Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudok róla. Januárban hoztam el, és most egy hosszú túra után megjelent. Mondjuk sportizzó van benne, de attól még nem kéne párának lennie. Tömítést hogy tudok cserélni? Egyszerűbb venni egy komplettet?
Nem jellemzően, legalábbis nem nagyon találkoztam ilyennel. Nem kaptál kavicsot? Valami tömítetlenség lesz az oka, kicsi dolog, de mire rájössz...
Men et közben meg vál tozik a gumi "a lakja" geo metriállllya, így, hely te len gumi mér et es etén elő fordul hat.
Szuper, már a tömítéseket is megfordítottam, de még mindig párás.... Azt hittem gyakori probléma.
Biztos másnál is előfordult már ilyen...Nekem mondjuk nem párásodik.
Sziasztok!

2003-as R6 lámpabúrám párásodik. Ez elő szokott fordulni?
Üdv!

Furcsa hangokat hallottam az első futómű felől, néha néha egy surlódós-kattanós hang jött onnan, nem tudtam mire vélni, aztán leszedtem az első sárvédőt és észrevettem, hogy a a gumi rendesen elkezdte enni a sárvédő belső oldalát. Azt nem értem, hogy hely van a gumi és a sárvédő közt, akkor hogyan ér hozzá, és miért csak néha hallom ezt a furcsa hangot?
Valaki találkozott már hasonló problémával? Esetleg hogyan tudnám megemelni az első sárvédőt?
Okés Köszi szépen!
Helo. Találtam 1 magyar oldalt is ahol szerintem van a te motorodra matrica. http://onlinedekor.hu/motor-ma...
Ha mégsem lenne jó. Írj
Sziasztok!

2003-as R6 lámpabúrám párásodik. Ez elő szokott fordulni?
Még nem adtam fel, hétfőn megyek a postás néniket boldogítani!
Nem! De majd lesz olyan is, amit én. Csak legyen jó idő és jöjjenek meg a csemegék a motorra.
Te fényképezted?
Yamaha OEM alkatrész-katalógus:

http://www.yamaha-motor.eu/at/...
Helo. Jövő héten rájuk hívok hogy mibe kerulne, és hogy mennyi a posta. Majd ird meg hogy milyen evjarat es szin kell. Mail címem: takacs.l83@gmail.com
fasza...
, holnap folyt.
Üdv:B
Még nem jött meg, a hirdetésedre írok egyet!
elvileg kültem egy emailt.
Részemről rendben. Írj egy mail-t a címeddel privátban. Nicknevem, és citromos vagyok!
Egyértelmű hogy nem! úgy meg felel ha át utalom a posta árát?
Sima csomag. Azt remélem nem várod, hogy a postát is én rendezzem, ugyi?