Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Szètszedtem és igy néz ki. Mintha a beömlő lenn ferde. Semmi nem nyomja!
Szia!

Az idomok már fennt vannak. Volt egy lámpacserém, és összerakás után került rossz helyre a légbeömlő. De azt le se vettem. A többi jó helyen van, passzol.
Tudnál készíteni egy távolabbi képet. Mert itt nem igazán látszik hogy van feltéve az idom. Az a műanyagrész ami a szivacshoz ér annak el kellene takarni a szivacsot és ha jól látom itt behajlik. Szerintem az idomnak előrébb kellene jönnie.
Sziasztok!
2003-as R6-ról tudnátok képet
küldeni? A motorról levettem a
fejidomot, és a jobboldali hűtőnél
lévő bolhával rögzíthető idom rossz
helyen van, nyomja a szivacsot.
Szerintem visszarakáskor vmit
elszúrtam.Erről kéne kép. Csatolom a sajátomat. Köszi!
Sziasztok!

2003-as R6-ról tudnátok képet küldeni? A motorról levettem a fejidomot, és a jobboldali hűtőnél lévő bolhával rögzíthető idom rossz helyen van, nyomja a szivacsot. Szerintem visszarakáskor vmit elszúrtam.Erről kéne kép. Köszi!
nem rosz
Ez is megvan!
Szerintem 30-as kódot fog kiírni. De azért majd írd meg hogy volt e valamilyen, hátha tudok segíteni mi a baja.
Ez hasznos infó, köszi!
3 hete ringen pereceltem, sztem valami nem baba a mocival, holnap meg is nézem azt a 61-est, csak 0 legyen...
Köszönöm neked is!
Nagyon szépen köszönöm a gyors infokat!
Váltófényt tudod programozni, műszerfal fényerejét szabályozni, ha gyújtás ráadása közben, nyomva tartod a select-et.
A vészleállító kikapcsolva RESET és SELECT egyszerre megnyomod ráadod a gyújtást, nyomva tartod amíg bejön a menü ott tudsz választani a CO és a DIAG között. A CO hoz nem érdemes nyúlni mert azzal tönkreteszed a motort és nehéz visszaállítani. Rámész a DIAGRA. RESET és SELECT egyszerre benyomva 2 másodpercig. Ott pedig 1-70-ig vannak kódok. Ami látványos a az 1-es ha ráhúzod a gázt akkor 18 és 97 között változik az érték. A 61-es a hibakódlista ott 0-nak kell lenni ha van érték akkor valami nem jó a motornál.
Hali ! Hozzá jutottam egy 2003 mas évjáratú Yamaha R6 hoz. Olvasgattam ezt azt,műszerfalról meg a világításáról,diagnosztikai mod,meg a Co..és valami féle kódtáblázatot szeretnék kérni,mert nem szeretnék elnyomkodni semmit,de viszont érdekel mikbe lehet amugy turkálni,meg egyéb infókal véleményeket a motorral kapcsolatba,eddig Drz-m volt meg Rmz. :) Szóval most ismerkednék tipussal,és magával a kategoriával. előre is köszönöm!
Olyanba kérném a segítségeteket hogy valakinek 99-02-es r6-on van kormánystabilizátor? Ha van lenne egy két kérdésem vele kapcsolatban. A segítséget köszönöm előre is!
Sziasztok.
Nemrég vásároltam egy R6-ot és ledes indexeket raktam rá, de sajna amit kaptam relét az három lábas a gépen meg csak kettő. Ha valaki tudna segíteni..... Köszi
Sziasztok!

Kormányteleszkópot vennék, eredeti és utángyártott is érdekel 2005ös Yamaha R6-hoz. Ajánlatokat ide is küldhettek és emailben is. dekpter18@gmail.com

Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Valakinek van eladó, vagy tud R6 tankra(jobb-bal) emlbémát szerezni?Nem találok sehol..:/
Köszi.
Köszi a választ.
AGO Motors: Yamaha R6 (2005)

Én ajánlom neked nézd-nézesd meg. Inkább előzd meg a bajt mint hogy, véletlenül valami probléma legyen.
Sziasztok!
Volt már valakinek tapasztalata szelephézag állítással kapcsolatban? Mert a manual szerint 40-valahányezer km-nél kell, csak kíváncsi vagyok, h esetleg nem kellene-e előbb, vagy, h milyen mértékben voltak eltérőek az értékek a megengedetthez képest? Nekem most 30-ezer van benne, és gondolkodm a dolgon.
Volt hasonló problémán nekem is csak 400 bandittal, meg nem akart ki jönni üresbe csak nehezen. Nekem egy olaj cserével orvosolni lehetett a problémát. Ez vételkor volt így nem tudom hogy vagy nagyon szar olaj volt benne, vagy túl öreg volt már az olaj benne.
Sziasztok,

nemrég sikerült szert tennem egy 2008-as R6r-re, és mostanában tapasztalom, hogy kicsit nehezen jár a váltó 1esből 2esbe. Másnál is előfordul ez, vagy ennél a típusnál ez alapból ilyen?

Mi lehet a baj, ha ez nem normális?

Előre is köszi.

Y