Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

^rambo^ el tudnád küldeni az email címed? Szeretnék a hátsó rendszámtartódról kérni egy fotót amin látszik hogy a gyári indexek hogy vannak felfogatva. Köszi.
Az enyém galakos12@gmail.com
ha a szinkron állítás után megoldódott a probléma megírnád nekem egy levélben vagy ha esetleg rájössz hogy mi a hiba, én is kérdezgettem ismerősöket de még nem igazán tudták megmondani.
r-istvan02@freemail.hu
Be szeretném állítatni a sinchront, de még nem találtam rá szakembert műszerrel.
Helo, igen adják darabra is. Megrendeléskor be kell irni jegyzetbe hogy melyik oldal kell, vagy telenon le lehet egyezni. Ha gondolod szivesen segítek.
Sziasztok ! Kéne egy kis segítség. Keresek a motoromhoz a képen látható idomcsavart. Bontóban nem kapok az új szett pedig túl drága. Ha valakinek van esetleg elfekvőben egy felesleges darabja azt szívesen fogadnám.Előre is köszi!
Karbi szinkront ugyanúgy csinálni kell rajta, meg szerintem alapjárati keverék szabájzást is lehet állítani, bár az utóbbit nem minden inyektorosnál lehet ha jól tudom.... De karbi szinkront ugyan úgy kell!
sikerült már megoldani a problémát?
tudod a max ajánlatomat.
17?
Sziasztok!

Szezon nyitó Akció szervizünkben..

Szervizelés Szupersport, Sport/Naked, Sport Túra motorok számára:

-Szelephézag ellenőrzés -Gyújtógyertya csere -Motorolaj csere-Első teleszkóp olaj csere-Fékfolyadék csere-szinkronizálás

Munkadíj Bruttó: 18.000 Ft

Elnézést kérünk mindenkitől az 'Off' miatt!
Az enyém injektoros.
Elsőnek csináljatok egy karbiszinkront meg egy keverék szabályzás, beállítást mert valószínűleg az a baja mind a kettőtök motorjának.
Annyiért nem adom.
Üdv.
a titánt megvenném 13-ért
üdv
Ez engem is érdekelne mert nekem is csinál ilyet beindítom stabil 2000 utánna visszaesik 1250 de piciket ugrál olyan 5-10 fordulatot. Ez normális? 2005-ös r6
Köszi!
ez még jó is lenne, de csak egész szettet találtam.
Adják darabra is? sajnos nem tudok csehül:D
Én rendeltem de Cseh országból. http://www.motolepo.cz/ itt a Weboldal. Lehet van magyar is de én ezt ismerem.
Szevasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a motorom ha meg melegites alatt van, szepen tartja a fordulatot, de ha mar eleri az uzemhomoersékletet, termeszetesen lejjebb engedi az alapjáratot, és nem stabil. A fordulat ugrál. Mi lehet a gond ? Megemeljem az alapjáratot, vagy sinchron gond ? Elore is kossz a válaszokat.
Sziasztok! Motul 5100. 10w50 olaj Eladó! 2000ft/Liter
Szép napot mindenkinek.
horvatht74@gmail.com
Dehogy múlik.

Max egyszer-kétszer sírva fakadok szerelés közben
Mennyibe adnád?
Majd elmúlik!
Egy kalappal! Aztán majd a képeket ne felejtsd el feltölteni!
elszántság az megvan.