Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Milyen fokozatkijelző? Engem lehet érdekel.
Nem kell esetleg valakinek fokozatkijelző? R6-hoz vettem,de közben eladtam. Vadonatúj.
Sziasztok!

Van eladó CNC mart alumínium kormány átalakítóm 99-02-es R6-hoz. 25e huf.

Üdv.: Zsolt
Volna pár kérdésem még, adnák egy email címet és arra el küldenéd a telefon számod és fel hívnálak. Köszi!
mdaniel9112@gmail.com
Jaaa EZ---[14489] a váltónak 1 része letört 1 kis fül belelőle és énsem tudom a sebbeségeket dobálni.... segitseteek :///
Sziasztok!

Új R6 2003-2005 első lámpa érdekel valakit?
4000+ posta?
Mennyibe adnád az üléspúpot?

Nem akar visszaváltani vagy nem tudsz visszaváltani?
Lehet, hogy nem is automata?
Eladó új Bukógomba 99-02 R6-ra adapterem is van.
hello.nekem olyan gondom volna az r6 omal h elkezdet vacakolni a valtas.nem akar viszavaltani.megalok vele varok egy kicsit es mar jo.valakinek valami otlet?
Szijasztook a segítségeteket kérném ?!

A képen láthato alkatrész kellene nekem, és Tudnátok nekem segitenni abban hogy körülbelül mennyibe kerülhet 1 ilyen és hogy hol találhatok ilyet , esetleg bontok számát ahol van r6. Van itthon 1 másik blokk de annak nem ugyanilyen a tengely vége szoval ezen kasznin belul is változtatthattak rajta !

98-01 es évjáratú

Elöre is köszönöm a segítséget/válaszokat ! :)
a szár hosszát mérd már meg pls...
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
Írj az adatlapomon lévő elérhetőségre, és segítek!
Upsz! A kérdésemre kaptam választ...Bocsi
Szia! 2000-es R6-ra jó az üléstakaró?
Köszi srácok, megpróbálok mindent :)
csinálj rajta egy diagnosztikát és kiírja a hibakódot (ha van), és abból ki lehet szűrni a hibát.
Nézd meg az akkumulátor saruk környékét, add rá a gyújtást, mozgasd meg a vezetékeket, reléket, próbálj összefüggést keresni. Valahol ott lesz a gond. Esetleg próbálj meg egy másik akkumulátort.
Üdv!

Egy R6-om van, '04-es, power commanderes, és a köv problémával találkoztam, ami előtt tanácstalanul állok.
A hiba ugyanúgy kezdődött, húzom a gázt, 8500körül fulladozik, ha nem engedem el a gázkart le is fullad teljesen, ha elengedem éppen életben marad.
Egy ilyen fulladás után beteszem 1-be elindulok lefullad. Miután lefullad, pár mp-re rá, újra tölti magát a rendszer, mint mikor ráadom a gyújtást és a fordulatmutató tesz egy "kört". Próbálom indítani, fordul párat az önindító, de nem indul, aztán megint fordul párat, nem is értem, mintha össze-vissza gyújtana... Aztán ha nagy nehezen elindul, alig tudok vele pár métert menni, megint fulladozik... aztán helyre áll ha leállok és kezdi előröl...
Én a gyújtásra gyanakszom, a power commandert hiába állítom bármely állásába, ugyanúgy 8500-nál kezd fulladozni...

Vki ötlet?
Sziasztok!

Az alábbi alkatrészeim eladóak egy 2003- R6-ból:

1 db gyári plexi,
1 db gyári kipufogó
4 db komplett index, eredeti gyári
1 db utángyártott kék üléstakaró
1 db akksi GT9B4 GS márka
1 db Lazer LZ6 M-es sisak
1 db gyári R6 első lámpa

Érdeklődn emailben és telefonon is lehet! Az ár megegyezés szerint.
Helló, csak elméleti szinten, nem lehet a vezérműlánc feszítője?
Szia.
Esetleg más cuccaid nincsenek? Első tárcsa, fejidom tartó konzol? :)