Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok :) 1 hete én is R6 tulaj lettem:) Az lenne a kérdésem hogy a cbr 600rr-hez hasonló ülés alatti rendszert lehet e rá tenni?
Értem, de ha az lennél sem kéne szégyellned, ma már ez is elfogadott! Jamakka? Nem Mahalya? A kis törpe, erős kis srác!
Azéémeeeződaruhám, még nem vagyolok Kawa-s! Csak a kép kedvéért álltam így oda! Volt ám ! Csak a Jamakka! A kis törpe pedig, , 6 hónapra született, 600 g-mal, megküzdött az életért!
Azt hittem magasabb vagy, azért így nem egyszerű vezetni... Na de ki az a Kawasakis, aki a Bömössel fajtalankodik?
Motul 5100 10w40, amit én használtam/használok a JAWA-ba, de embere válogatja! Szerintem azt raksz bele, amit akarsz!
Ha kisüt a napocska, akkor lesz majd szép kép! A "nemvoltidőmképetcsinálni" elég szar duma, de normális valóban nincs!
Ez Káj fórumtársunknál készült, mondjuk ez jó lett!
Az enyémben Yamalube van.
Neked sincs kép az eregyről... Vagy az a Jawa R1 blokkos lenne?
sziasztok! kérdésem h ki milyen olajat használ,esetleg tapasztalatok (yamaha r6 03-05) köszi.
Köszi! Akkor meg se mond mennyiért mert lehet csak fájdítanám a szívem
Szia
Eladtam mar regen.
Sorry
Köszi szépen!
Hali! Dob ára publikus? Esetleg e-maiben is átküldheted info@motormatricak.hu Köszi! üdv:George
A két bilincset nem találtam meg hozzá, úgyhogy csak a cső, és a huzat van a dobozban!
Feladtam a motyót! Holnap, holnapután ott lesz!
Gy-M-S!
Már nem rémlik, de a fejidomot is le kell szedned, hogy a csavarokhoz hozzá férj!
Megtörtént...Az enyém nagggyon megkímélt!
Szia!

Szóval elég csak azt a pár csavart a lámpánál leszedni, és kijön az egész egybe? Köszi a képet!
Olyan sok tömítés nincs benne, ahogy látom. Kőfelverődés, vagy a búra maga elnyílt a "háztól", ez a két tippem van! De ez csak okoskodás! Nem nehéz leszedni a fejidomot, kukkants rá!
Az előző tulaj ilyet tett bele.
Azt a rengeteg infót, ami az adatlapodon van, igazán frissíthetnéd, szeretnénk látni egy szép példányt 2003-ból!
Ebben sajna nem tudok okosat mondani. Sportizzó? Ammegminekbele?