Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudjátok hogy a gyári futómű beállításokat hány kg-os emberre ajánlják?
Szia!

Nekem 6évig volt egy 2001-es R6-om amibe 20ezer km tettem bele!35ezernél blokkot kellett benne cserélni mert elrepedt benne az 1hengernél a hüvely! Azon kívül meg voltam vele elégedve!Ha a futómű jól van beállítva elég jókat lehet vele menni ez tapasztalatból mondom!
Első lánckerék (16) 3900.-, hátsó lánckerék (48) 8300.-, lánc (DID 530X116) 25900.-
Van
szia,
2003.08 évjárathoz keresek lánc-szettet. milyen van nálatok és mennyibe kerülne?
üdv
egy sima ötös kannába 7.2litert tettem bele :-)))
hát majd meglátom,hogy hogy alakulnak az anyagiak! :D
de az injektoroshoz még 200 kell :D +az átírás! azért köszi szépen a segítséget! :D
Hali!

Nem tud véletlen valaki használt kormánygátlót ? Öhlins, Hyperpro, meg esetleg LSL érdekelne.
Köszönöm a válaszokat!
Már csak el kell adnom a 250-es zxr-em és találni valami jó állapotú r6-ot :D
ÉN is hasonló nagy dilemmába voltam mikor motor vásárlás előtt álltam és utána rá jöttem hogy teljesen mindegy hogy inyektoros vagy karbis, az a lényeg hogy a motor legyen jó állapotba mert hiába veszel egy inyektorost ha le van lakva és utána csak megjárod vele, akkor inkább egy jó állapotú karbisat kell venni. Olyat vegyél ami jó állapotú és jó vétel.
hát nem is szeretek sokat itt tankolni inkább ha vidéken járok ott rakom teli.
Túrkevén gyönyörű ez a benzin kút....
Hát ezt mindenki maga dönti el neki mi a jó fogyasztás. Nekem előtte egy 400-as Banditom volt ha normálisan jártam városon kívül evet 7.5-8-at az után csak jobb. Azt tudom mondani az én motorom ezekkel a beállításokkal nagyon jól fogyaszt. Talán az inyektoros fél literrel kevesebbet eszik de úgy gondolom a karbisra se lehet panasz. Rem tudtam segíteni.
igaz nemgondoltam át teljesen
Ha belegondolsz, nem olyan jó az :)
hol tankolsz 5l es kannába 6-ot? énis ott akarok tankolni!:D
nekem az injektorosat ajánlották hogy az jól fogyaszt! akkor most már nem tom!
hali! akkor azt mondod hogy jó a fogyasztása a karbisnak is?
Szia nekem is 2001-es volt. 20E km-t szolgált engem. Negatív tapasztalatom nem sok van vele, szinte gond nélkül üzemelt. Egy fesszabályzó ment gallyra. Nyáron nem szeretett városban túlmelegedni, hajlamos volt le le-állni. A váltójával sosem volt problémám, fékek, futómű hibátlan. 600-as tehát szereti ha forgatod. Fogyasztásban 5,5 az alja. Az akkori, kategóriája szerintem legszebbje, persze ha nem egy tákoltat fogsz ki, ott már becsúszhatnak gondok.
Kösz a választ!
Valaki nem tudja véletlenül a Zsurka (R6, arcátlan,s tb..) telefonszámát?!
Nekem 2000 évjáratú van szinte ugyan az csak a hátsó lámpa külömbözik, és nekem csak pozitív élményem van még eddig, nem bántam meg hogy ezt választottam.
Üdv!
Nagyobbra váltáson gondolkozok és érdekelne, hogy a 2001-es R6 ról milyen pozitív és negatív vélemények/ tapasztalatok vannak?
szia
8 ezret tudnék adni postával együtt!
Helló! Nekem egy 2000 R6-tom van ősszel vettem ez még karbis. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, a fogyasztása is nagyon barátságos. Mikor fogyasztást mértem nem hittem a szememnek, 7.2-őt evett úgy hogy 40Km volt városon kívül 60km városon belül és nem kímélgetve jártam vele, ja és nálunk a kúton az 5L kanába 6-ot tankolsz mert csalnak. Szóval ha kiszámolod városnon kívül normális használatban 6 alá vihető. Karbit néha néha takarítani kell, de nem tud az inyektor elromlani, meg persze a karbisok ára alapból olcsóbb. Rem tudtam segíteni!
Szeva! Megvan igen! Ha komolyan érdekel irj e-mailt vagy hívj fel privátba megbeszéljük!

n.misi.tt@gmail.com

06-70-615-9136