogyan oldjam meg ,hogy elérjen a fék,gaz,kulnung...?
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni,hogy 99-r6-ba hol található az irányjelző relé?
Lecseréltem ledesre és villog mint az őrült. A világítást rákapcsolom akkor meg nincs index!
de az létezik,hogy nincs légszűrő? csak sport?
Én tavaly vettem egy utángyártott szivacsot (valami amerikai gyártmány) plusz légszűrő olajat. Gyári műanyag szegecseket kifúrtam, új szivacs be, szegecs vissza és ment a helyére.
Keresgettem a neten, hogy honnan is vettem azt a szivacsot, de hirtelen nem találtam meg. Nézz szét e-bay -en, szerintem találni fogsz.
sziasztok, tudnátok segíteni abban,hogy vettem most egy yamaha r6-os 2004-es,és szeretnék venni hozzá egy légszűrőt,de nem találok hozzá,csak ezt a drága K&N sportot.
előre is köszi a segítséget
Sziasztok.2006-2007 piros-fehér r6r-t keresek olyan 1,3m körül,ha tudtok vagy van valakinek légyszives keressen meg.Előre is köszi. bergabi@indamail.hu 0620-467-8480.
Ha vkit érdekelne..R6r-en volt:
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Sziasztok!

Esetleg valakinek nincs elfekvőben 2004 R6-hoz fejidomtartó konzol?Sajna az enyém megadta magát!
Hali! Nekem R1 van... Kettő is mint köztudott az egyiket ellopták tavaly de meglett Romániában.( egy Rossi Goo! replica)
Imádom.. lehet hogy nem r6 viszont egy ismerősömnek volt kavasaki-ja.2007-ben vette zsír újonnan és egy hónap múlva főtengely szimering-es lett Dobogókőn.Megcsinálták neki gariba,majd fél év múlva megint az lett.. Megcsináltatta horror áron és eladta...Iszonyatosan haragudott rá...Én nem ismerem a kavát valamiért nem szerettem volna soha de ezt az esetet a saját szememmel láttam...Nem túl bizalom gerjesztő..Főleg mikor motorozás helyett a parkolóban ülsz és várod a trélert egy olajtócsával a mocid alatt..
sziasztok! erdeklodnek,h aki rakatott powercommandert a gepebe,milyen valtozasokat tapasztalt?nem kimondottan arra gondolok,h hany LE-vel lett erosebb,hanem h erezheto e valtozas a nyomatekgorbeben, esetleg a gazreakcioban vagy vmi masban?
barmilyen valaszt szivesen varok
koszi
Akkor ezt megnézem még,hátha szerencsém lesz...Köszi a választ!
Szerelő csinálta, de először nem jött rá, hogy mi az. A vezérlést, és a kuplungot is átnézte, mire rájött hogy a generátor az. De a generátorhoz elég a deklit és a lendkereket levenni, még az olaj is maradhat benne.
Az a baj,hogy nekem a kuplung felől jön a hang....Elég volt amúgy levenni a generátorfedelet,vagy jobban szét kellett bontanod?
Nekem akkor volt hasonló jelenség az R1-en amikor fellazultak a generátor állórész csavarjai, de az idővel egyre hangosodott. Eleinte csak amikor "visszapörgött" a motor, aztán hidegen alapjáraton is morgó hangja volt.
Hali!

Találkozott már valaki ilyen hanggal?: http://youtu.be/6N-bK8OvKhs
én már vagy 20 ezret lenyomtam így az enyémmel,se rosszabb se jobb nem lett,a Karsainál is csak vakarják a fejüket,a kuplungnál cseréltek ki egy távtartót,de ez a hang megmaradt...alapjáraton semmi zaj,fordulaton sem,csak ha visszaengedem a gázt,olyan 6ezertől 2ezerig csinálja...ja ez nem az én videóm.Ötlet vki?