Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor regisztráltál ide?
már mint azt hogy ha tudsz,miért nem linkelsz
? ezt magyar ember nem tudja értelmezni.
Tudok, kedves Valentino, csak egy nem létező ember nem tudja megmondani! Keresgess csak!
03-05 között 16/48 és 116 szemes 532-es lánc a gyári
Üdv!

2004-es R6-ra milyen láncot ajánlatok? Nézegettem nagyvas-on gyári fogszámú fogaskerekeket, de a láncot nem tudom, hogy milyen kell rá, 520, 530-as? A gyárira lenne szükségem!
Köszi
sziasztok
tudna valaki egy linket küldeni,ahol 2003.10 havi r6-hoz árulnak légszűrőt? ahol ár is fel van tüntetve.
előre is köszi
Szia!
innen tudsz rendelni:
http://motormatrica.hu/oldalak...
Szia!
Köszi, ha tudnál segíteni benne, az nagyon jó lenne!
a farokidom mind2 oldalára kellene. Esetleg meg tudnád mondani, hogy mennyibe kerülne kb postával együtt?
Helló R6ország!
Ha valaki gondolja, egy pacsiért (kézfogás) elvihető egy gyári 05-re való első fékcső, és egy egyedileg varrott első ülés huzat!
Üdv: Brit
Hella Uram!
Nem maradt az erigyből kuplung bowdened? Ami nem sorjás, itt-ott szakadt, mert olyan van nekem is!
Köszöntem!
1 dobozos 0.5L Heineken. És megegyeztünk!
Szia, r125@citromail.hu
Szia Rambo!

Megadod az email címed?
És meg is tudunk egyezni?
Én is vennék inkább öhlinst, csak nem találok :(
Inkább keress annyiért egy használt Öhlinst, vagy hyperpro...én mást tuti nem vennék
48 ért találtam, 05 ös R6 ra .
Mennyiért akarsz olyat venni ?
Szia!

Nekem az van, nincs gondom vele. Más még nem volt így hasonlítási tapasztalatom nincs.
Sziasztok!
Véleményeteket szeretném kérni egy Matris kormány lengéscsillapítóról ... megéri e megvenni ?
Előre is köszi .
1 heinekkem...
Rendben. Akiket eddig kérdeztem azt mondták hogy lehet a fojtószelep szinkron megoldaná.
Beállíttatom ha oda jutok, vagyis minél előbb jó lenne. És rádírok hogy meg oldódot-e a probléma. Amúgy az én motorom is 2005 -os injektoros Yamaha R6.
Sziasztok!
Kék fehér 2004-es Yamaha R6 farokidom és tankmatricát keresek! Tud valaki segíteni?
Köszönöm!