Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez sima posta volt vagy utánvétel? El küldenéd nekem?
Múlt héten adtam fel egy csizmát, 1190 Ft volt!
Hát egyenlőre darabokba is van a motor meg jogsim sincs még meg így nem tudok el motorozni érte
Postát véletlenül nem tudod mennyi volna?
1. lehetőség: posta.
2. lehetőség: Ha minden jól megy, májusban Jászboldogháza találkozó.
3. lehetőség: ja, az nincs, ha nem motorozol el ide.
Az jó akkor nem ugrok el érte ha nem baj
á pedig jó lett volna a fék cső mert másik főfékhengert akartam fel rakni és ahoz jó lett volna, havernak meg kék R6-ja van és neki meg az ülés huzat kellet volna de sajnos ő se lakik közelebb
Tőled 370 km-re!
Merre laksz? mert lehet érdekelne.
Köszi!
Told be, ha nem indul!

Más: INGYEN ELVIHETŐ, némi alkohol esetleg elfogadok:
05 R6 gyári fékcső,
03-05 egyedileg varrott első ülés huzat.
Asszem ennyi, amit fel tudok ajánlani.
Persze ne kapkod el de ha kicsit is vacakol érdemes lecserélni ne hogy ne indúljon be ha el mész valahova. Én is most fogom az enyémbe le cserélni mert nem merem kockáztatni hogy vidéken cserben hagy.
Köszönöm. mostanában egy kicsit vacakol az aksi, tegnap be akartam indítani a motort és az aksi lemerült. Feltöltöttem tegnap, utána beindult, ma reggel is beindult. várok kb 3 napot ha nem indul akkor kellesz egy aksi bele.
Méret alapján vegyél, ami bele fér abból a legnagyobbat, én is úgy csinálom! ha kell akár még tudok is segíteni
Nem valószínű, és különben is minek?
Üdv!

Yamaha r6 2005-ös motorhoz milyen aksit ajánlanátok? A gyári 12 V-os 8 Ah. 10 Ah-ást bele lehet rakni?
Remélem a pdf nem a pedofil rövidítése...
Ühü, eredeti manuál, csak pdf vagy mi a tököm..
Az enyém biztos jó! Nálatok van valami elég komoly baj... Netes? Pff...
Teljesen leálltam vele. Lehet igaz sem volt... Már csak azért is, mert akkor még 600RR-t akartam volna és ez ma már olyan valószínűtlen.
vigyázz sőr brittonnal,mert lebőgsz te is mint én itt az r6-osok közt...leoszt pik-pak...neked ezt kívülről kellene tudnod,hogy mi van a manualban..hehehe,
Akkor neked szar manuálod van, az enyémben az is benne van pedig és tegyük hozzá hogy netes manuál
A Photoshop-pal teljesen leálltál? Rég volt, igaz sem volt talán, nem?
Látom nem érted miről beszélek! Ha ki szeretném olvasni a manual-jaból, ami jelzem nincsen meg nekem! Azért írtam ide, mert mire megkeresem a manualjat neten, kikeresgélem a szövegből nagy nehezen, addig itt 5-ször válaszolnak :)
Érted már a LOGIKÁT? :P
Az kizárt! Mert az én vagyok!
Igen! Bár kíváncsi lennék, mennyit agyalt rajta és hány cigit nyomott el közben. Nekem személy szerint nem tetszik jobban, mint gyárilag, de kinek a pap, kinek a papné...
Miért? Nem én tehetek róla, hogy alacsony a kerítés...