Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor most elbizonytalanítasz. :-))))
Gumitól is függ a történet. Utcán michelin pilot power 2ct 190-es: nem 5.5-ös felnire való ezért peremnél jobban behúzza. Sosem kopig peremig megvan pár mm a gumi szélein ami nincs használva. Egyszerűen nem 5.5-ös felnire való.
Első kanyarokban tetszett ahogy forduld (szezon első köre), majd lassan rájöttem nem jó ez nekem.
Dunlop NTEC D212 Sportmax GP (190/55ZR17) (ha jól tudom nem létezik 180-as) van a pályakereken, teljes szélességben használja a gumit.

Ki kell próbálni, de én nem tennék fel szélesebbet.
akkor ráteszem
Szerintem semmi különbség a 180-190 között...nekem eddig 180-as volt most pedig 190-es van (dunlop d211 gp) Jobban mutat az tény és való :)
nekem is jobban tetszik,meg ki is próbálnám.ha semmi különbség nincs akkor rátenném,mert szebben néz ki.
amúgy ez a kérdés engem is érdekel mert nekem is most jött el az idő a gumma cserére és én is így vagyok, hogy szélesebbel jobban tetszik,de a 180-assal sincs semmi bajom!
és mi különbséget éreztél a 190-és a 180as között? megmondom miért kérdezem,nekem eddig 180 volt fenn.de ki a jobban tetszik egy 190-es mert szélesebb.
2004. Nekem a 180-as.
milyen évjáratú a géped,amin fent volt a 190-es gumi? mi volt a tapasztalat vele? melyiket érzed jobbnak a 180-ast,vagy a 190-est?
üdv
Szia!
Nekem a 2012-es szezonba 190 michelin Pilot Power 2ct volt fent előtte 180-as. Az idén rakom vissza a 180-as méretet.
Helló! Nekem van 190 gumim és a 2000 R6-om villájába nem megy bele szóval nagy valószínűséggel marad a 180-as
sziasztok,

2003-as r6-hoz kuplungka kellene,és egy balos tükör,ha tud valaki szóljon,
esetleg még azt tudja valaki hogy r6-ra szoktak-e 190/50-es gumit tenni hátra? vagy kizárólag a gyári 180/55-ös jó rá?
kösz
Köszi!
2005 310mm
2003-2004 298mm
Sráácok lenne egy kérdésem!

R6 2003 és R6 2005-nél ugyanaz az első féktárcsa vagy más? A 05 ös R6 már fordított telós..
Köszii
Nekem van 1db tarcsam a motorodhoz

Ha erdekel
csabapontnyitraikukachotmailpontcom
rendben.
Egyenlőre akkor köszönöm!

Ha valaki írna rá ugyan így mint én, hogy egy darab kellene neki akkor én még vevő leszek rá és akkor párban tudod adni!
Szia!

Külön nem eladó. Cseréltem a motor elejét '05--ösre így cserélnem kellett a kerekeken a tárcsákat is. 30/pár
Minél olcsóbb nekem annál jobb! De megpróbálok azér reálisan gondolkozni.
Én párat nem tudok venni, egy darab nekem 10-15 között érné meg.
Szia 3-ezer a 2db +posta.
Nem gondolkoztam rajta. Mondj valamit és átgondolom.
sziasztok! keresek olcsón pályaidomot yamaha R6 (2003-2005).igazából csak az eleje érdekelne,mert a tankborítás meg a farokrésze már megvan,+ kellene még kormánycsutka is (jobb bal)....előre is köszi
Mennyibe kerül a tárcsa?
Igazából engem csak egy érdekel, de érdekelne a kettő is csak az ára nem engedi ezt meg :/
Sziasztok!

2008-as R6R-em van! 3 éve meg van a motorom de még sosem került rá sor, hogy a gyári idomot feltegyem de most eljött a műszaki ideje.
Eléggé bajba vagyok ezzel az idom felrakásokkal, ha tudnátok segíteni mit hova kell azt megköszönném.
Annak is nagyon örülnék ha a hátsó féklámpa kapcsolóról csinálnátok egy képet hogy hol fogja fel mert elég nehézkes így.

üdv