Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Első teló szimering csere elött állok (R6 00') és tudja valaki hogy mennyi olaj kell a telókba? Köszönöm
Sziasztok! 2000-es R6-hoz keresek feszültség szabályozót. Ha valakinek lenne, legyen oly kedves és jelentkezzen! Köszönöm!:)))
Tessék itt van egy link:
http://www.sportmotor.hu/motor...
A keret nem igazán gond ésszerű matek között ,én 50-60körül gondolkodom ,de ezért már el is várom hogy tényleg szolíd és egyben buta is legyyen.
Üdv Tomi!
Teljes valójában! Majd lesznek normális képek is, csak még várok egy pár dologra...
Sziasztok! vasárnap valaki kakucsring?

Régebben azért itt is nagyobb volt az élet. Kár, hogy régi jó dolgokból...

Léptem én is! Jó éjszakát mindenkinek!

Írd be a keresősávba, hogy r6ország, és olvasd el az első találatot! Baszki, miket nem találtam, mikor néztem a kipuff hsz-ek előzményeit! Jó vissza olvasni!

Jó éjt Uraim!
Nem azt kellett volna beírni...hanem ezt: INGYEN
Az én kettesem, egy olyan szám....
beírtam a kereső sávba, hogy kipuff, aztán nyálaztam a hsz-okat, előzményekkel együtt, de nem találtsm.
Egy kettest beírhatsz, amiért megtaláltad!
Hát akkor passz, cimbim vett Martint, de DB-vel kb. olyan mint a gyári, viszont anélkül szép hangja van... de a füldugós megoldás a legolcsóbb szerintem, mondjuk Én nem szeretem, pedig nekem elég hangos a motor gyárilag, plusz a sisakom is elég zajos, de hát kinek mi
Tényleg nem a legszebb, de nem is ocsmány. Feltörtem a gépetek és behatoltam, egyébként pár oldallal visszább találtam, még te tetted fel!
Nekem a Raptor E betűs volt, DB killer is járt bele, csak az hozzám már nem ért el De így sem volt olyan hangos...Most a Bódis DB killerrel sem olyan visszafogott, szerintem van olyan hangos, mint a Raptor volt, a gyáritól tuti hangosabb.
eddig ezt kerestem... nem a legszebb, de azééé élőben jobban néz ki. Holtalááátad ezt?
Akkor passz A Martin csinál állitólag jó dobokat, és ad hozzájuk DB killert is, bár ahogy hallotam DB killerrel olyanok a kipufogók kb. mint a gyári...

Amúgy ha annyira zavar egy idő után a kipuffogó, vegyél füldugót, az a legolcsóbb megoldás
Az asszony gépéről írok, nem tudok képet mutatni, de ki lehet hozni a gyáriból is okos, ügyes dolgot! Kicsi pénz, boldog mindenki, csak egy kis idő, és munka! Majd holnap este tudok képet feltenni!
Igaz is!
Ajánlani, ajánlani....minden attól függ, mennyi a keret a vásárlásra. A gyári dob az tényleg egy vicc, habár hallottam már olyanról, akinek tetszik.
akkor is!
És ha nincs?
Tedd be az Egrusba a DB killert...
Helló R6 barátok!Tudna nekem ajánlani valaki egy jó kis sport dobot ami nem túl hangos és rendelkezik E Betűvel.Egrus dobom van szupi a hang de pár óra mocizás után már igen idegesítő .2005-ös a mocim a gyári dob az egy vicc ,ágyúcső hang nélkül.Várom a tanácsokat előre is köszi és széles utat mindenkinek.Üdv Tomi!
Nekem akkor jelzett be amikor az exup meg volt szorulva. Nem mozgott rendesen. Szétszettem megtisztítottam.onnantól nem jelzett a müszerfalon semmi.