Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvan még a plexi?
Ok! :) Már lehetne, mert már remeg kezem, lábam! :)))
Nincs mit. Jelezz ha kell vmi, elérhetőség adatlapomon.
Csak lenne már tavasz
Köszönöm Szépen! :)) Még meg kell nézzem hogy egyáltalán a gyári áttétel van-e fent, aztán jelentkezem mert ez a felállás tetszik! ;) (y) Köszönöm :)
Szia! Nálunk van minden raktáron, 16 fogas a gyári (van 15-ös és 17-es is), 3900Ft, a hátsó 45 fogas 7600Ft. Lánc 525-ös (114szem), az extra erős DID 29900Ft (van ennél olcsóbb is de én ezt ajánlom mint márkatárs).
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! 2006-os R6R gyári lánckerék méretek első, hátsó és lánc típus! Milyen kell hozzá? Köszönöm! :)
hali! segítsetek már nekem!
r6-os mocikat nézegetek! a karburátoros jobb vagy az injektoros? meg hogy melyiknek milyen a fogyasztása! köszi szépen!
Küldtem mailt.
szia, tudok Neked beszerezni ilyen lámpát, ára 39.990Ft.
több info: raceparts.atw.hu
Sziasztok!

2008-as R6R-hez valaki tud oldaltámaszt, rugóval, csavarral?

Köszi.
Yamaha R6 S 2006-2009 sötét füstös teljesen új plexi eladó!
7500Ft

Érd: n.misi.tt@gmail.com
Tel: 06-70-615-9136
szia. elkelt már.
Sziasztok, nincs valakinek elfekvoben R6, 2005-os évjárathoz élso lámpája ? Az enyem borulástól kicsit leamortizálódott. takacs.l83@gmail.com, koszi
Szia! Meg van még a kék színű idom 2008-as r6-hoz?
Egyben szeretném adni a főfékhenger, nyergek, csövek. De irj egy árat és gondolkozok.
Mint olvastad, ezt én is leírtam. :-) De más a Michelin Pilot Power 2ct. Erről a két gumiról tudok nyilatkozni, mert mást még nem használtam. Utcán van fent a michelin és ott nekem nem tetszik.
mármegint a hülyeségről megy a duma...
semmi negatív különbség 180ról 190re váltásnál
pozitízum a sokkal nagyobb stabilitás ledöntött állapotban
a 190 d211GP-t 5.5 felnire ajánlja a gyártó... :)
Bontott és új alkatrészek nagy választékban R6-hoz ,csak telefonon érdeklödj 06705850436.
Húú kösz az infót nem is figyeltem! :)
Ma raktak fel 1-et az apróba 8-ért!
Szia, érdeklődnék a fém fékcsövet mennyibe adod?
Hm Zoli lehet az éven a traktorról teszem fel a gumit, mert az igazán széles :-)
a lancia y kocsimra a gyári gumiméret : 165/65R14
jelenleg 190/50/15 van fenn :-)
Ne hallgass rá,,, neki nem jött be,,, nekem meg semmi bajom a 190-nel,,, ugye,Szega kolléga?
Nincs szándékomba, csak leírtam a véleményem. Ha a 190-es gumi 5.5-ös felnire lenne való azt a gyártó is ajánlaná. Nézz utána a kiválasztott gumi felni méretének.