Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Találtam Commander III-at elég jó áron, az a gond hogy egy 1100-es hondába volt. Szerintetek R6-hoz is jó lenne?
Köszönöm ...már nézelődtem ledes index után,hát abból van rendesen választék!
Megpróbálok valamit kezdeni vele
Gratula a géphez!
A gyári rendszámtáblatartó tényleg ocsmány. Az egyik legszebb nap az életemben, mikor sikerült tőle megszabadulni. Egyébként, ha olcsón akarod megúszni, akkor csinálsz rá magad, ha drágán, akkor veszel egyet. Én vettem... A ledes indexek kínálata meg végtelen, szóval lehet válogatni, ami neked tetszik.
Szevasztok! Mivel friss tulaj vagyok ezért biztos sokat fogok értetlenkedni így előre is elnézést kérek. 2004-es a gépem...a rendszámtartó és az index gyári de szeretném lecserélni mert az bután néz ki...adjatok már tippet/tanácsot,h milyen megoldások vannak!
Milyen olajat,szűrőt,levegőszűrőt érdemes venni és hol?
üdv
Szeretnék nyáron power commandert meg k&n szűrőt és ahhoz igazán egy komoly rendszer passzolna
Milyen motorolajat ajánlatok? Kizárólag Motul!
'04 R6
Amúgy az akra meg a yoshi szerintem semmivel nem tud többet egy hétköznapi embernek, csak maximum szebb de ez se minden esetben igaz meg drágább. Egy Arrow, Raptor, Bodis szerintem simán ugyan olyan jók és olcsóbbak is. Ahogy írtam én kicsit elfogult vagyok inkább Arrow párti vagyok, de ha pénztárcám úgy engedné biztos elfogadnák egy Akra vagy Yosi rendszert is csak az ugye nem olcsó játék...
Neked kell tudni mit enged meg a pénztárca, mert itt igazán szerintem azon múlik.
Oké te tudod
köszi, de inkább akrán vagy yoshin gondolkozok :)
köszi a segítséget! talán passzol az enyémhez ez is.. beszélek velük
igen
Csak úgy tudom megnézni az első fogaskereket, hogy hány foga van, ha leszedem az oldalidomokat?
Szivesen :)
Hallottam mdaniel től hogy kipufogó dobot keresel az enyémet említette neked nekem egy Nikko racing kipufogóm van,E jelzésű kipufogó de a hang tompító nem kivehető belőle de így is elég jó hangja van csak nem fülsüketítő,nekem honda cbr600f4i n volt,itt a videón meg hallgathatod a hangját


Amúgy ha csak dobot akarsz tudok egy szép állapotú dobot egyik ismerősöm el akarja adni, azt hiszem nitro.
Itt van egy használt akra rendszer de sajnos ez eggyel régebbi típusra jó mint a tied.
http://batszimotor.hu/index.ph...

Itt volt múltkor, csak már el kelt egy ugyan olyan Arrow rendszer mint az enyém használtba 60 volt. Érdemes őket fel hívni meg nézelődni a neten mert 60-ért szerintem jobban megéri egy rendszer mint 40 egy dob. Vannak jó vételek és azokra kell lecsapni.
Sziasztok!
valakinek esetleg nincs 99-02 r6-hoz törött jobbos oldalidom, vagy farokidom jelképes összegért? az oldalidom indextartó része és a farokidom hátsóülés mögötti része kellene
Szia!
köszönöm szépen, írok is nekik.
soha nem találtam volna meg
Bergen nekem is arrow van, nem rossz :D mennyibe fáj egy olyan rendszer?
Sziasztok!
Honnan tudnék vmi kis filigrán rendszámtartót buggantani '08as R6-ra?
Írtam emailt majd nézd már meg.
Nekem Arrow rendszerem van meg + még egy Arrow dobom és én nagyon meg vagyok elégedve vele, Hát ugye kinek mi! Én ezek után ha veszek dobot bármire is szerintem Arrow lesz. Olyat keres amminek tetszik neked a hagja és ki is tudod fizetni, meg hát az se hátrány ha nem csúnyácska
Á de csúnya feketében! Milyen kipufogót? Mennyit szánsz rá, attól függ... Nekem Raptor volt rajta, szerettem.
Esetleg vmi tipp hogy milyen dobot tegyek rá? Mert a gyári hurkatöltő nem túl szép na meg elég halk..
nem tudod hol felvezetni a csövet...
kívülről kerülni a lengővillát meg ronda lenne...