Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sör britton a yamaha r6 magyarországi helytartótanács elnöke....
Előtte-utána?
Megpróbáltam, most jössz egy monitorral!
Nem másolnád be ezeket az oldalakat?
Gondolom a "Made in China" Manual van Neked, az eredetiben a 73., 85., és a 107. oldalon találod ezeket...
MINDEN azért nincs benne...Hiába kerestem fekete fék és kuplungkart, lábtartót, lánckereket, piros láncot stb. Ezeket akkor sem találtam.
sziasztok!
nincs valakinek, elfekvőben/feleslegben egy R6R, új vagy keveset használt Thermostat?
na ki lesz ma legokosabb? :-)
Nem oktatlak ki, de a manuálban minden, ismétlem MINDEN benne van, én sem vagyok perfect angolból de mégis megtalálok benne mindent...csak kis logika kéne hozzá...
Végre, van itt egy kis élet!
ez most nekem szólt?
te egy majom vagy ...
vagy csak simán retardált , hogy nem érted ? ? ?
nincs semmi gond,ne legyen ez miatt lelki furdalásod, hogy nem segítettél egy magyar motoros társadon.egyébként is a bibliában az áll,ha megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel....:-)
Ha nem tudod értelmezni, mi szúrja a szemem, akkor nincs is miről beszélni! Jó keresgélést!
:-) én sosem lelkizek.meg nem morgok :-) ha megkérnek segítek...ezért a kis csevej miatt nem érzem hogy lebőgtem volna...
nézd a jó oldalát a dolognak,most akkor te itt APAI szintre kerültél. :-)
de ha van egy kis időd,és meggondolod magad,told a linket ki,hogy ahol árak is vannak,vagy csak a légszűrő tipusát dobd fel,az alapján természetesen megtalálom.

egyébként meg nem értem hol hibáztam a szemedben,mi az ami szúrja a lelked?
:-)
Jól van na, összekevertelek.... :D
Össze keversz valakivel! Már az is baj, hogy egy kurva mondatban segítek?


Britton
[13997] ma 13:00
03-05 között 16/48 és 116 szemes 532-es lánc a gyári

válasz erre előzmény

No komment!
A "barátom" a google, meg a manual és hasonló megjegyzések után nem szívesen köszönöm meg, engem nem kell kioktatni ilyen téren, ismerem az internet adta lehetőséget :)
Mivel sajnos nincs meg a manualja és a neten angol verziót találtam, ezért voltam olyan "merész", hogy a kedves fórumozóktól megkérdezzem...
Bár tudom, a mai fórumfüggők nem szeretnek sallangmentesen válaszolni a feltett kérdésre, hanem kötelezően! odabökik a mi/ki a "barátod"!
Na, de ez csak egy személyes vélemény, ami kb. olyan mint a segglyuk... Mindenkinek van, de senkit sem érdekel!

Ui: Kösz!
Ha vissza olvasol, válaszoltam is! A szó, amit keresel, az pedig a: KÖSZÖNÖM!
Azért nem segítek, (pedig, ha morogva is, de mindig segítek, ha tudok), mert 5 hónapja vagy itt, és olyan okos kis emberke vagy, hogy ilyet írsz nekem? 5 hónap itt lét után? Nem vagyok lelkis, de a parasztságot, emberi ostobaságot nehezen nyelem le!

"háháháháhhá,ne nevetess,tegnap éreztem hogy kamu vagy,azért nem akartam leállni vitázni.tegnap még kitaláltad,hogy nem csak a sidi meg az alpi jó ,ma meg már minimum vertigo corsa kell..hagyjad már...a lánynak..háháháháháh szerintem vegyél egy új imázst magadnak,mert itt most lebőgtél....áháháháháhá
milyet akarsz?mit töltsek fel kis korza?"

Ezek után, még csodálkozol? Amikor ide regisztráltál, már kb. kismillió adás-vételt bonyolítottam le itt, Te nagyon profi!
TI vagytok a barátaim, ezért kérdezem tőletek, nemde? :P
november,amikor vettem egy r6-ot
Service manual a barátod...